Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Monsieur Borell
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Balog Romina
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Holla Rebeka
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Bencze Virág
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 
Szigeti Bella
Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_lcapPamil Alex(andra)~Kész.^^ Voting_barPamil Alex(andra)~Kész.^^ Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Pamil Alex(andra)~Kész.^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Pamil Alexandra

Pamil Alexandra

♠ Kor : 27
♠ Munka/Hobbi : Éneklés és az emberek felidegesítése.:)
♠ Ahol épp most vagyok : Valószínűleg net közelben, távol a sulitól.
♠ Reagok : 0
♠ Hozzászólások száma : 13
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Dec. 10.
: Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Tumblr_m13h9qpWT31r91ac6

Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Empty
TémanyitásTárgy: Pamil Alex(andra)~Kész.^^   Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyHétf. Dec. 10, 2012 7:40 am

Mad girl
Pamil Alexandra
15. Ksenia Solo. 10/a. Egyedülálló.
személyiségem,

Egyesek szerint vicces, kedves satöbbi vagyok. Na, ők azok, akik semmit sem tudnak! Mert addig oké, hogy képes vagyok egyeseket megnevettetni, attól még nem vagyok egy komikus. Az is rendben van, hogy kedves vagyok a barátaimmal, mert megérdemlik, de nem fogok bókolni ismeretlen iskolatársaknak! Igazából eléggé maximalista és mégis bajos diák vagyok. Jók a jegyeim és néha még tankönyvet is látni a kezemben. Hangsúlyozom: néha! Rengeteg problémát okozok a tanároknak és a pszichológusoknak, már úgy 6. óta. Egy iskolában se maradtam másfél évnél tovább. Ezért kellett most változtatnom. Apám véleménye szerint, ha a gyerek bajt kever, akkor el kell foglalni őt valamivel. Tuti valami internes kamasz nevelőn olvasta. S mivel újra nem voltam hajlandó balettozni, ezért közölte a bátyáimmal, hogy bandát alapítunk. Mármint a tesóim meg én, apa csak menedzsel. Ugyan ebből az okból kifolyólag íratott be ide. Szent Johanna Gimi, ahol kötelező egy délutáni elfoglaltság… Alig várom, hogy még több tanár átka legyek!

történetem

Veszélyes nyugalommal telepedett le a csend.
Tik-tak, tik-tak.
Soha nem szerettem az óra kattogását hallgatni. Kisebb koromban azt hittem, hogy egy csontváz dobol ilyenkor a saját bordáin. Nem kellett volna 6 évesen megnézni azt a Black Heart klipet.
Tik-tak, Tik-tak.
Ahogy telik az idő egyre kényelmetlenebb itt kuporogni a koszban. Találhattam volna valami komfortosabb, tisztább helyet is. De nem lett volna ugyanaz. Nem lett volna elég rossz vagy, ha úgy vesszük; elég jó nekem. Minden nézőpont kérdése. Engem érdekel, téged nem. Én hallok, te soha nem tudtál. Én látok, te soha nem is akartál. Én már nem érzek, te eddig se tetted. Oh, bocsánat! Hazudtam. Érzek. Tömény, mégis üres fájdalmat. Mert ez jár.
Tik-tak. Tik-tak.
Bim. Bim. Bim.
Hajnali három óra. 2 nap és 12 óra. Idő, idő, idő… Mi is az idő pontosan? Számok bináris és decimális számrendszer egy meghatározatlan módon való egymás utáni váltakozása. Vagy ha úgy tetszik: az életünk egy bizonyos szakaszait meghatározó idő összefoglaló neve.
Tik-tak. Tik-tak.
Furcsa. Az ember sokkal okosabbnak érzi magát, ha a társasága IQ szintje maximum a porcicákét üti meg. Ugyanakkor érzi az őrület jeleit is. Na, meg szomjúságot, éhséget és magányt. Vicces, az előbb azt írtam, hogy nem érzek semmit. A körülményekhez képest az utóbbi gondolat megkönnyebbülés számomra.
Tik-tak. Tik-tak.
Kezdem azt hinni, hogy nem találnak meg. Pedig, ha az ember családja rendőrökből áll, akkor… haj ól számolok már régóta meg kellett volna találniuk! Rossz dolog várni. A várakozás kegyetlen dolog. Szép lassan az idő múlásával párhuzamosan kezd el kihunyni a remény lángja. S az, mint tudjuk a remény olyan, mint a ragtapasz: Jobb, ha gyorsan letéped, akkor csak kevés ideig fáj.
Tik-tak. Tik-tak.
Múlik az idő,
Nem látsszék megállni.
Mi lenne, ha kimennék?
Meg tudnának találni.
Mi lenne, ha megtalálnának?
Vesztenék, de én nem tudok veszteni!
Itt maradok, mint ő,
Hagyom magam elfeledni.
Kár, hogy nincs itt papír és toll. Szívesen leírnám ezt a verset…
Tik-tak. Tik-tak.
Kezdem elveszíteni a humor érzékem. Pár perce még sikerült be mesélnem magamnak, hogy csak viccelnek. Azt akarják, hogy rájöjjek: nem jó dolog elszökni. De már rá jöttem. Ki akarok menni! Otthon akarok lenni. A melegben. Apuval, bátyusékkal és a húgommal. Megtompult érzékeimmel alig veszem észre, hogy könnyezni kezdek. Hiba volt elmenekülnöm.
Tik-tak. Tik-tak.
Esküszöm! Esküszöm, ha kijutok innen, harcolni fogok! Csak engedjen ki valaki! Kérlek…
Tik-tak. Tik-tak.
Érzem, hogy mozog a vasajtó. Becsukom a szemem. Már jó ideje nem láttam fényt, így egy hírtelen sugártól, akár meg is vakulhatok. És amúgy sem akarom, hogy sírni lássanak. Hiszen ez csak egy játék! Egy hülye játék…
Érzem, ahogy felemel apám és magához ölel. Friss illata van, mint az eső… és a könnyek. Sírt. Bim. Bim. Bim. Bim. 2 napja és 13 órája vagyok itt. 2 napja és 13 órája nem láttam a napvilágot. 2 napja és 13 órája menekültem el. Ennyi idő telt el és ennyi dolog történt azóta, hogy meghalt anya…

kiegészítés

BESZÉLT NYELVEK: Anyanyelvi szintű: Francia,Magyar,Angol.Tanult: Olasz.
KLUBTAGSÁGOK: Kék Szem Rulez. Pamil Brothers, The Pretty Reckless, Black Veil Brides, Blood On The Dance Floor, I <3 Winter, Born is Italy.
TITKOK:
Titkolom a teljes nevem
Eredetileg szőke vagyok.
Klausztrofóbiás vagyok.
Titkolom, hogy balettoztam.
Soha nem vallanám be, hogy én gyújtottam fel az előző sulim szertárát, amúgy is véletlen volt!
KÜLÖNLEGES ISMERETETŐJEL: Nagyon alacsony vagyok, illetve nagyon világos kék szemeim vannak.
SZERET:
Húgom.
Apa.
Bátyáim.
Énekelni.
Verset, dalszöveget írni.
Enni.
Idegesíteni az embereket.
NEM SZERET:
Plázacicák.
Temetők.
Keringő.
Sírni.
Bújócskázni.

Vissza az elejére Go down
Szabó Ádám

Szabó Ádám10/a10/a

♠ Kor : 28
♠ Munka/Hobbi : focizok
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 9
♠ Hozzászólások száma : 14
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Apr. 04.

Pamil Alex(andra)~Kész.^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pamil Alex(andra)~Kész.^^   Pamil Alex(andra)~Kész.^^ EmptyHétf. Dec. 10, 2012 9:42 am

Sok mindent nem tudok mondani, pucolás a játéktérre! Elfogadlak! Smile
Vissza az elejére Go down
 

Pamil Alex(andra)~Kész.^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alex Brokham (elkészült)
» Berkovits Kincső - KÉSZ
» Szigeti Bella - kész
» Varró Dina ~ KÉSZ!
» Tolnai Katica ~ kész!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 10/a-