Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Lili&Eve ~ Élsz még? EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Monsieur Borell
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Balog Romina
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Holla Rebeka
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Bencze Virág
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 
Szigeti Bella
Lili&Eve ~ Élsz még? Vote_lcapLili&Eve ~ Élsz még? Voting_barLili&Eve ~ Élsz még? Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Lili&Eve ~ Élsz még?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Lili&Eve ~ Élsz még? Empty
TémanyitásTárgy: Lili&Eve ~ Élsz még?   Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 8:52 am

Lili&Eve ~ Élsz még? Dianna-3-dianna-agron-21081539-100-100Lili&Eve ~ Élsz még? Dianna_agron_3
~ Evelin ~

Hívott;Lilim
    - Anyuuuu! Nem láttad a mobilom?! - ordítottam le a földszintre, drága jó édesanyámnak, mögöttem pedig a háborús övezetté nyilvánított szobám állt. Mi az, hogy nincs meg az a szar? Alig egy órája a kezembe volt, nem tűnhetten el csak úgy. Amúgy is fel kéne hívnom Lilit, mert már napok óta nem halottam felőle, és mit tagadjam aggódok. Most a plusz próbákra miatt, nem is tudok átmenni mert minden erőmmel a kerületire edzek. Olyannyira, hogy amint belépek a házba, szinte bedőlök az ágyba. Komolyan.Valamelyik nap még a fürdőig se jutottam el.
    - Ott van ahol hagytad.
    - Tehát?! - most komolyan szórakozik velem? Ideges vagyok a fenébe is. Miért kell még direkt itt szekálni is? Csak nyögje ki hol van és kész. Nem kell itt rabolnunk egymás idejét.
    - A nappaliban - sóhajt egyet, majd hallom ahogy az olaj felserceg a serpenyőbe. Hm, csirke lesz vacsira. Így már megbocsátható a dolog. Szinte rakétaként száguldottam le az emeletről, majdnem felborítva az egyik igen értékes vázát - megúsztam egy hónapi szobafogságot - és felkaptam a kis bűnöst a kávézóasztalról. Amúgy tényleg hülye vagyok. Mi a fenének nem néztem meg lent is?
    Gyors tárcsáztam Lili számát, és a fülemhez emeltem a készüléket, miközben levágtam magam a kanapéra, és a távirányító után nyúltam. Na ne. Már ez is eltűnt?!
Vissza az elejére Go down
Horváth Lili

Horváth Lili10/b10/b

♠ Kor : 28
♠ Munka/Hobbi : tanuló
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 11
♠ Hozzászólások száma : 20
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 15.
: Lili&Eve ~ Élsz még? 3748328140J7Ne6fWTLp5

Lili&Eve ~ Élsz még? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili&Eve ~ Élsz még?   Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyKedd Ápr. 17, 2012 1:53 am

Lili&Eve ~ Élsz még? Nina-nina-dobrev-30442017-100-100 Lili&Eve ~ Élsz még? Katherine-katherine-pierce-29835807-100-100

Bejövő hívás: Ev < 3

Az ágyon toltam a facebookot, a laptopomról, miközben a tévét néztem és pezsgőt iszogattam. Szeretek Andi néninél élni, a fiúkkal együtt, mert nem korlátoz. Egyébként is érezte, hogy ez a pezsgő jár nekem. Ezen a héten ugyanis megvolt az első rendes hetem a gimnáziumban. Vegyes érzelmekkel sétáltam ki pénteken, volt, ami nagyon bejött, például egyes tanárok jófejsége, de volt, ami annyira nem, például Rebeka, az egyik osztálytársam nem túl szép első mondatai hozzám. Persze, ez csak a kezdet, de akkor is meg kell ünnepelnem valahogy. Így hát, gáz vagy nem gáz, pénteken, este, nem csinálok semmi mást, csak Megasztárt nézek, pezsgőzők és facebookozok, ami azt jelenti, hogy punnyadok. Lehet, hogy ez szánalmas, de még mindig nem érzem úgy, hogy képes lennék arra, hogy csak szimplán elmenjek bulizni. Romina is mondta már nekem, meg egy másik osztálytársam, Fruzsi el elhívott egy buliba, de én nemet mondtam, azt hiszem, hogy ez még nem túl jó ötlet. Szépen lassan szokok vissza az életbe, nem pedig rögtön. A nagynéném ma este valami finomat süt, de még mindig azon dolgozik. Amikor valamit nem tud, akkor Evet hívja, hogy segítsen neki. Imádom, hogy az unokatesóm ilyen csodálatos dolgokat tud csinálni, ez számomra hihetetlen. Éppen nekiállnék egy videónak, ami elvileg vicces és az egyik ismerősöm rakta ki, amikor megcsörren mellettem a telefon. Mielőtt felvenném, lehalkítom a tvt. Ev az, biztosan valami fontos lehet, mert bár sokat beszélünk telefonon, esténkét annyira nem hív, mostanság meg főleg nem, mert sokat edz és hulla fáradt. Remélem, hogy nem azért hív, hogy milyen kedvem van, mert akkor tuti, hogy lerakom.
- Szia drága, na mizujs?
Vissza az elejére Go down
Vendég

AnonymousVendég


Lili&Eve ~ Élsz még? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili&Eve ~ Élsz még?   Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyKedd Ápr. 17, 2012 5:06 am

Lili&Eve ~ Élsz még? Dianna-3-dianna-agron-21081539-100-100Lili&Eve ~ Élsz még? Dianna_agron_3
~ Evelin ~

Hívott;Lilim

    Azt hiszem elégedett vagyok magammal. Alig két perc alatt sikerült berendezkednem a nappaliba, úgy ahogy az illik. Tehát nagy tál popcornt, háromfajta körömlakk és lemosó, magazinok és a laptopom ami még kikapcsolva várakozik, hogy megrohamozzam. De persze a távirányító még mindig nem került elő. Úgy tűnik egyszerűen minden el akar engem kerülni - először a telóm, majd ez is. Miközben a fülemhez nyomom a kis készüléket ami kicsöng, próbálom úgy feltúrni a kanapét, hogy utána ne legyen nagy a rumli, mert direkt azért táboroztam le lent mert a szobám enyhén szólva is lakhatatlanná minősült, és nincs most kedvem az egész pénteket azzal tölteni, hogy takarítok.
    - Szia! - köszöntem boldogan, mikor hirtelen kiesett a kezemből a telefon és bezuhant a kanapé egyik kis résébe. Ugye most csak szívattok?! Komolyan ilyen nincs, Egyszerűen nincs.
    És mit ad isten? Persze, hogy a kapcsoló is ott volt elveszve. Miközben kényelembe helyezem magamat a kissé szétszedett a kanapén, újra a fülemhez emelem a készüléket.
    - Bocsi, de kissé szét vagyok esve és becsúszott ez a vacak ide a fotel mögé szóval... - kezdtem darálva majd mély levegőt vettem, és benyomtam a tévét, majd egy nagy adag kukoricát szórtam a számba - Alig láttalak a héten drága pedig most már egy suliba is járunk! Mesélj, milyen 10.b-nek lenni? - veszem csevegőre a hangom, miközben elhasalok és felnyitom a gépet. Több napja ez az első alkalom hogy net közelbe vagyok, tehát jöhet a szokásos rutin csekkolás; email, facebook majd a többi közösségi portál végül az msn és a skype. Közbe figyelmesen hallgatom Lili válaszát.
Vissza az elejére Go down
Horváth Lili

Horváth Lili10/b10/b

♠ Kor : 28
♠ Munka/Hobbi : tanuló
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 11
♠ Hozzászólások száma : 20
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 15.
: Lili&Eve ~ Élsz még? 3748328140J7Ne6fWTLp5

Lili&Eve ~ Élsz még? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili&Eve ~ Élsz még?   Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyKedd Ápr. 17, 2012 5:45 am

Lili&Eve ~ Élsz még? Nina-nina-dobrev-30442017-100-100 Lili&Eve ~ Élsz még? Katherine-katherine-pierce-29835807-100-100

Bejövő hívás: Ev < 3

Szeretem azt, hogy ilyen toleráns, hogy tőle nem azt kapom, hogy miért változtattam életmódot és miért nem élem a régi életem, ennyi idő eltelte után. Nem azért hívott ma sem fel, hogy zaklasson, hanem azért, hogy elterelje a gondolataimat, mert szeret és jót akar nekem. Számomra ez egy teljesen fura dolog, mert nagyon kevés olyan ember van, aki szeret. Én pedig tényleg nagyon kevés embert szeretek viszont. Ev azok közé tartozik, akiket örökké szereti fogok. Nagy szerencsém van, hogy az élet nekem adta őt. Nem tudom, hogy néha mire mennék nélküle, valószínűleg nem állnám meg olyan jól a helyem a világban. Mint katonát, engem is felkészítettek minden eshetőségre, de a lélek dolgainak megoldását nem tanították meg nekem. A tekintetemet a laptopra helyezem, jött egy új értesítőm. Már éppen ráklikkelnék a kis jelre, amikor recsegést és ropogást hallok.
- Ev, ott vagy? Ev?
Nem esem kétségbe, mert hamar válaszol. Nem reagálok rá, mert az ilyesmi előfordul, és hiszek neki, tudom, hogy kemény hete van. De ilyen a versenyzők élete, nem? Ev profi abban, amit csinál, nagyon nagy tehetsége van hozzá, vétek lennie otthon dekkolnia, amikor az energiáját olyasvalamiben is levezetheti, amit még élvez is és amiért elismerik. Kezemet az érintőre rakom, ami ugye a laptop egere, és megnézem az értesítőmet, miközben válaszolok a kérdésére. Szerencsére tapintatos, de ezt már akkor éreztem, amikor felvettem a telefont. Halványan mosolyodom el és szólalok meg, magabiztosan, mint mindig:
- Elég fura. Nem ehhez szoktam hozzá, de egyébként, nem olyan rossz. Nem érzem még az osztálytársaimat a legjobb barátaimnak, de majd lehet, hogy az is eljön. Na és neked milyen heted volt?
Vissza az elejére Go down
Vendég

AnonymousVendég


Lili&Eve ~ Élsz még? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili&Eve ~ Élsz még?   Lili&Eve ~ Élsz még? EmptySzer. Ápr. 18, 2012 4:34 am

Lili&Eve ~ Élsz még? Dianna-3-dianna-agron-21081539-100-100Lili&Eve ~ Élsz még? Dianna_agron_3
~ Evelin ~

Hívott;Lilim

    Igazából nagyon szét vagyok esve, minden szempontból. A tanulnivalót csak magolom, szerintem az elmúlt egy hónapban egy szó se maradt meg bennem abból amit átvettünk, a közössége életem meg enyhén szólva brutálisan alacsony. Konkrétan azt se tudom mit kommunikáltam az osztálytársaimmal az elmúlt időbe. Vagy mikor voltam kicsit kiengedni a gőzt. Tényleg régen lehetett, hiszen a szekrényembe csak úgy porosodnak a szebbnél szebb ruhák, amikor még a szünetbe vettem, hogy majd csak elhordom őket évközbe, egy-egy partira. Hah. Akkor még nagyon nem számoltam ezzel az egész verseny dologgal, hiszen az is meglepetésként ért, hogy beválogattak. És így mondtam búcsút minden szórakozásnak, amit a 11. évfolyam diákjaként kaptam volna. Csak legyek túl a jövőhéten, és kezdjem el végre a normális tinédzser létet a heti egy edzéssel, és tömérdek szabadidővel.
    - Tuti befogadnak. Jó társaságba kerültél. Ha az én osztályom félig lenne annyira jó fej mint a tiéd, az összes időmet velük tölteném - sóhajtottam, miközben a fülemhez szorítottam a telefont, és pötyögni kezdtem egy gyors válaszlevelet a francia levelező társamnak, akivel még a nyáron találkoztam. Miután végre rákattintok a "Küldés" gombra, újra Lilire figyelek.
    - Bocsi, csak közbe utol kell érnem magam, hogy tájékozott legyek. Hihetetlen mennyi mindenről marad le az ember ha egy hétig nem nézi meg a postokat Facebook-on - csóválom meg a fejem, miközben rálesek a tévére amin valami tehetségkutató-műsort adnak. Amikor utoljára néztem még az X-Faktort adták, most mi ez a nagy váltás? Legyen ember a talpán aki megérti ezt komolyan.
    - Hát rohanós. Konkrétan aludni is alig volt időm. És, hogy tetszettek a szakkörök? Nem láttalak a színjátszóm, vagy csak tényleg annyira kómás voltam, hogy a saját uncsimat se vettem észre? - az utolsó részt már inkább magamnak teszem fel, mert így visszaemlékezve se rémlik mi történt a mostani szakkörön. Huh, tényleg ennyire kimerült lennék?
Vissza az elejére Go down
Horváth Lili

Horváth Lili10/b10/b

♠ Kor : 28
♠ Munka/Hobbi : tanuló
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 11
♠ Hozzászólások száma : 20
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 15.
: Lili&Eve ~ Élsz még? 3748328140J7Ne6fWTLp5

Lili&Eve ~ Élsz még? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili&Eve ~ Élsz még?   Lili&Eve ~ Élsz még? EmptyPént. Ápr. 20, 2012 5:19 am

Lili&Eve ~ Élsz még? Nina-nina-dobrev-30442017-100-100 Lili&Eve ~ Élsz még? Katherine-katherine-pierce-29835807-100-100

Bejövő hívás: Ev < 3

- De hát te is szereted az osztályod, nem...?
Félve kérdezem, miközben visszajelölök valakinek facen, aki bejelölt, azt hiszem, hogy ezt a srácot a katonaságból ismerem, szerintem egy évvel fiatalabb nálam. Az valahogy olyan törvényszerű, hogy a fiatalabbak bejelölik az idősebbeket, ha egy iskolába járnak vagy jártak. Nekem biztosan van vagy 200 ismerősöm, akik alattam járnak és csal látásból ismerem őket. A tvre is odanézek egy picikét, csak azért, hogy úgy csináljak, mint aki azt is nézi, de épp reklám van, azt pedig az emberek kilencvenkilenc százaléka utálja. Inkább visszahelyezem a tekintetem a laptopom képernyőjére és lecsekkolom ezt a srácot. Természetesen nem feledkezem meg Evről sem, akivel most éppen telefonon próbálok kommunikálni. Érzem a hangján, hogy kicsit szét van esve és rohadt fáradt, de nagyon értékelem, hogy még annyi ereje volt, hogy felhívjon, ez igazi unokatesós cselekedet.
- Egy hétig? Jézus, én nap mint nap fellépek...
Nem vagyok függő, ezt tisztázzuk itt és most. Csak az ember manapság ott értesül mindenről és sokkal könnyebb ott elolvasni a dolgokat, mint személyesen megkérdezni. Sajnos ez lett a világból. A katonaságban a wifi mindig le volt kódolva mi azonban állandóan azon ügyködtünk, hogy hogyan tudnánk megszerezni a számot. Ameddig én ott voltam, ez nem jött össze. Egyik kezemből a másikba rakom a telefont, de rögtön a fülemhez is tapasztom, nem akarok lemaradni a drágáról. A szabad kezemmel pedig az ágy mellett található pezsgőt fogom meg és gyorsan meghúzom, majd visszarakom. Milyen színjátszóról dumál nekem? Én meg a színjátszás...? Hát ez jó vicc.
- Ev, hát nem ismersz eléggé? Szerinted tényleg szakköre fogok járni?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Lili&Eve ~ Élsz még? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili&Eve ~ Élsz még?   Lili&Eve ~ Élsz még? Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lili&Eve ~ Élsz még?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Horváth Lili
» Edvárd&Lili || még a katonaságban.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum-