Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Soós Adina-készkészkészkész EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Soós Adina-készkészkészkész EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Soós Adina-készkészkészkész EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Soós Adina-készkészkészkész EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Soós Adina-készkészkészkész EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Soós Adina-készkészkészkész EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Soós Adina-készkészkészkész EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Soós Adina-készkészkészkész EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Soós Adina-készkészkészkész EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Monsieur Borell
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Balog Romina
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Holla Rebeka
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Bencze Virág
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 
Szigeti Bella
Soós Adina-készkészkészkész Vote_lcapSoós Adina-készkészkészkész Voting_barSoós Adina-készkészkészkész Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Soós Adina-készkészkészkész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Soós Adina-készkészkészkész Empty
TémanyitásTárgy: Soós Adina-készkészkészkész   Soós Adina-készkészkészkész EmptyVas. Ápr. 08, 2012 6:34 pm

~ Ha nem lehet úgy, ahogy akarod, akard úgy, ahogy lehet! ~
Soós Adina-készkészkészkész Actress-amanda-amanda-seyfried-black-and-white-diva-Favim.com-237802

Soós Adina-készkészkészkész 1-4Soós Adina

Becenév: Adina , Dana , bárminek ami illik rám , csak könyörgöm Dinának ne szólítsatok !!
Születési hely/idő: Budapest 1995.05.18
Kor: 16
Csoport: 11/b
Családi állapot: egyedülálló

Soós Adina-készkészkészkész 2-5

Érdeklődési kör: Glamour, Cosmopolitan , Vogue ,Louis Vuitton ,Gucci ,Kosztümös filmek, Varrás , Horgolás , Dumálás

Klubtagságok: Glamour, Cosmopolitan, New York , Paris , Divat, Louis Vuitton, Gucci, Audrey Hapburn, Marilyn Monroe , Showder Klub, Comedy Central, Napi Viccek

Beszélt nyelvek: magyar, francia, angol

Titkok:

~ Minden hétvégén a nagymamám szobájában ülök és horgolok.
~ Nem engedtem meg egyetlen fiúmnak sem ,hogy megcsókoljon.
~ Még nem csókoltak meg.
~ Érettségi után Párizsba szeretnék utazni és modellekre ruhát tervezni.
~ Szeretnék egy saját divatlapot ami az én nevemet viseli.
~ Saját divatcég

Személyiség: Roppantul bájos lány. Mindenkivel közvetlen attól függetlenül ki az illető. Imád beszélni ,szinte mindenkivel eltud csevegni bármiről. A kedvenc dolga a nevetés, és nagyon bírja a humoros embereket , szinte az első perctől egy hullámhosszon van velük. Nagyon hamar megsérthető , érzékeny. Szeret tanulni mert már kiskorától fogva tudja mi akar lenni , egy pedálgép ,de ennek ellenére nem törtető. Egy tipikusan olyan lány aki minden röhejes dologban benne van ,humora és életvidámsága miatt nagyon szeretik az emberek ,sok barátot tudhat a magáénak. A gazdag családok köréből származik így el várják tőle ,hogy olyan kapcsolatai legyenek amik nem ártanak a "karrierjének". Bár ő ezt utálja , mert mindig szabadságra és szórakozásra vágyott ,soha nem mondta szüleinek.

Külső: Szép babaarcom van , amit a nagymamámtól örököltem. Szint úgy mint a nagy zöld szemeimet. Szőke hajam lett bár a családunkban mindenkinek sötét a haja. Anyukám egy égimeszelő 180 cm és modellalkat , apu viszont 168 cm és nem valami magas. Én inkább apa fajta vagyok , így hát én sem vagyok valami magas. 160 cm és inkább nőies. A bőröm az viszont olyan mint anyué. Fehéres, de azért van benne egy kis kreolos beütés is.

Különleges ismertetőjele: Szemeim, jobb vállamon nagy szív alakú anyajegy

Play by: Amanda Seyfried


Soós Adina-készkészkészkész 3-3

Hogy miért utálom a hétvégéket? 2 okból. Az egyik az,hogy tuti veszekedni fog a család a pénzügyek miatt. A másik az ,holtbiztos ,hogy villásreggelivel indítom a napot. - Adina ! Nem sietnél egy kicsit ?! 10 perc múlva 9 óra ,és ha elkésünk a reggeliről, egyetlen gazdag külföldi befektető sem fog társulni apád új cégébe ! - üvöltött fel anyu az emeletre, olyan akusztikával a hangjában ,hogy berezonált tőle a fülem. Nem értem mit kiabál mikor már hajnali 6-kor felvert ,hogy készülődjek....Már rég a tükör előtt állok és a ruháimat válogatom, nehogy szégyent hozzak a családra a puccparádén való megjelenésemmel. - 1 perc és megyek - ez is megszokott , anyu sürget én meg visszakiabálok.Mikor lerobogtam a lépcsőn , az ősök már teljes csicsában vártak rám , és mivel én már vagy 17 éve feltűnési viszketegségben szenvedek, nem tudtam megállni ,hogy egy drámai belépőt ne csillogtassak meg egy jó pont érdekében , ezért úgy integettem akár egy szépségkirálynő mikor átvette a koronáját. - Jaj kislányom...Ne csináld már a fejed.Tudod milyen fontos nekünk ez a találkozó. - Persze ,hogy tudom. A pénz és a hatalom érdekében mindent. Éljen. Apa, ha a pénzünk forog kockán minden menthetőt megtesz. Akár még ilyen hülyeségekre is eljárunk hétről hétre. Én meg vagyok olyan , bepalizható, hogy csak az ő kedvükért, megjelenek ilyen piti kis rendezvényeken , és felveszek rondábbnál rondább , kutyaszőrből készült bolerókat.Egy előnye van ezeknek a nagy és undorító boleróknak.Akkora az ujjuk ,hogy egy páncéltank is elférne bennük.Így aztán az is lehetővé vált a számomra ,hogy egy kis szórakozást csempésszek az amúgy dögunalmas reggelembe.Még indulás előtt beletömtem mind a két ujjába egy-egy divatlapot.Kicsit dagadtabb lett a kezem tőlük ,de no problemo. Mikor kiszálltam az autóbol ,azt hittem eltévedtünk és Barbie Citybe kötöttünk ki. Te jó Isten. Ilyen ocsmány házat már rég nem láttam. Rózsaszín mindenhol...Aki ezt kifestette az vagy színvak volt ,vagy csak a gazdája ízlésficamos.Azt hiszem anyu is észrevette az arckifejezésemet ,mert már nyílik a szája és készül kioktatni a helyes viselkedésről, de megelőzöm - Anya , ne szólj! Tudom mit akarsz mondani. Legyél mindenkivel nagyon udvarias, ha valaki kérdez tőled valamit illedelmesen válaszolj, ha látsz veled egykorú gyerekeket beszélgess velük, és legyél azon ,hogy jó benyomást kelts , ha pedig beszélnek hozzád akkor várd meg míg elmondják amit szeretnének, ne szólj bele még véletlenül sem. - ezt az úgy mond családi etikettünket már úgy tudom mint az ábc-t.Képzelhetitek...Gyakorlatilag ,mióta tudom az eszem, azóta ezt hallgatom. -Igen ,de ne szemtelenkedj- szólt rám anyu, és igen....Ilyen amikor meg akar ijeszteni, több kevesebb sikerrel.Mikor beléptünk a házba ,őszintén szólva, kellemes csalódás ért.Azok után amit odakint láttam igen nagy felüdülés volt a ház belső része. Akár egy múzeumi arcképcsarnok, szobrokkal kiegészítve és egy kis római stílussal ötvözve. - Nézd.Meg is találtam a neked való társaságot !- figyelmeztetett anyu és egy hideg arcú, öreg hölgy felé mutatott - Menj. Szólítsd le , lenne közös témátok.Azt mondják régebben híres divattervező volt...-Nem is reagálhattam ,anyu szó szerint elkezdett az öreglány felé lökdösni.Istenem mit vétettem ellened ?? Ahelyett ,hogy otthon ülnék és horgolnék magamnak egy új zafírkék Mohair sapkát...Ahelyett itt vagyok, egy vénasszonyokkal teli, műakcentussal beszélő sznobokkal vegyített villában csak azért mert pénzéhes családok versengenek egymással a hatalomért ,és ebben az a legszörnyűbb ,hogy az én családom sem reggelizni jött.- Igen anyu...Mikor volt divattervező a kőkorszakban? Jah tényleg ! Eszembe jutott, ő tervezte Flinstone Vilma ágyékkötőjét...- hát már sok választásom nincs...Itt állok a mamika előtt, és ha most nem szólalok meg ,még hülyébbnek tűnök mint 2 perccel ezelőtt...Muszáj beszélgetést kezdeményeznem , amivel nincs is gond ,mert azt nagyon jól tudok,csak azt nem vágom,hogy fog reagálni rá,hogy egy taknyos tizenéves ideállít elé és elkezd neki dumálni a divatról.
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga

Szatmáry Kinga12/b12/b

♠ Kor : 31
♠ Munka/Hobbi : × évfolyamelső; elhivatott önkéntes; környezetvédő
♠ Ahol épp most vagyok : × Budapest - Gödöllő
♠ Reagok : 15
♠ Hozzászólások száma : 39
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.
: Soós Adina-készkészkészkész Tumblr_lxauwskRTU1r3fdc5o1_250

Soós Adina-készkészkészkész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soós Adina-készkészkészkész   Soós Adina-készkészkészkész EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 8:19 am

Kedves Adina!

Így jár aki tehetős családba születik - viselje következményét. Alapjába véve tetszik, csak figyelj a tagolásra, és a helyesírásra és akkor nem lesz gond (:

Elfogadva!

A foglalások után ne felejtsd kitölteni a profilodat sem!
Vissza az elejére Go down
 

Soós Adina-készkészkészkész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Adina Atatürk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-