Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Gonda Vanessa EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Gonda Vanessa EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Gonda Vanessa EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Gonda Vanessa EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Gonda Vanessa EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Gonda Vanessa EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Gonda Vanessa EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Gonda Vanessa EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Gonda Vanessa EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Monsieur Borell
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Balog Romina
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Holla Rebeka
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Bencze Virág
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 
Szigeti Bella
Gonda Vanessa Vote_lcapGonda Vanessa Voting_barGonda Vanessa Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Gonda Vanessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Gonda Vanessa Empty
TémanyitásTárgy: Gonda Vanessa   Gonda Vanessa EmptyVas. Márc. 25, 2012 8:33 am

~Hit the lights, let the music move you, lose yourself tonight~
.::Ha jópasi vagy, akkor nyugodtan írj , mert most szingli vagyok::.

Gonda Vanessa SelenaParty

Gonda Vanessa 1-4Gonda Vanessa

Becenév:Vani , Nessa
Születési hely/idő: Bécs 1995 május 28
Kor:16
Csoport:11/b
Családi állapot:Egyedülálló

Gonda Vanessa 2-5

Érdeklődési kör: éneklés ,tánc,legjobb viccek,humoros srácok,síelés, party ahol jó zene szól , hegedű

Klubtagságok: I <3 Jesus, R&B, Barna hajú srácok 4Ever, TúróRudi, Michael Jackson R.I.P,Whitney Houston R.I.P

Beszélt nyelvek: angol, magyar, francia,német

Titkok:~Félek sötétben aludni
~Esti mesét olvasok magamnak
~A tükör előtt mindig azt játszom ,hogy én vagyok Beyonce


Személyiség: Nagyon kedves , figyelmes ember vagyok.Bájosan,tisztelettudóan szoktam viselkedni.Nem szeretek a rosszban sántikálni, ezért aztán mindig időben otthon vagyok.Nem szoktam egyedül lenni ,de nem is vagyok én a társaság középpontja.Pár éve elkezdtek érdekelni a fiúk, és azóta ha meglátok eggyet amelyik teljesen elbűvöl,azért addig küzdök amíg meg nem kapom.Akaratos vagyok, és a célom elérése érdekében megküzdök még a legnagyobb akadályokkal is.

Külső: Babaarc, hosszú természetes barna haj, mandulavágású barna szemek, telt ajkak, törékeny alkat, alacsony termet 155 cm.

Különleges ismertetőjele: Nagy, szívalakú anyajegy van a bal vállamon, a tarkómnál pedig egy nagy piros folt , amiről az anyukám több száz emberből is meg tudná mondani ,hogy én vagyok.

Play by:Selena Gomez


Gonda Vanessa 3-3

Sziasztok.Gonda Vanessának hívnak. 1995 május 28-án születtem Bécsben.Anyukám hegedűművész , német származású , apukám pedig Bécsben volt tanuló amikor megismerkedtek , szerelmesek lettek és összeházasodtak.Mikor megszülettem akkor költöztünk a fővárosba , mert anyu hegedű tanárként állást kapott a Zene Akadémián.Kiskoromban csak zenével lehetett elaltatni, így hát gondolom már eleve innen adódik a zenéhez való vonzalmam.Óvodás koromban kezdtem el énektanárhoz járni.Mai napig járok, és minden álmom ,hogy egyszer híres énekesnő legyek.Eleinte nem is nagyon fogadtak be a többiek,mert borzalmas akcentussal beszéltem a magyart , fogszabályzós voltam, szemüvegem is volt és még melléje énekelni és hegedülni is tanultam.Nem vagyok képes megérteni ,hogy miért gáz hogy ha valaki teljes odaadással csinál valamit.Egyszerűen tehát engem a származásom ,a külsőm , és a hobbim miatt csúfoltak.Általános végére teljesen kikupálódtam.(mégis megérte a fogszabályzó...)Lövésem sincs ,hogy történhetett ,de teljesen kicserélődtem.Nem kellett többé a fogszabályzóm hordanom, a csutka hajamból hosszú haj zuvatag lett, levehettem a szemüvegem , és elég rendesen kidomborodtam...A változásom napjáig (ami nem tudom ,hogy mikor történt) észre sem vettek a srácok.Csak egy szánalomra méltó "zene mániás" lúzer voltam a szemükben.Emberi példa vagyok a cserebogaras mondásra Smile Hazudnék ha azt mondanám ,hogy nem használom akkoriban még újnak tekintett adottságaimat. Mindenféle sráccal jártam már. Nem is kell nagyon szenvednem egy-egy szakítás között,mert ha vége van egy kapcsolatomnak egyből megyek egy másikba.Így aztán napról napra ismertebb vagyok a diákok körében.Ez tehát az én szerencsém.A régi baráti köröm bevezetett a szórakozás rejtelmeibe , és mivel mindig is minta gyerek voltam a szüleim is megengedték ,hogy eljárjak házibulikba, kissebb összejövetelekre, de csak azzal a feltétellel ,hogy időben hazaérek.Nem , ez nem egy olyan történet lesz amiben egy szülők álma gyerek ,pimasz és kezelhetetlen lesz.Mai napig betartom a feltételeket.Gimiből egyenesen az énektanáromhoz megyek, ott vagyok 1,5 órát.Hazaérek...Tanulok , hegedülök 2 órát, segítek egy kicsit anyunak a háztartásban, aztán szabad vagyok és azt csinálok amit csak akarok 11 óráig (hétfő kivételével) Hétvégéken pedig elég rendesen bevonzom az afteros partykat.
A Szent Johanna Gimnázium diákja vagyok már 2 éve. Szeretek ide járni .Van énekkar , ahova egyből beiratkoztam, franciát és angolt is tanítanak úgy hogy a francia +1 nyelv,magánsuli tehát felső szintű oktatás, jó pasik, szép suli , egy igazi törtetőnek való hely.

{Elnézést kérek mindenkitől ,hogy ha hiányoltátok a családi drámákat , botrányokat meg minden,de nem tudok olyat mondani ami lírai lenne az életemben, vagy legalábbis zsúfolt napjaim miatt nincs időm gondolkozni rajtuk}

Gonda Vanessa Tumblr_luic478bm31r3qmgao1_500





A hozzászólást Gonda Vanessa összesen 24 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 28, 2012 4:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta12/b12/b

♠ Kor : 30
♠ Munka/Hobbi : Olvasás, fényképezés
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 26
♠ Hozzászólások száma : 110
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 06.
: Gonda Vanessa 7225

Gonda Vanessa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gonda Vanessa   Gonda Vanessa EmptyHétf. Márc. 26, 2012 6:59 am

Megy egy pm nem sokára, Tamara. (:
Vissza az elejére Go down
 

Gonda Vanessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-