Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Végváry Léna - Kész EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Végváry Léna - Kész EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Végváry Léna - Kész EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Végváry Léna - Kész EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Végváry Léna - Kész EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Végváry Léna - Kész EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Végváry Léna - Kész EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Végváry Léna - Kész EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Végváry Léna - Kész EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Monsieur Borell
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Balog Romina
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Holla Rebeka
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Bencze Virág
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 
Szigeti Bella
Végváry Léna - Kész Vote_lcapVégváry Léna - Kész Voting_barVégváry Léna - Kész Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Végváry Léna - Kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Végváry Léna

Végváry Léna11/a11/a

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Modellkedem és fotózóm
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 7
♠ Hozzászólások száma : 12
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Jun. 01.
: Végváry Léna - Kész Vq1tw7


Végváry Léna - Kész Empty
TémanyitásTárgy: Végváry Léna - Kész   Végváry Léna - Kész EmptySzomb. Jún. 02, 2012 3:25 am

A barátok kemények tudnak lenni veled. Lehet, hogy többet várnak tőled, mint az idegenek. Az idegenek leginkább úgy látnak, ahogy szeretnéd, hogy lássanak, de a barátaid nem csaphatod be. Ez teszi őket baráttá.
Végváry Léna - Kész Tumblr_m3pt0ouw9r1rvo393o1_500

Végváry Léna - Kész 1-4Végváry Léna Amarilla

Becenév: Nem volt, nem is lesz!
Születési hely/idő: London, 1994.08.25.
Kor: 17
Csoport: 11/A
Családi állapot: Egyedülálló (a világon ;D)

Végváry Léna - Kész 2-5

Érdeklődési kör:
• divat
• röplabda
• zene
• vásárlás
• utazás
Klubtagságok:
• Born in Britannia
• Apple
• Boltkórosok
• Pary Life
• I hate Purple
• Traveling
• Modell's
• Barátság Extrákkal (életstílus)
Beszélt nyelvek
• Magyar
• Angol
• Német
• Francia (tanulom de semmit sem tudok, nem mozgat meg a nyelv)
Titkok:
• Mikor nyolc voltam én vigyáztam az négy éves húgomra. A szüleink éppen egy jótékonysági vacsorán vettek részt azon az estén. Az agyamra ment a kislány és dühömben bezártam a ruhásszekrényébe, majd visszamentem a szobámba tanulni. Néhány óra múlva eszembe jutott, hogy ő még mindig ott van, ezért átmentem, hogy kiengedhessem. Mikor kinyitottam a szekrény ajtót a földön feküdt és nem mozdult. megfogtam a kezét de továbbra sem mozdult. Azonnal felhívtam a szüleimet, hogy siessenek haza, mert nagy baj van. Felhívtam a mentőket de, mire ideértek már nem tudták megmenteni a húgomat. Később derült ki, hogy Hanna epilepsziás volt, és azzal, hogy bezártam a szekrénybe valószínűleg kiváltottam egy rohamot, minek következtében összeesett és olyan szinten beverte a fejét, hogy belehalt...
• Az emberek mind úgy tudják, hogy egyke vagyok, senkinek nem beszéltem a húgomról. Ennek okán költöztünk ide(a szüleim számára vissza) Magyarországra a szüleimmel négy éve.
• Tizennégy voltam mikor elvesztettem. A szüleim mindmáig azt hiszeik még jó kislány vagyok. Ha kiderülne, hogy nem azt hiszem mehetnék amerre látok...
Személyiség:
•Magabiztos: Nem érez semmit sem kihívásnak a számára. Mindent amit a fejébe vesz, megpróbálja véghezvinni bármi áron. Az érzelmeit remekül palástolja egy bizonyos szintig, de sajnos van mikor elveszíti az önuralmát.
• Makacs: Nehezen (sőt inkább sehogy) lehet eltéríteni attól amit a fejébe vesz. Nem szereti ha keresztbe húzzák a számításait.
• Akaratos: Gyakran hisztérikusan viselkedik, ha valami nem úgy sikerül, mint ahogy eltervezte, részben emiatt bosszúálló típus is. De tud veszíteni csak nem szeret!
• Ezektől eltekintve, általában mosolyog. Próbál kedvesen viselkedni mindenkivel. Közvetlen, ezért nem okoz neki problémát a kapcsolatteremtés. Mindenkit egyenlőként kezel, mindenkinek megadja az esélyt, hogy jóba legyenek. Kevés barátja van, de azokat nagyon megbecsüli. De ha valaki eljátssza a bizalmát, jobb ha nem kerül onnantól fogva, az útjába. Igazán közel magához sosem enged senkit, nem szeretné, hogy lássák milyen is lenne valójában, ha nem öltene álarcot minden nap.

Külső:
160 cm magas, vékony nőies testalkat jellemzi. Sötétbarna haja mellig ér, hol hullámosan kiengedve hordja, van mikor egyenesen felkötve, ez mind hangulattól függ. Szeme halvány zöld némi barna beütéssel. Minden nap sminkeli magát, bár túlzásokba nem esik.
Vásárlás mániás révén, imád öltözködni. Imádja a magassarkú cipőket, mivel alacsony így előnyös is számára. Egyaránt kedveli a csinos nőies és kissé vadabb darabokat is. Bár főként ruhatárát a csinosabb nőiesebb darabok alkotják.
A kiegészítőket sem veti meg, lehet akár tollas, köves, csengős, masnis vagy bármilyen ami éppen megtetszik neki. Mivel sokat utazik a családjával az egzotikus dolgokkal lehet a legkönnyebben levenni a lábáról...
Különleges ismertetőjele: Széles mosoly ami mindig ott van az arcán bármilyen lelkiállapotban is van.
Play by: Lucy Hale


Végváry Léna - Kész 3-3

A telefonom rezgése ébresztett fel. Kezemmel végig tapogattam az ágyat, hogy megtaláljam, és kinyomhassam. Korán volt még. Lassan kinyitottam a szemem, hogy megnézzem, miért szól a telefonom, hajnalok hajnalán. Mikor megláttam a kijelzőn villogó feliratot, azonnal felébredtem.
Önnek 8 új SMS-e érkezett!
Önnek 12 nem fogadott hívása van!

Felültem az ágyban körülnéztem.
- Te jó ég! Mi a fenét keresek itt? És egyáltalán hol van az, az itt? – mondtam riadtan, majd körbenéztem, kikászálódtam az ágyból, majd az ablakhoz siettem.
Kinéztem rajta majd arra lettem figyelmes, hogy egy hotelszobában vagyok. De, hogy a csudába kerültem én ide? Arra emlékszem, hogy este elindultam bulizni, pont a húgom halálának az évfordulója volt. Úgy döntöttem, hogy alkohollal könnyítem a bánatomat, de amint látom jól sikerült, mert a fejfájáson kívül semmire sem emlékszem. Sietősen szedtem össze a ruháimat és rángattam fel magamra, majd besiettem a fürdőbe, hogy rendbe szedjem magam valamennyire. Mikor végeztem, úgy döntöttem még gyorsan átnézem az SMS-eket és a hívásokat. Elsőnek a nem fogadott hívásokat néztem meg.
Anya (6)
Barbi (1)
Vivi(1)
Andris(1)
Laura(2)
Ismeretlen szám (1)

Remek. Anyám totál ki lesz akadva. Közben elkezdtem átnézni az SMS-eket is.
Anya
Léna merre vagy? Jelentkezz! (2012.06.02. 02:25)
Azonnal gyere haza!!!! És vedd fel a telefont! (2012.06.02. 05:06)


Barbi
Szia Léna, merre vagy? Mindenfelé kerestünk, anyád totál ki van akadva adj élet jelet! (2012.06.02. 03:54)
Anyád felhívott, azt mondtam itt aludtál puszi (2012.06.02. 08:30)
Alibi lefújva felhívta anyám! (2012.06.02. 10:41)


Andris
Merre vagy eltűntél! Ha kell hívj és érted megyek! (2012.06.02. 04:17)

Apa
Anyád aggódik, és én is, jobb lenne ha hazajönnél! Apa (2012.06.02. 05:48)

Betti
Szia csajszi akkor áll még a tegnap megbeszélt utazás? Anyámék totál bevették, hogy a családoddal megyünk Londonba. Végre megpattanunk innen! (2012.06.02. 11:20)

Atya úr isten. Ebből még bajok lesznek! Megfogtam a holmim és lesiettem az épület aljára, ahol a recepciós megállított.
- Kellemes délutánt kívánok! Ezt önnek hagyták itt – nyújtott át mosolyogva egy borítékot.
- Köszönöm – veszem el a borítékot – Mennyivel tartozom? – kérdezem, majd elkezdek a táskámban kotorászni a hitelkártyámért
- Semmivel tegnap a fiatalember, aki ide hozta magát mindent kifizetett – mondja mosolyogva, majd visszafordult a monitorához.
Bólintottam majd szapora léptekkel indultam hazafelé. Mikor beléptem a lakásba levettem a cipőm és leszegett fejjel indultam meg a szobám felé, de anyám utánam szólt a nappaliból.
- Amarilla azonnal gyere ide! – mondta.
- B@sszus – csúszott ki a számon majd azonnal rátapasztottam a kezem. Ha így hív annak nem lesz jó vége… – Igen? – kérdeztem ártatlan tekintettel.
Közben anyám és apám dühösen meresztgették szemeiket, majd anyám felállt odasietett és megölelt, apám szintúgy, végül anyám könnyekben tört ki.
- Ígérd meg, hogy soha többet nem szöksz el – kérlelt. – Nem szeretném a másik gyermekem is elveszíteni – hangja megcsuklott mikor a másik gyermekem szavakat mondta.
- Még is hol voltál úgy őszintén – kérdezi apám, elrontva vele a pillanatot.
- Nos, egy új barátnőmnél aludtam, és lemerült a telefonom, annyit hívtatok – mondtam és elmosolyodtam, de mikor megláttam apám reakcióját, azonnal letöröltem a mosolyt az arcomról.
- Nos, rendben… De többet ilyen ne forduljon elő – mondta dorgálóan majd megpuszilta a homlokom és elment lezuhanyozni.
Apám után néztem mikor anyám maga felé fordított majd dühösen megszólalt.
- Megígérted, hogy többet nem lesz ilyen.
- Tudom és sajnálom – néztem rá bocsánatkérőn.
- Léna, nem köthetsz ki újra a detokszikálóban, mikor éppen depressziós lázadót játszol. Abból éppen elég volt egy is! Ugye nem vettél be semmit? – szegezte nekem nyíltan a kérdést.
- Nem – feleltem kurtán. Anyám farkasszemet nézett velem majd ismét megszólalt.
- Hiszek neked, de ez az utolsó alkalom! Nem fogom örökké eltusolni a dolgaidat apád előtt lányom, ezt tartsd észben! – mondta majd visszament a konyhába.
Kifújtam a levegőt, majd a szobámba mentem. Igaza van. Egy éve a detoxban kötöttem ki, mert annyit ittam depressziómban. Amikor Hanna halálának évfordulója van, mindig összeomlok. Mert én tehetek mindenről, ha nem lettem volna olyan vele, most még mindig élne… De már nem változtathatok a dolgokon… Majd lezuhanyozom és lemosom magamról a tegnap nyomait minden olyan lesz mint régen, újra az leszek akinek lennem kell. Nem lehetek gyenge, ma már nem…

Vissza az elejére Go down
Holla Rebeka

Holla Rebeka10/b10/b

♠ Kor : 28
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 14
♠ Hozzászólások száma : 43
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 15.
: Végváry Léna - Kész 548uig

Végváry Léna - Kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végváry Léna - Kész   Végváry Léna - Kész EmptyKedd Jún. 05, 2012 1:46 am

Szép, jó, ügyes, nekem tetszik! ^^
Elfogadva!
Foglalj avatart, és mehetsz is játszani! Razz
Vissza az elejére Go down
 

Végváry Léna - Kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Léna kapcsolatai
» Berkovits Kincső - KÉSZ
» Szigeti Bella - kész
» Varró Dina ~ KÉSZ!
» Tolnai Katica ~ kész!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 11/a-