Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Tomori Franciska EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Tomori Franciska EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Tomori Franciska EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Tomori Franciska EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Tomori Franciska EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Tomori Franciska EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Tomori Franciska EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Tomori Franciska EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Tomori Franciska EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Monsieur Borell
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Balog Romina
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Holla Rebeka
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Bencze Virág
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 
Szigeti Bella
Tomori Franciska Vote_lcapTomori Franciska Voting_barTomori Franciska Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Tomori Franciska

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tomori Franciska

Tomori Franciska9/b9/b

♠ Ahol épp most vagyok : Valahol a nagy semmiben.
♠ Reagok : 0
♠ Hozzászólások száma : 2
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Aug. 20.
: Tomori Franciska Tumblr_m6qkam6FUq1rum77go1_250

Tomori Franciska Empty
TémanyitásTárgy: Tomori Franciska   Tomori Franciska EmptyPént. Aug. 24, 2012 9:39 pm

Imaginaerium
Tomori Franciska Edit
15. felice fawn. 9 b. single
személyiségem,

Kiszámíthatatlan, vad, zárkózott, intelligens, nehéz ember, gondolkodó, bizarr, érdekes.
Valójában Ciska egy nagyon eredeti karakter rendkívül markáns stílussal és fantasztikus képzelőerővel, de ezt senki sem tudja róla.
Társaságban viszonylag csendes, félénk és zárkózott. Magányos farkas, aki nem igazán veszt részt semmiben ettől függetlenül sokan kedvelik, mert ki mer állni az igazáért. Nem sok barátja van inkább csak felszínes ismeretségek. Inkább olvas, mint ismerkedik, okos de nem az az éltanuló típus. Igazából sehova sem illik. A népszerűbb diákok többnyire átnéznek rajta akárcsak az üvegen, az okoskákhoz pedig túl kevés a szorgalma. Jól rejti el az érzelmeit, viszont borzalmasan hazudik. Elég makacs lány de megértő, ha az kell. Vannak rossz napjai, amikor nem tanácsos hozzá közelebb menni. Nem lehet könnyen felidegesíteni, de ha mégis sikerül, előbújik belőle az állat és irtózatos veszekedést, sőt akár verekedést is csap. Viszonylag hamar megnyugszik. Elég érzéketlen nem sok embert kedvel igaziból sokakat, inkább csak elvisel.Túl koraérett és megfontolt. Nem érzi szükségesnek, hogy beszéljen van mikor napokig meg sem szólal, ennek megfelelően a hangja is rekedtes.

történetem

killmeplease.blog
Az emberek régen tisztelték és félték a mágiát és annak művelőit. Druidák,boszorkányok,megérzők,mentalisták,halottlátók, alkimisták, szabad kőművesek. Tudomásul vették, hogy léteznem szellemek, istenek, démonok, angyalok. Tisztelték istent, tiszteltek valamit. Bármit.
Ma az emberek minden efféle spirituális dolgot hülyeségnek tartanak és nincs bennük alázat a természetfeletti vagy az ismeretlen iránt. Nem vesznek komolyan semmit.Azt kell mondjam talán...tévednek. Mielőtt bárki azt gondolná, nem, ismétlem én NEM vagyok teljesen hülye, csupán van valami, amiről talán...nos írnom kell, mert ha bennem marad beledöglöm.

Gondolom mindenki halott már a megérzőkről. Hasonlítanak a mentalistákhoz és a médiumokhoz , de mégis egészen mások. Gyanús, hogy én is egy vagyok közölük. Honnan tudom? Pontosan képes vagyok megálmodni a jövőt és furcsa, de ha rossz érzésem van az hamarosan mindig beigazolódik. Hadd hozzak néhány példát.
1. Júlia nénikém balesete majd halála: Egy éjjel azt álmodtam egy fiatal nőt, aki kísértetiesen hasonlított Julira. Ugyanaz a világosbarna haj, csillogó zöld szemek, hosszúkás arc, bubifrizura. Álmomban egy hideg éjszakán lesodródott az útról, majd egy hasonlóképp járt kamion egyszerűen rázuhant. A nő nem halt meg, nem láttam,de éreztem.
Másnap apám bejelentette, hogy Juli autóbalesetet szenvedett és most kómában fekszik a Szent János kórházban. Azt mondtam két héten belül meghal. Napra pontosan eltaláltam.
Ez furcsa, de így elsőre azt kell mondjam megmagyarázható. Szerencsés tippként könyveltem el.

2. Rácz Lili betegsége: Volt egy osztálytársam, még nyolcadikos koromban. Rácz Lili. Vörös hajú, enyhén molett, de csinos lány volt, ennek ellenére sűrűn gúnyolták a magukat jobbnak képzelő, elkényeztetett pláza ribancok. Egyszer csak Lili lassan, de biztosan fogyásnak indult, a 85 kilóból 60 lett, abból pedig 55 . Én már akkor tudtam, hogy valószínűleg bulimiás. Az iskolában túl sokat evett, ahhoz hogy tarthassa a súlyát. Aggódtam érte , de nem szóltam senkinek a rossz érzésről. Egy héten belül nyelőcsővérzés jelentkezett nála.
Ez még szintén elsikálható volt. Megérzés, egyszeri alkalom, gondoltam akkor.
Húúha, mekkora hülye voltam, hogy hittem a buta véletlenekben!

3. Anyám halála : Péntek tizenharmadika volt, még belegondolni is rossz, hogy mennyire nem hittem akkoriban a babonák erejében. Rossz előérzetem volt és egy furcsa álmom, de még nem sejtettem mi okozza az egész napos szorongást. Hazamentem, a nővérem már nem volt otthon az egyetem miatt, apám pedig még váratott magára. Biztosan dolga akadt az irodában. Anya sehol. Szólongattam hátha nem csaptam be elég hangosan az ajtót, ahhoz, hogy meghallja, aggódtam, de mégse. Gondoltam a szobájában relaxál vagy a fene tudja, n teljes lelki nyugalomban bevágtattam a szobámba és olvasni kezdtem. Aztán a rossz érzés elérte a tetőpontját, pár másodpercig nem kaptam levegőt sem. Azonnal tudtam, hogy baj van. A lehető leggyorsabban átrohantam anyám szobájába, de a látvány egyáltalán nem volt kellemesnek nevezhető. A párnán valami ragacsos, sötétvörös dolog folyt szét, az anyag szépen beitta a vért. Mert biztos voltam benne, hogy, amit látok az vér. Anyám homlokán hüvelykujjnyi, golyó ütötte luk tátongott, belőle a vér a nő ébenfekete hajára, majd onnan az ágyneműre csordogált. Nem bírtam mozdulni, csak bámultam őt és arra gondoltam, amit reggel mondott. "Tudod az élet nem tarthat örökké, de néha meg kell előznünk a kaszást." Képes volt fejbe lőni magát, meg kellett volna értenem az álmomat, amelyben egy szellemalak, újra és újra pisztolyt szegezett a saját homlokának. Hogy lehettem ilyen ostoba?

Na ezek után próbáljon megkérdőjelezni bárki. Ijesztő,kiborító,nonszensz.
Szerintetek ez normális?





kiegészítés

BESZÉLT NYELVEK: francia, magyar, angol
KLUBTAGSÁGOK: I Luv Máday, Marilyn Manson Official,Szomszédnéni Produkciós Iroda, Már megint geci fáradt vagyok, Alice in Wonderland, Intim Torna Illegál, Sátán, Könyvbarátok, Ludwig múzeum,Aki korán kel, az vagy pék vagy hülye!
TITKOK:
†. Szűz
†. Emetofóbiás. (hányástól való félelem)
†. Hiszek a szellemekben.
†. Furcsán pontos megérzései, álmai vannak.
KÜLÖNLEGES ISMERETETŐJEL: Nézz rám! Feketében vagyok,orr piercingem van és latin szöveget tettem a a hátamra henna segítségével. Azt hiszem felismersz.
SZERET:
†. Hideg
†. Sötét színek
†. Éjszaka futni.
†. Havazás.
†. Karácsony.
†. Csók
NEM SZERET:
†. Erős fény
†. Rózsaszín
†. Matematika
†. Emberek, akik tapadnak, mint a meztelencsiga
†. Megjegyzés, amit nem ő tesz

Vissza az elejére Go down
Monsieur Borell

Monsieur BorellAdminAdmin

♠ Reagok : 2
♠ Hozzászólások száma : 91
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.

Tomori Franciska Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tomori Franciska   Tomori Franciska EmptySzomb. Szept. 01, 2012 2:54 am

Elfogadva!

Foglalj avit, és titulust, töltsd ki a profilod, és mehetsz játszani. Wink

U.i.: Tetszett a karakterlap, nagyon egyedi lett. Wink
Vissza az elejére Go down
https://szjg.catsboard.com
 

Tomori Franciska

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 9/b-