Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Monsieur Borell
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Balog Romina
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Holla Rebeka
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Bencze Virág
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 
Szigeti Bella
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_lcapSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Voting_barSCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Empty
TémanyitásTárgy: SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök!   SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 9:36 am

A jókislányok a mennybe jutnak, a rosszak elérik amit akarnak!
SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! Tumblr_lj9erxWg691qei4vno1_500

SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! 1-4...Charlotte Lilien Scott

Becenév: Char, Lotte, Lotty, és a magyarok előszeretettel "Sáriznak"
Születési hely/idő: 1995. április 6. - Franciaország, Párizs
Kor: 17
Csoport: Cserediák - 11/b
Családi állapot: Volt egy barátom még a nyáron de rövidre kaland volt. Tehát jelenleg szingli.

SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! 2-5

Érdeklődési kör:
♥ Paris
♥ zene
♥ egyenjogúság
♥ fiúk
♥ fagyi
♥ filmek
♥ történelem
♥ utazás
♥ tengerpart
♥ kutyám, Bolha

Klubtagságok: Zsötem Paris - Pop and Rock - Akik minden premieren ott vannak - Történészek klubja - Riviéra és semmi más - Világjáró leszek! - Harry Potter fan klub - Akik lusták leckét csinálni, de órákat gépeznek - Sorozat bolond - Kik voltak az Eiffel torony tetején - Cserediákok ide!

Beszélt nyelvek: Francia (anyanyelv) de elég jól értem a magyart is. harmadik nyelvként pedig az olaszt tanulom, angolból pedig enyhén szólva is siralmas a teljesítményem.
Titkok:
~ füveztem már, de nem vagyok rá büszke
~ imádom az öcsém,bár ő épp az ellenkezőjét hiszi. Ahogy mindenki.
~ csak fénnyel tudok elaludni
~ az általános iskolába egy nagybetűs LÚZER voltam.
~ hiányzik Párizs.
~ csókolóztam már lánnyal.
~ egyszer le akartam ugrani az Eiffel torony tetejéről. Természetesen öngyilkossági szándékkal.
~ őrült nagy Harry Potter fan vagyok.

Személyiség: Hát, nem vagyok egy mint gyerek az biztos. Inkább a lázadó szó ami tökéletes lenne a jellemre. Nagyon makacs, és eltökélt vagyok, és senki nem tudd befolyásolni. Nem viselem jól ha vádolnak, így előszeretettel vágok vissza, így szívesen fogadom a Szócsaták Királynője címet. Néha kihat a tanárokra is, akik nem szeretik a nagyszájú diákokat de mit tegyek, ha egyszerűen igazságtalanok, én pedig felszólalok a jogaimért?
Szabad lélek. Ez a másik szó ami nagyon jól tükrözi a személyiségemet, hiszen utálom ha behatárolnak. Gyűlölöm. Csatangolni, az utcákat járni, és érezni, hogy szabad vagy, senki nem parancsol neked... Igen, ez a kedvenc érzésem. Ettől fogva elég önálló vagyok, már kilencedikes korom óta nem szorulok semmibe a szüleim segítségére - nem mintha annyira kitettek volna magukért. Késő bánat már, elvagyok én magam is.
Van aki csak a nagyszájú libát látja, de én ennél több vagyok. Ha megismersz megtudod, hogy attól, hogy nem félek a következményektől, foggal körömmel védem azokat akiket szeretek, és egy rossz szavam is hozzájuk. Az már más kérdés ha hülyülésből barmozok le valakit. És mivel az általánosba nem voltam menő, sőt kissé lúzer is, utálom ha bárki is szekálja őket. Egyrészt mert gyerekes, más részt meg ők is emberek. Miért olyan nehéz egyenrangúként tekinteni a másikra?

Külső:
Most úgy érzem a ruházatomat kéne alaposan kifejtenem. Jah, hogy az egész külsőm érdekel? Akkor miért nem ezt mondod?
Nem vagyok se magas, se alacsony, inkább úgy a kettő között, a 170 cm biztos megütöm. Nem egy hízékony fajta lány vagyok, bár elő szeretettel tömöm magamba a kalóriadúsabb ételeket, az lakom egész jól megőrzi a formáját. Mivel a nyarakat rendszerint lent töltjük a tengerparton, sőt szinte minden szünetbe ott vagyunk megőrzöm a barnult színemet, maximum meglátogatom a közeli szoláriumot. Persze csak mérsékelten, még is ki akar nutellát keni a képére?
Szemem zöldeskék, az arcom szív alakú, ajkaim pedig közepesen teltek, csókolózásra kitűnőek. Oké, csak viccelek. Vagy még se?
A fejemen lévő nagyjából váll alá érő loknijaimat előszeretettel festetem, mivel nem tudok dönteni a barna és a szőke árnyalat között. Mind kettő engem tükröz, mind kettő tetszik, így amikor csak alkalom adja változtatok rajta. Jelenleg a sötétbarna egyik árnyalatát birtokolja, és mindig máshogy hordom; kiengedve, feltűzve, oldalra, lófarokba kötve, kiengedve, begöndörítve, tehát mindenhogy.
A stílusom pedig, nos. Egyszóval szólva inkább a laza szerkókat prefektálom, hétköznapokra csak is a kényelmes, ám még is stílusos cuccok jöhetnek szóba. A magassarkút pedig csak nagyon különleges alkalmakkor vagyok hajlandó felvenni, mert egyszerűen nyakamat töröm benne. Tehát laza gatya, egyszerű felső, és tornacsuka. Hova bonyolítsam?
Különleges ismertetőjele: A napszemcsim. Oké beteges, de anélkül sehova nem megye. és a Je t'aime feliratú tetkó a csuklójánál.
Play by: Ashley Tisdale


SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök! 3-3


Vissza az elejére Go down
 

SCOTT; Charlotte Lilian ~ készülök!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Becky Lefroy - készülök
» Felmayer Dávid - még készülök!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 11/b-