Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
kapcsolatok EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
kapcsolatok EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
kapcsolatok EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
kapcsolatok EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
kapcsolatok EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
kapcsolatok EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
kapcsolatok EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
kapcsolatok EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
kapcsolatok EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Monsieur Borell
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Balog Romina
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Holla Rebeka
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Bencze Virág
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 
Szigeti Bella
kapcsolatok Vote_lcapkapcsolatok Voting_barkapcsolatok Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 kapcsolatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bastien Mon-Pierre

Bastien Mon-Pierre12/a12/a

♠ Reagok : 10
♠ Hozzászólások száma : 19
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 16.

kapcsolatok Empty
TémanyitásTárgy: kapcsolatok   kapcsolatok EmptyPént. Márc. 16, 2012 9:46 pm

kapcsolatok Cc-chace-crawford-6461622-400-200
Bastien // Tizennyolc // francia-magyar

The Family




My Friends

ROMINA & BASTIEN

kapcsolatok Kaya-kaya-scodelario-19222559-100-100
Pár napja ismerkedtünk meg, hiszen egy osztályba járunk. Első látásra nagyon szimpatikus voltál nekem, de remélem az is maradsz. Kicsit flörtölgettem veled, aminek nem tudom milyen vége lesz majd a későbbiek során. Amúgy egyelőre tudom, ha egy jó beszélgetésre vágyom, akkor nálad jelentkezhetem. Haveromnak tartalak.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cortez & BASTIEN

kapcsolatok Matt-lanter-2-100x100
Nem is olyan régóta ismerjük egymást, és nem is boldog a megismerkedésünk, én bajba kerültem ő kirángatott belőle. Botor dolog volt éjszaka játszani a menő srácot a nyóckerben, mert majdnem agyon vertek. A szerencsém, hogy egy ismerős arc arra járt és kirángatott a bajból, így csak az orrom tört el. Aztán ott volt az-az este, amikor úgy döntöttem, csak minden előző ok nélkül, hogy repülőre pattanok és megkeresem Neményit akit majd jól megverek! Na Bastien ebben is megállított.. Elkönyveltem barátnak és embernek, de szerintem igazából ő őrangyal, csak senkinek nem mondhatja el..


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Enemies, oh God...


Kisses, Lovers,

One Love


The Outsiders



Ezt a kódot használva írd le, hogy mégis milyen kapcsolatban vagy Bastiennel. Nem harapok, csak bátran, ha valamivel nem teljesen értek egyet, max pü-ben egyeztetjük kód taget használd ( [*code]ez a kitöltött cucc, csillagot vedd ki[/code] )

Kód:
[size=16][font=Castellar][color=black]TE & BASTIEN[/color][/font][/size]

[*IMG]EGY 100X100-AS KÉP A KARAKTEREDRŐL[/IMG]

A SZÖVEG, A SZÖVEG, A SZÖVEG


[color=royalblue]----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/color][/center]

TE & BASTIEN

kapcsolatok Icons-chace-crawford-26057571-100-100

blablalblablatralalalalabblablalblala,hm lássuk csak, ez így fog kinézni, ha szépen kitöltöd, akkor csudi jól fog mutatni Smile
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Bastien Mon-Pierre összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 17, 2012 5:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Balog Romina

Balog Romina12/a12/a

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Haverok, Buli, Nafta :D
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 27
♠ Hozzászólások száma : 47
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 14.
: kapcsolatok 66316_r

kapcsolatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: kapcsolatok   kapcsolatok EmptyPént. Márc. 16, 2012 11:35 pm

ROMINA & BASTIEN

kapcsolatok Kaya-kaya-scodelario-19222559-100-100

Pár napja ismerkedtünk meg, hiszen egy osztályba járunk. Első látásra nagyon szimpatikus voltál nekem, de remélem az is maradsz. Kicsit flörtölgettem veled, aminek nem tudom milyen vége lesz majd a későbbiek során. Amúgy egyelőre tudom, ha egy jó beszélgetésre vágyom, akkor nálad jelentkezhetem. Haveromnak tartalak.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vissza az elejére Go down
http://stepup.forumsr.com/
Vendég

AnonymousVendég


kapcsolatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: kapcsolatok   kapcsolatok EmptySzomb. Márc. 17, 2012 5:26 am

CORTEZ & BASTIEN

kapcsolatok Matt-lanter-2-100x100

Nem is olyan régóta ismerjük egymást, és nem is boldog a megismerkedésünk, én bajba kerültem ő kirángatott belőle. Botor dolog volt éjszaka játszani a menő srácot a nyóckerben, mert majdnem agyon vertek. A szerencsém, hogy egy ismerős arc arra járt és kirángatott a bajból, így csak az orrom tört el. Aztán ott volt az-az este, amikor úgy döntöttem, csak minden előző ok nélkül, hogy repülőre pattanok és megkeresem Neményit akit majd jól megverek! Na Bastien ebben is megállított.. Elkönyveltem barátnak és embernek, de szerintem igazából ő őrangyal, csak senkinek nem mondhatja el..


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vissza az elejére Go down
Vendég

AnonymousVendég


kapcsolatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: kapcsolatok   kapcsolatok EmptyKedd Ápr. 10, 2012 11:42 pm

CATH & BASTIEN

kapcsolatok Blair-Waldorf-blair-waldorf-2372162-100-100

Ismerem apucit, anyucit még Párizsból és meg kell mondjam, jobban hasonlítasz rájuk, mint hinnéd.
Igazából Te csak néhány éve kerültél be a telefonom híváslistájára, ezzel együtt imádlak,
a top férfimodell, ha lehet ilyet mondani... de nem mondok, mert apukád nyilván nem
lelkesedne azért, ha az arcoddal keresnéd a pénzed, mikor az ő nyomdokaiba is léphetsz.
Képviselő úr. Hívjalak így? Vagy még beéred a Bastiennel is?
Na jó, szeretlek. Édes vagy, lehet veled beszélgetni, ésatöbbi. De piálni nem hívlak meg.
Még kiskorú vagy... vagy már annyira nem is?


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vissza az elejére Go down
Szigeti Bella

Szigeti Bella12/a12/a

♠ Kor : 30
♠ Munka/Hobbi : modellkedem iskolán kívül
♠ Ahol épp most vagyok : Szent Johanna
♠ Reagok : 13
♠ Hozzászólások száma : 23
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Sep. 07.
: kapcsolatok Wes60sljdy58qgt0931a

kapcsolatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: kapcsolatok   kapcsolatok EmptySzomb. Szept. 22, 2012 2:40 am

BELLA & BASTIEN

kapcsolatok 64d59c130251467

Helló osztálytárs! Talán te vagy az egyetlen, akivel jól kijövök és nem bunkóskodok, de csak barátként tekintünk egymásra. Ha lehet így mondani legjobb barátféleségem vagy.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/center]

Ui.: Remélem nem bánod, hogy azt írtam barátok vagyunk, mert még nem is beszéltünk se üzenetben, se játéktéren, de mégis valakivel jó lenne ha a karakterem jóban lenne. Későbbiekben egy játékot is bevállalok:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



kapcsolatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: kapcsolatok   kapcsolatok Empty

Vissza az elejére Go down
 

kapcsolatok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Kapcsolatsarok :: Bastien Mon-Pierre-