Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Szabó Barbara EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Szabó Barbara EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Szabó Barbara EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Szabó Barbara EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Szabó Barbara EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Szabó Barbara EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Szabó Barbara EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Szabó Barbara EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Szabó Barbara EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Monsieur Borell
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Balog Romina
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Holla Rebeka
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Bencze Virág
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 
Szigeti Bella
Szabó Barbara Vote_lcapSzabó Barbara Voting_barSzabó Barbara Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Szabó Barbara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Szabó Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Szabó Barbara   Szabó Barbara EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 10:33 am

shoot me down but i won't fall, i am titanim.
Szabó Barbara Tumblr_m06kk02GYz1qjm24d

Szabó Barbara 1-4...Szabó Barbara Emma

Becenév:Barbi, családon belül Elmo
Születési hely/idő:Budapest, 1994 június 27
Kor: 17
Csoport: 11/b
Családi állapot: egyedülálló

Szabó Barbara 2-5

Érdeklődési kör: írás, divat, zene, média, filmek
Klubtagságok: Greenpeace, Brad Pitt fan club, i <3 USA
Beszélt nyelvekmagyar, francia, angol
Titkok:
~ Kutyafóbiám van
~ Az első pasim meghalt. Túl korán.
~ Legbelül még mindig kövérnek érzem magam.
Személyiség:Ez most tényleg nehéz lesz. Általában mosolygós, barátaival kedves lány vagyok. Persze ellenségeim is vannak, és hát ők azok, akik ki hozzák belőlem a legrosszabbat. De komolyan. Egyeseknek már az érintésétől is rosszul leszek, és akkor sajnos elkezdek kiabálni és néha sajnos káromkodni is. Erre nem vagyok büszke, de ez is hozzám tartozik, mint ahogyan az is, hogy egész eddigi életemben végig nagyon törekvő voltam arra, hogy a legjobb legyek, és ez most sem változott. És ez, hogy a legjobb legyek ez a külsőmhöz is tartozik. Vagyis próbálok mindig a legjobban kinézni, hogy tetszek a fiuknak. Próbálok velük mindig jó kapcsolatot ápolni, persze csak a barátság határain belül.
Nem kifejezetten tartom magam egy party-állatnak, de azért néha nekem is jár a szórakozás. Olyankor nagyon kifordulok magamból. Na jó, annyira nem de azért egy kicsit. Olyankor sokkal kacérabb vagyok és nem olyan szemérmes, mint a hétköznapokban. Mert a hétköznapokon mindig előtör belőlem a romantikus énem. Ez az énem sajnos ritkán bulikban is előjön. Ez az énem inkább csak bájosan mosolyog és zavarba jön a bókok hallatán. Szóval kifejezetten nehéz esett vagyok. És az a legrosszabb, amikor ez a két énem valamilyen oknál fogva összekeverődik. Na akkor a srác helyében már menekülnék. Ja meg ki nem hagynám azt, amikor túl magabiztos vagyok. No comment. De ez vagyok én.

Külső: Alkatom teljesen átlagosnak mondható. 176 cm vagyok 58 kilóval, szóval nem panaszkodhatok. Hosszú barna hajam van oldal fufruval, amit sokszor kicsit vörösesre festetek. Ez eredetileg kicsit hullámos lenne, vagyis nem teljesen egyenes de még göndörnek sem mondhatom. Ezért vagy ki szoktam vasalni, vagy begöndörítem. A bőröm kifejezetten szépnek mondható, mert nem igazán szoktak pattanásaim lenni, sem miteszereim. Ezek ellen persze teszek is, mert használok arctisztítót. Barna szemeim vannak amit ki is emelek szempillaspirállal és halványan barnás a bőröm. Vagyis inkább olyan átlag színű. Ami a ruháimat illeti azokban is észrevehető a romantikus személyiségem, mert általában virágos mintájú ruhákat hordok pl. topok, szoknyák. Szóval legtöbbször az elegánsabb ruhákat szeretem beleértve a csipkéseket. Emellett nagy imádója vagyok a csőnadrágnak és a blézereknek is. Ezekhez legtöbbször magas sarkút veszek, esetleg tornacipőt. A cipők mellett még nagyon imádom a táskákat, kiegészítőket. Na azokból szerintem alig van, a tesóm és szüleim szerint viszont túl sok. Szerintem nekem van igazam.
Különleges ismertetőjele: Szerintem különösebben nincs ilyenem. Max a cipőim és táskáim. Meg van egy tetoválásom is, de azt maximum a következő pasim láthatja, esetleg a strandolók. Razz
Play by:Danneel Harris Ackles


Szabó Barbara 3-3
Az életem is olyan mint én. Egy mix. Voltak nagyon jó pillanatim, de voltam nagyon mélyponton is. 17 éve láttam napvilágot Budapesten. De családunkban nem én voltam az első gyermek, mert már volt egy 3 éves bátyám, Balázs. Vele mindig nagyon jó volt a kapcsolatom mint a szüleimmel is. Anya újságíró, így tőle örökölhettem az írás szeretetét. Apa fogorvos, így mosolyom mindig makulátlan.
Gyerek koromban egy kicsit molett voltam, s ez végig kísért az általános iskolában is. Elképesztő, hogy már ott is mennyire látszik, hogy ha valaki más, akkor szinte rögtön kiközösítik. Aztán úgy döntöttem, hogy ha már ott elviseltem a különböző sértő megjegyzéseket, akkor ezt a gimibe, ahova jöttem, ott nem fogom. Így nyolcadik végén elkezdtem edzeni. Ballagásra pedig már teljesen jól néztem ki. És szerencsére azóta is tartom verseny súlyomat. De most nem is ez a legfontosabb, hanem ami akkor nyáron történt. Balázs haverjai nyáron gyakran jöttek át hozzánk állításuk szerint bulizni, szerintem csak tévéznek és egymást verik. De ez most nem lényeg. Nos egyszer átjöttek megint „bulizni” és a konyhában összefutottam Danival. Dani Balázs osztálytársa. Ott először elkezdtünk tök hülyeségekről beszélni, még az a szerencse, hogy nem sokat, mert kikiabáltak neki, hogy hozzon már kaját. Aznap bejelölt a közösségin és vagy két órát beszéltünk akkor már normális dolgokról. Az nem volt kétséges, hogy én totál belezúgtam. És az számomra teljesen meglepő volt, hogy ő is. Balázs először le akart beszélni róla, mert szerinte nagy a korkülönbség. De végül nem ez vetett véget kapcsolatunknak. 2 hónapig teljesen tündérmese volt, aztán Danit elütötte egy autó. Életveszélyes állapotba került. Azonnal bevitték, megműtötték s az intenzívre vitték be. Ott voltam vele egész nap, majd éjszaka Balázs szinte elrángatott mellőle. Egész éjszaka forgolódtam az ágyamban és sírtam. Másnap hajnalban azonnal indultam Danihoz a kórházba Balázzsal, mert egyedül nem engedett el. Szegény szörnyen nézett ki a sebei miatt. Amikor megfogtam a kezét alig volt már benne élet. De tisztán emlékszem, hogy a mutatóujja megmozdult. Aztán a gépek elkezdtek sípolni, egy nővér berohant majd egy orvos követte s engem kiküldtek. Megint jött 3 orvos, hogy segítsenek rajta de már nem tudtak. Nekem Dani szülei mondták meg, akik természetesen nálam is jobban összetörtek, ami abszolút megérthető, hisz egyetlen gyermekük halt meg. Ezt még felnőtteknek is nagyon nehéz feldolgozni, nem hogy még nekem amikor még gyerek voltam. Utána hetekig olyan voltam akár egy zombi. Mindig vártam, hogy ez csak egy álom, és felébredek, s akkor Dani hátulról átölel, majd megint megcsókol. De soha nem tette. Itt hagyott egyedül! Pont amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, mert jött a gimi. Mi lesz, ha nem lesznek barátaim? Az egyik legbiztosabb pontom egyszerűen itt hagyott!Szerencsére a családom valahogy összekapart engem, amiért mai napig iszonyatosan hálás vagyok. Meg azért nem is egy jó kezdés ha egy depressziós csajt látnak az osztálytársaim. Úgyhogy a gimiben mindig mosolyogtam, még ha meg is bántottak, csak azt mondtam ez jó volt. De most már kiismertem a gimit is és egy kicsit jobban megismertem magam is. Most már azért magabiztosabb vagyok és azért barátaim is vannak. Ez azért nem rossz.
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga

Szatmáry Kinga12/b12/b

♠ Kor : 31
♠ Munka/Hobbi : × évfolyamelső; elhivatott önkéntes; környezetvédő
♠ Ahol épp most vagyok : × Budapest - Gödöllő
♠ Reagok : 15
♠ Hozzászólások száma : 39
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.
: Szabó Barbara Tumblr_lxauwskRTU1r3fdc5o1_250

Szabó Barbara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabó Barbara   Szabó Barbara EmptySzomb. Márc. 24, 2012 3:38 am

Kedves Barbara!

Végre egy igazi, magyar, semmivel nem felturbózott kis karakterlap! Bár az életed igen keserű, én csak annyit mondok lépj tovább. A nők nem sírhatnak örökké egy emlék után.

Elfogadva!

A foglalások után ne felejtsd kitölteni a profilodat sem! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Szabó Barbara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 11/b-