Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Berkovits Kincső - KÉSZ EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Monsieur Borell
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Balog Romina
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Holla Rebeka
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Bencze Virág
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 
Szigeti Bella
Berkovits Kincső - KÉSZ Vote_lcapBerkovits Kincső - KÉSZ Voting_barBerkovits Kincső - KÉSZ Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Berkovits Kincső - KÉSZ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Berkovits Kincső - KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Berkovits Kincső - KÉSZ   Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyVas. Ápr. 08, 2012 7:52 am

"...kicsikét szűk a világ nekem,keresem benne még a helyem..."
Berkovits Kincső - KÉSZ Tumblr_lx9wfpzHmD1qlg6koo2_500

Berkovits Kincső - KÉSZ 1-4Berkovits Kincső Bíborka

Becenév: Kincs
Születési hely/idő: 1988. november 7. ; Magyarország; Győr-Moson-Sopron megye; Sopron - a hűség városa
Kor: 23 éves
Csoport: Kívülálló
Családi állapot: Egyedülálló - bár dolgozom az ügyön, hogy ez hamar megváltozzon

Berkovits Kincső - KÉSZ 2-5

Érdeklődési kör: ♠könyvek ♠zene ♠írás ♠fényképezés ♠gitározás ♠filmek ♠állatok
Klubtagságok: ♠imádom a könyveket ♠lesz.rom mit gondolnak rólam
Beszélt nyelvek ♠angol ♠franica
Titkok: ♠18 éves koromban loptam ♠kipróbáltam már többfajta drogot
Személyiség: ♠vad ♠kiszámíthatatlan ♠bunkó ♠hangulatváltozások nagy mestere ♠odaadó ♠büszke ♠kíváncsi ♠makacs ♠pesszimista ♠kitartó ♠őszinte ♠humoros ♠intelligens ♠megbízható ♠jó szerető ♠nyílt ♠öntudatos ♠pörgős

Külső: ♠barna haj ♠mogyoró barna, mélyen ülő szemek ♠duzzadt ajkak ♠vékony testalkat ♠átlagos testmagasság és testsúly ♠pisze orr ♠elálló fülek, amiket a kibontott hajam eltakar ♠színes ruhák ♠tornacipő ♠karkötők minden mennyiségben ♠fejpánt, hajpánt
Különleges ismertetőjele: ♠tetoválások a test néhány pontján ♠sebhelyek, amelyeket még a legrosszabb korszakomban szereztem
Play by: ♠Selena Gomez


Berkovits Kincső - KÉSZ 3-3

Kellett volna a sorstól, egy büdös nagy pofon!
Ami akkorát csattan az arcomon,
Hogy eszembe sem jut, hogy melyik a rossz út,
Valami kéz, ami visszahúz…
De nem volt senki, aki példát mutatott volna…


Árva vagyok… a kutyának sem kellek, miért is akarnám, hogy a helyes utat kövessem. Loptam, csaltam, hazudtam, hajlandó voltam bárkit megütni, ha megbántott vagy rosszat mondott a szüleimről.
Igen, a szüleim, a véreim, akik úgy döntöttek, lemondanak rólam. Fiatalok voltak, a pillanatnak éltek, nem törődtek semmivel sem, ahogy azzal sem, hogy anyám, Bíborka terhes lett. Mindössze 18 évesek voltak, valóban fiatalok, de nekem ennyi idősen volt már felelősségtudatom. Nekik sajnos nem, így amikor felsírtam a soproni Erzsébet kórház szülészeti osztályán, anyám rám sem nézett, azonnal tovább adott a nővérnek.
A kórházból nem sokkal azután, hogy megszülettem, árvaházba kerültem. Sokan szerettek volna örökbe fogadni, valamiért azonban egy pár sem bizonyult megfelelő családnak számomra. Ott ragadtam és a gondozók neveztek el. A Berkovits vezetéknevet az igazgatótól kaptam, míg a Kincsőt azért, mert akkoriban én voltam az egyetlen kislány. Igazi kincs voltam az árvaház életében. A második nevem Bíborka, emlékezve az anyámra, de sosem használom, sőt ha tehetném, akkor kitöröltetném az anyakönyvi kivonatomból.
Egész kiskorom óta fiúk vettek körül, sokszor vertek meg, sokszor bújtam sírva a nevelőkhöz, de visszagondolva, ezek a srácok voltak azok, akik megtanítottak arra, hogy igenis védjem meg magam, álljak ki az igazamért, ha úgy érzem, valaki készül elnyomni.
Törékeny kislány voltam, könnyű volt elgyepálni, de idővel megedződtem annyira, hogy én voltam a kisebbek „védőszentje”, pártfogója. Sosem szerettem, ha bántják őket. Én is voltam kicsi, tudom milyen érzés egyedül lenni, kiszolgáltatva a mocskos idősebbnek.
Az iskola sosem érdekelt igazán, ugyanakkor imádtam írni és olvasni. Rengeteg regényem porosodik valahol az albérletem pincéjében, amit általában a szomszéd néni, Annuska néni olvas. Nem tudja, hogy én írtam őket, teljesen oda van értük.
Ugyan az iskola nem volt a kedvenc helyem és inkább jártam mellé a fiúkkal, mégis elvégeztem az általánost, majd felvettek a Széchenyi István Gimnáziumba. Azt hiszem… ezekben az időkben kezdtem lecsúszni és tapasztaltam meg az élet sötét oldalát.
Ittam, drogoztam – bár azt elég ritkán tettem – és pasiztam. A tanulásra való hajlamom a nullára redukálódott. Voltak álmaim, mint minden tinédzser lánynak, de ahogy a szüleim, én is csak a mának éltem. Bele sem gondoltam, hogy akár a szüleim sorsára juthatok.
Egészen addig, amíg egy nap arra nem eszméltem, hogy terhes vagyok. Halvány lila gőzöm sem volt, hogy kitől vagy egyáltalán hogyan történhetett ez meg. Ott álltam az otthonban, a tükör előtt állva és néztem magamat a benne. Nem hittem volna, hogy ez velem is megtörténhet és mégis bekövetkezett.
16 éves voltam, ijedt és összezavarodott kislány, aki arra a döntésre jutott, hogy megszüli gyerekét. Kilenc, gyötrelmes hónap után világra hoztam a legszebb kisfiút a világon… Zalánt. De a boldogságom nem tartott örökké. Az otthon nem tudott volna még egy szájat megetetni, így Zalán szerető családra talált az ország túl végén. Minden hónapban kapok róla képeket. A legutolsó kép az első iskolai napján készült. Szélesen vigyorgott a fényképezőgépnek, két foga is kiesett. A pénztárcámban tartom, ahol minden nap a kezem ügyébe kerül.
Most 23 éves vagyok. Elvégeztem a gimit estin még Sopronban és csak úgy, minden terv nélkül Pestre költöztem. Egy apró albérletben lakom másodmagammal, bár a lakótársam elég visszahúzódó személyiség. Akkor találkozunk, ha együtt eszünk vagy épp elállom az útját a keskeny folyosón.
Egy ismeretlen újságnál dolgozom, kávét készítek, fénymásolok és takarítok, hétvégente pedig pultos vagyok egy menő szórakozó helyen. Kell a két állás, máskülönben nem tudnék megélni.
A fiam Zalán nem ismer, nem tudja, hogy örökbe fogadták, de sosem terveztem, hogy beállítok az életébe és követelem tőle a szeretetet. Én sem tudnám szeretni a szüleimet, ha egyszer csak betoppannának az unalmas nem mondhatom életembe.

Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok!
10 éve próbálok, ugyan az lenni,
De megváltozott a világ, én is megváltoztam: ENNYI!


Vissza az elejére Go down
Bencze Virág

Bencze Virág12/b12/b

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Ricsi <3, rajzolás
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 13
♠ Hozzászólások száma : 34
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 14.
: Berkovits Kincső - KÉSZ Anniegif
Berkovits Kincső - KÉSZ Viragricsi
Berkovits Kincső - KÉSZ Sombreo

Berkovits Kincső - KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Berkovits Kincső - KÉSZ   Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyVas. Ápr. 08, 2012 9:47 am

iszonyatosan tetszett...de tényleg. annyira át tudtam érezni, valami elképesztő volt. plusz a neved...csodaszép, minden elfogultság nélkül. pedig ez a kedvenc női nevem... meg kel ígérned nekem egy játékot!! btw Elfogadlak! aztán sokat lássalak *-*
Avatarfoglalás, titulusfoglalás, és mehetsz játszani. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég

AnonymousVendég


Berkovits Kincső - KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Berkovits Kincső - KÉSZ   Berkovits Kincső - KÉSZ EmptyVas. Ápr. 08, 2012 9:49 am

Köszönöm szépen Virágom (:
És természetesen mehet majd egy játék Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Berkovits Kincső - KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Berkovits Kincső - KÉSZ   Berkovits Kincső - KÉSZ Empty

Vissza az elejére Go down
 

Berkovits Kincső - KÉSZ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Végváry Léna - Kész
» Kövesdi Patrícia~kész lett:)
» Varró Dina ~ KÉSZ!
» Tolnai Katica ~ kész!
» Tárnai Zsolt - Kész!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: Kívülállók-