Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Alex Brokham (elkészült) EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Alex Brokham (elkészült) EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Alex Brokham (elkészült) EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Alex Brokham (elkészült) EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Alex Brokham (elkészült) EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Alex Brokham (elkészült) EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Alex Brokham (elkészült) EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Alex Brokham (elkészült) EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Alex Brokham (elkészült) EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Monsieur Borell
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Balog Romina
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Holla Rebeka
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Bencze Virág
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 
Szigeti Bella
Alex Brokham (elkészült) Vote_lcapAlex Brokham (elkészült) Voting_barAlex Brokham (elkészült) Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Alex Brokham (elkészült)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Alex Brokham (elkészült) Empty
TémanyitásTárgy: Alex Brokham (elkészült)   Alex Brokham (elkészült) EmptyPént. Júl. 20, 2012 9:33 am

cute british boy

Alex Brokham (elkészült) Hfhfghfhjjkfikzikujz
Alex Brokham
kor: 19
play by: Jonathan Lipnicki
csoport: 12/a
családi állapot: egyedülálló
személyiségem,

Alex kicsit beképzelt, de nem túlzottan. A dühét magában ledolgozó típus, valahányszor szomorú, az edzőterembe megy, vagy futni. Fizikai terheléssel vezeti le a stresszt is és bármiféle negatív érzelmet. Rendkívül kedves személyiség, de a nyelv nem ismerése végett nehezen érteti meg magát. A magyarja még messze nem tökéletes. A srác ezen kívül bátor és olykor vakmerő. Ritkán lesz szerelmes, de akkor nagyon, a többi lánnyal pedig előre közli, hogy semmi komolyra ne számítson. Jó felfogású és tanulási készségű, nincs gondja értelmi szinten. Az iskolában is kimagasló eredményekkel rendelkezik. Gondoskodó típus, de a lelki dolgokhoz nemigen ért. Legjobb tanácsa, szerint elküldi futni vagy boxzsákot ütögetni azt az illetőt, akire úgy gondolja, hogy ráfér. Hangulatfüggő. Olykor nagyon hamar dühbe gurul, máskor viszont semmi nem tudja kihozni a sodrából. Leginkább arra borul ki, ha valaki nőket bánt, épp ezért zavarja nagyon kis titka, amiből végül nem lett semmi gond, de benne mély nyomot hagyott.

történetem

A történetemre vagy kíváncsi? Ezzel jött nekem minden pszichológus, akiknél valaha megfordultam. Ők is azt akarták tudni, hogy mi van velem. Vagyis, hogy mi volt. A néha feltörekvő agresszióm engem is megijeszt, azért is kezdtem lélekbúvárokhoz járni. Egyszerre csak egyhez, de… nos, nem sokan viseltek el. Fogalmam sincs, hogy miért, talán azért, mert nem vagyok hajlandó a múltamról beszélni idegeneknek és először mindig ismerkedni akartam.
Alex Brokham vagyok, jelenleg 19 éves. A történetem viszont nem itt kezdődik. Néhány hónappal ezelőtt kezdődött minden. Kiruccantam néhány haverommal a hétvégére. Az akkori barátnőmnek volt egy kis háza a semmi közepén. Amolyan üdülő, gyógyulni vágyó vénségeknek, vagy szülőktől elszakadni vágyó fiataloknak. Igazán jó hely volt. Kár, hogy el kellett onnan jönnünk. Még kicsit húztuk is az egész hazajövetelt, annyira nem volt kedvünk hozzá. Ennek én voltam az egyik fő indítványozója. Most már bánom. Nagyon bánom! Ha hamarabb érek haza, minden másként alakulhatott volna. Mint már tudjátok, késtem. A szüleimnek elfelejtettem szólni, biztos aggódtak. De valahogy lefoglalt a legmenőbb srác szerepe. Pedig szerettem őket. Még most is nagyon szeretem őket. A legnagyobb baj viszont az, hogy már nincsenek.
Mikor hazaértem, csak egy arcot láttam. Egy idegen arcát, amint elmebeteg vigyorral kést döf újra és újra anyám élettelen testébe. A rendőrök néhány perccel utánam érkeztek. Én addigra rárontottam arra az alakra és leütöttem apám kedvenc ütőjével. Ő golfozott. Errefelé szokásos elfoglaltság. Vagyis arrafelé, merthogy már nem Angliában élek. Aznap ő is meghalt. A gyilkosukat elfogták, én pedig ártani akartam neki. Nagyon is. Az idegességet végül küzdősportokkal kezeltem. A vicc az, hogy egy olyan pasas ajánlotta, akinek máskor soha nem adtam volna a szavára. Most már belátom, hogy igaza volt és kár volt megvernem. Jó, akkoriban mindenkit megpüföltem aki belém kötött. Vagyis csak férfiakat. Kivéve egy alkalommal. Még nem jártam edzésekre, a barátnőm pedig felidegesített. Akkor ütöttem meg életemben először nőt és utoljára is. Kivéve, ha edzőtársról van szó. Ott nem számítanak a nemi különbségek. Szóval ez is segített abban, hogy kezelni akarjam mérhetetlen agresszióm. Azóta sokkal nyugodtabb vagyok, bár ez az adott hangulatomtól függ.
Nagyjából két hónapja költöztem Magyarországra. Ez elég távol van ahhoz, hogy ne emlékeztessen minden a szüleimre. Még velük sem jártam itt. A nyelv azóta is nehézkesen megy, pedig nagyon szép. Sokszor beszélek angolul, még akkor is, ha a mondatom magyarul kezdem el. Igyekszem mihamarabb elsajátítani az itteniek anyanyelvét. Hogy miért olvashatjátok mégis teljesen magyarul a történetemet? Ez egyszerű. Mert most a gondolataimban jártok és nem a szövegelésem hallgatjátok.
A gimnáziumba is beiratkoztam. Jelenleg egy átlagos végzős életét élem. Vagyis látszatra. De egy átlagos végzősnek vannak szülei. Legalább egy. Nekem nincs. És tudom, hogy ha hamarabb haza érek, segíthettem volna nekik. A pszichoterápiák sem segítenek sokat. Persze ez biztosan miattam van. Nehezen beszélek a múltamról. A küzdősportokkal azóta sem álltam le. Folyamatosan edzek, mert akkor érzem úgy, hogy biztonságban vannak mellettem az emberek. A-nélkül már ki tudja… Lehet, hogy én is gyilkos lennék. Vagy többrendbeli erőszak miatt ülnék valahol.

kiegészítés

BESZÉLT NYELVEK: beszél: angol, német, francia tanul: magyar, olasz
KLUBTAGSÁGOK: Metal Boxing, London Racing, Car Dream
TITKOK:
- Egyszer véletlenül megütötte a volt barátnőjét.
- A szülei halála miatt kezdett boxolni, mert magát hibáztatja a történtekért.
- Kíváncsi arra, milyen lehet csövesnek lenni.
- Nem szereti a sört.
- Pszichológushoz jár.
KÜLÖNLEGES ISMERETETŐJEL: csillag alakú tetoválás az oldalán
SZERET: jó zene, autók, magyar konyha, küzdősportok, művészet
NEM SZERET: francia konyha, hisztis emberek, bóvli sportcuccok, rendetlenség, sör

Vissza az elejére Go down
Holla Rebeka

Holla Rebeka10/b10/b

♠ Kor : 28
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 14
♠ Hozzászólások száma : 43
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 15.
: Alex Brokham (elkészült) 548uig

Alex Brokham (elkészült) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Brokham (elkészült)   Alex Brokham (elkészült) EmptyVas. Júl. 22, 2012 8:20 am

Édes drága edzőtársam, akinek cuki angol akcentusa van és félig így, félig úgy beszél... szeretlek. És szép kis et-t hoztál össze, sajnálom, ami a szüleiddel történt, de nem húzom tovább:
Elfogadva!
Foglalj avatart, és mehetsz is játszani! Razz
Vissza az elejére Go down
 

Alex Brokham (elkészült)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Human Viktor ( elkészült! )
» Rácz-Tátrai Georgina -- elkészült
» Pamil Alex(andra)~Kész.^^

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 12/a-