Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Monsieur Borell
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Balog Romina
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Holla Rebeka
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Bencze Virág
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 
Szigeti Bella
Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_lcapSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Voting_barSzenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nagy Zsolt

Nagy Zsolt12/b12/b

♠ Munka/Hobbi : gyúrás
♠ Ahol épp most vagyok : Dave, van nálad GPS?
♠ Reagok : 8
♠ Hozzászólások száma : 10
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Aug. 31.
: Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! SzVwM
Máday néni! Á, hagyjuk!


Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Empty
TémanyitásTárgy: Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!!   Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyHétf. Szept. 03, 2012 4:42 am

máday 's lover
szenyor nagy zsolt
17. zach roerig.12/b. kapcsolatban Lóval
személyiségem,

Szófogadó, segítőkész, nagy szívvel, világmegváltó tettekkel. Humortalan unalmas stréber - nevezték őt mások.
Mielőtt még megkérdeznéd magadban, igen, ez az én karakterlapom, és ha lenne egy kis türelmed, tudnád, hogy a következő mondat: Na, ezeknek köbö az ellentéte.
A vicceimről annyit, hogy Dave helyett is humoros vagyok. Utálok tanulni. Nem is tanulok. De nem kell engem félteni, a jövőben biztosan lesz állásom. Mondjuk, vezethetnék egy ötcsillagos szállodát, elég jó lennék benne - a garázsunk is egy közösségi hely.
Azonban nem vagyok teljes mértékig az a laza srác. A gyomrom szívem mélyén ott lapul a régi jó barátom - az érzékenység. Utálom is, mert egyáltalán nem illik bele a képbe, főleg, hogy kívülről elég erős vagyok, de jó is. Mert emiatt lettem kívülről erős. Emiatt meg a Ló miatt. Merthogy tudniillik kedveskéim, hogy én nem mindig voltam ennyire jóképű, kigyúrt, izmos, sármos, szerény fiatalember. Valaha voltam jóképű, habtestű, szumós-hasú, sármos, szerény srác is.
De térjünk rá a közösségre. Sosem szenvedtem barát/haver-hiányban, és sosem voltak ex-barátaim. Mert akivel nem lesz hosszú ideig barátságom, azt hagyom a fenébe. És hogyha már van egy igaz haverom, akkor ki is állok mellette. Ha bárki bántani merné a Lovat, Kocka(fülű) Dave-et, vagy bárkit az osztályból, azt szétütöm. De nem kell félni tőlem, max. két hétig kell csak kórházban lenni. Razz

történetem

Nem tudom, mi van velem most. Pont ő? Ott van még vagy ezer csaj az edzőteremben, és én pont őt szemeltem ki? De úgyis mindegy, rám úgyse fog úgy tekinteni, mint fiúra. Ezeken gondolkoztam. Ez így most még korrekt is lehetne, csakhogy Haller órát tartott. Na, olyan mindegy.
- Na ide figyelj!Vagy továbbra is hülye maradsz, vagy normálisan viselkedsz, és akkor hajlandó vagyok veled járni!
Na, már hallucinálok is! Ez kész.. Kicsit megráztam magam, és firkálni kezdtem a füzetbe.
- Nos? - hallottam újra Kinga hangját.
Akkor döbbentem rá, hogy a Ló a padomra árnyékot vetve áll előttem, és felvont szemöldökkel figyel engem. Zavartan pislogtam kettőt, majd elröhögtem magam.
- Hát...akkor legyen a második - kínosan röhögtem össze ezután Dave-vel, majd mindenkivel, mert elkezdtek "húúúú"-zni.
Én most komoly félek. Hallucinálok! Ez nagyon komoly, mi van, ha csak úgy elkezdtem mondani, hogy a második lehetőséget választom, amikor senki nem kérdezett senkit. Na, ez gáz.
Óra végén Kinga odajött hozzám (ha nem képzelődtem), és kijelentette, hogy el kell kísérnem gyógytornára a törött karjával. Miután összepakoltunk, indultunk is. A többiek a garázs felé vették az irányt, én meg mentem a Lóval. Amíg ő tornázott beugrottam a konditerembe, és fél óra múlva megint kint vártam Kingát. Pontban fél hatkor kilépett az ajtón. Biccentett, majd kinyújtotta a karját (mármint azt, ami nem tört el). Kérdőn néztem felé.
- Mi van??
- Fogd meg a kezem, te idióta!! - üvöltött rám.
Röhögve teljesítettem a parancsot, és elindultunk.
- Jössz bandázni a garázsba? - kérdeztem út közben.
- Nem. Rengeteg dolgom van, ki kell javítanom egy halom cikket, gyakorolnom kell a szöveget a színjátszóra, és ki kell aludnom magam, mivel holnap dupla edzésem lesz! Nem fogok "lógni" egy koszfészekben!
Röhögve bólintottam, és befordultunk az utcájukba. A kapu előtt pedig átöleltem, és már mentem is volna, amikor hirtelen megcsókolt. Na, ez mi volt?!

A garázsba érkezve muszáj volt innom valamit, különben az is lehet, hogy elájulok, és hétfőn majd nem fogom látni Máday nénit. Razz Kivettem egy kólásüveget, majd Renihez léptem. A palackot kinyitva természetesen habzani kezdett a kóla, és a pólómon landolt.
- Ezt még megbánjátok! - fordultam Andrisék felé, majd újra Renire vetettem tekintetemet. - Reni, hazakísérlek, jó?
Nyilvánvalóan beszélni szerettem volna vele. Ami Kingával történt.. Ez megint valami eszelős kirohanás? Vagy esetleg komolyan gondolja? A kapujuknál a frászt hozta rám! Reni lassan megértette, hogy váltanék vele pár szót, és miután kimentünk, elmondtam, amit gondoltam. Azt mondta, Ló komolyan gondolja. Ezután tanácsot kértem, mert nem akarom elszúrni a kapcsolatunkat. És mert nem akarom, hogy egy ilyen eszelős ló kinyírjon. Very Happy Reni szerint mindössze csak annyit kell tennem, hogy nem szemetelek, nem kapok jobb jegyet (asszem' ez igazán nehéz feladat lesz...), nem vezetem a táncban.. Talán ennyi. Már mindent meg is beszéltünk, mire Reniék házához értünk, úgyhogy minden flottul ment. Miután Reni bement, visszafordultam, hogy menjek a garázsba, közben pedig újra megpróbálkoztam az ábécé elböfögésével.Éééés, rekordot döntöttem! Már az F-ig megy! Böfögésből nem lehet érettségizni? Máday néni tuti örülne neki. Very Happy

kiegészítés

BESZÉLT NYELVEK: máday nyelvjárás (magyar, frania)
KLUBTAGSÁGOK: I Luv Máday, Végzősök
TITKOK:
. kicsit fájt, hogy Dave-nek új legjobb haverja van
. tényleg szeretem Kingát
. az egyik a-s srác nem olyan szörnyű... de azért nem megyek túlzásba, mert nem is igazán jó fej!
KÜLÖNLEGES ISMERETETŐJEL: bicepsz, humor, és ha egy lánnyal látsz, valószínűleg "I'm with stupid" feliratú pólóban vagyok Very Happy
SZERET:
˙ Máday néni
˙ Kinga
˙ gyúrás
˙ kóla
˙ edzőtermek
NEM SZERET:
. fehér gumimacik
. Edina
. a többi a-s kretén
. Kardos
. suli

Vissza az elejére Go down
Nagy Zsolt

Nagy Zsolt12/b12/b

♠ Munka/Hobbi : gyúrás
♠ Ahol épp most vagyok : Dave, van nálad GPS?
♠ Reagok : 8
♠ Hozzászólások száma : 10
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Aug. 31.
: Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! SzVwM
Máday néni! Á, hagyjuk!


Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!!   Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptySzomb. Szept. 08, 2012 2:09 am

készen állok!
Vissza az elejére Go down
Monsieur Borell

Monsieur BorellAdminAdmin

♠ Reagok : 2
♠ Hozzászólások száma : 91
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.

Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!!   Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:56 am

Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Nvtelen1
Vissza az elejére Go down
https://szjg.catsboard.com
Ajánlott tartalom



Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!!   Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!! Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szenyor Máday-Nagy Zsolti |kész!!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nagy Barbara
» Nagy Némedi Koppány
» Nagy Zsolt - van nálad diétás kóla? Kösz Dave -.-
» Végváry Léna - Kész
» Berkovits Kincső - KÉSZ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 12/b-