Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Vencel Zsuzsanna  EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Vencel Zsuzsanna  EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Vencel Zsuzsanna  EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Vencel Zsuzsanna  EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Vencel Zsuzsanna  EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Vencel Zsuzsanna  EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Vencel Zsuzsanna  EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Vencel Zsuzsanna  EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Vencel Zsuzsanna  EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Monsieur Borell
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Balog Romina
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Holla Rebeka
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Bencze Virág
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 
Szigeti Bella
Vencel Zsuzsanna  Vote_lcapVencel Zsuzsanna  Voting_barVencel Zsuzsanna  Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Vencel Zsuzsanna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Vencel Zsuzsanna  Empty
TémanyitásTárgy: Vencel Zsuzsanna    Vencel Zsuzsanna  EmptyVas. Márc. 25, 2012 4:10 am

Mi a különbség a holló és az íróasztal között?
Vencel Zsuzsanna  Tumblr_m1kcg5a3mg1rsoh30o1_500

Vencel Zsuzsanna  1-4...Vencel Zsuzsanna Alíz

Becenév: Zsu, Zsuzsi, Pocok, Alice
Születési hely/idő: 1995. június 10.
Kor: 16 év
Csoport: 10. a
Családi állapot: ledig

Vencel Zsuzsanna  2-5

Érdeklődési kör: Ruhák, zongora, zene úgy általában és a filmek. A Tim Burton filmekért oda vagyok.
Klubtagságok: Alice in Wonderland, Szoknyás lányok, Piano for life, Tim Burton, Audrey Hepburn, Az vagyok , aki lenni akarok, Attól még szeretlek, hogy nem tudod
Beszélt nyelvek magyar, francia, angol, német
Titkok:
#. Nyílt titok, hogy leszbikus.
#. Nagyon fél az ázsiaiaktól.
#. Utálja a csöpögős romantikus filmeket.
# Kiborul a musical gagektől.
Személyiség: Kicsit olyan, mintha idősebb lenne a társainál, megfontolt, okos és valamiféle bölcsesség is rejtőzik benne. Általában merev és elég félénk, visszahúzódó lány. Csak olyan emberek mellett képes kibontakozni, megbolondulni, akikben megbízik. Kiegyensúlyozottnak tűnik, de valójában nagyon is labilis. Mióta a barátnője, akibe szerelmes volt minden szennyesét kiteregette az iskolában még inkább begubózott és senkit sem enged közel magához, nem akar megint csalódni. Ő amolyan megfigyelő, berendezési tárgya a tanteremnek, akárcsak az asztal vagy a szék, de ő csak néz. Figyel, hallgat, lát. Egyszerűen imád olyan szavakat használni, amiket kortársai nem értenek vagy furcsának tartanak. Van benne valami felsőbbrendűség. Mindezeknek ellenére, ha talál valakit, akit megszeret és ragaszkodik hozzá amellett őrült kislánnyá képes változni.

Külső:
Alacsony lány az átlagnál fehérebb bőrrel és hosszú sötétbarna hajjal. Hatalmas barna őzikeszemei vannak. Kecses jelenség, általában szoknyát és magassarkút visel, mindig elegánsabb, mint a társai. A divattal egyáltalán nem törődik, egyszerűen felveszi azt, ami tetszik neki. Nem igazán sminkeli magát, csak szemceruzát és szájfényt használ.
Különleges ismertetőjele:. Túl elegánsan öltözködik és sokszor jár magassarkúban
Play by: Lily Collins


Vencel Zsuzsanna  3-3

06:00 Az ébresztőóra megcsörren, mindig ugyanazon az émelyítően magas hangon és nekem kinyílik a szemem. Jó reggelt mindenkinek!
06:30 Ténylegesen felébredek, miközben a rádió reggeli műsorának hangjait is kezdem földolgozni. Pánikban megkezdődik az átöltözés.
07:00 Egyedül berohanok a fürdőszobába. Senki sincs már itthon, anyu üzenetet hagyott a hűtőn.. a zongoraórám időpontja változott. Bekapok egy jóreggeltet és beveszem magam a tükör elé. Hmm,hmm,hmm.
07:30 Kapkodásos elindulás, előrelátó cipőválogatás, a tűsarkú vagy a telitalpú? Nem tudom, majd elválik.
07:32 Bezárom a kerítéskaput és számba veszem a lehetőségeimet. Amennyiben elérem a 35-kor induló buszt remekül időben vagyok, ha nem érem el, de felkászálódom a 38-asra még mindig nyugodt lehetek. Ha egyiket sem érem el..nos akkor számíthatok rá, hogy Máday haragjával kell szembe néznem.
07:38 Tolongás a buszon, egy néni lelökött a sarkaimról, telitalpú cipőre lett volna szükségem, de mostmár késő lenne nyafogni, tűrök és tűrök miközben valaki nekipasszíroz másvalakinek, akit nem ismerek. Miért is nem vettem a múltkor én is egy I love BKV pólót.
07:57 Ilyenkor eljön az a pillanat, mikor 3 és fél perc alatt rohanva jutok fel az osztályterembe és a maradék fél perc alatt üdvözlök mindenkit, akit szeretek. Az idő mindenképp elég szeretetem kinyilvánításához Eff iránt.
08:30 Német óra. Már fél órája tart és én már fél órája unom. Nem értem, utálom azokat a dolgokat, amiket nem értek. Elnézve az arcokat a többiek sem értik igazán, senkinek sem jó ez így. Maximum a tanárnőnek, ő legalább tudja mit beszél. Eff sokkal jobban unja, mint az normális lenne, őt még az alapszavak sem érdeklik, én azokat tudom...házas, szingli,elvált,szomorú,férfi,nő. De kérdem én, hol lesz nekem szükségem németül a macskaszőr szóra?!
10:45 Megment a csengő. Becsengő és a kicsengő és mindig ugyanúgy megment. A fűben ülünk Effyvel és zenét hallgatunk a telefonján, közben nevetünk valami butaságon. Mindig ezt csináljuk, Effy könnyed és teljesen normális fiatal lány. Ő nekem az egyetlen, akiben nem akarok csalódni, ő nekem minden. Talán beleszeretem? Nem, nem követem el megint ugyanazt a hibát. Azt mondja szeret velem kötetlenül idióta lenni, Pocoknak hív és azt mondja olyanok vagyunk, mint a furcsa ikrek az Alízból. Közben biztosan látja, hogy az emberek mit susognak a hátunk mögött. "Ezzel leszbivel lóg, furcsa páros." Mondogatják és nem érdekli, bárcsak engem sem érdekelne.
14:30 A buszon utazva sok mindenre rájön az ember, az első észrevételem, hogy a mögöttem álló a pasas a fenekemet fixírozza a másik pedig, hogy szerelmes vagyok, vagy leszek. Rágom a számat és miközben gondolkodom elfelejtek leszállni, remek. Néha úgy érzem, mintha Alíz lennék egy groteszk Csodaországban.





A hozzászólást Vencel Zsuzsanna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 31, 2012 4:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

AnonymousVendég


Vencel Zsuzsanna  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vencel Zsuzsanna    Vencel Zsuzsanna  EmptyPént. Márc. 30, 2012 8:20 pm

Ready! *-*
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta12/b12/b

♠ Kor : 30
♠ Munka/Hobbi : Olvasás, fényképezés
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 26
♠ Hozzászólások száma : 110
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 06.
: Vencel Zsuzsanna  7225

Vencel Zsuzsanna  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vencel Zsuzsanna    Vencel Zsuzsanna  EmptyVas. Ápr. 01, 2012 6:29 am

Hát üdv itt, Zsuzsi! Smile

Látom itt is találkozhatunk kivételes lányokkal.. ami persze nem probléma. Ne foglalkozz az emberekkel, akik elítélnek, az ő hibájuk, hogy nem ismernek meg egy értékes személyt. Wink No de nem húzom itt az időt, Elfogadlak!

Foglalj avatart, és titulust, töltsd ki a profilod, és mehetsz játszani. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vencel Zsuzsanna  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vencel Zsuzsanna    Vencel Zsuzsanna  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Vencel Zsuzsanna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-