Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Szatmáry Kitty EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Szatmáry Kitty EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Szatmáry Kitty EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Szatmáry Kitty EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Szatmáry Kitty EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Szatmáry Kitty EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Szatmáry Kitty EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Szatmáry Kitty EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Szatmáry Kitty EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Monsieur Borell
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Balog Romina
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Holla Rebeka
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Bencze Virág
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 
Szigeti Bella
Szatmáry Kitty Vote_lcapSzatmáry Kitty Voting_barSzatmáry Kitty Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Szatmáry Kitty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Szatmáry Kitty

Szatmáry Kitty10/b10/b

♠ Kor : 27
♠ Munka/Hobbi : vásárlás, FB
♠ Ahol épp most vagyok : Budapesten
♠ Reagok : 5
♠ Hozzászólások száma : 7
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Sep. 12.
:
Szatmáry Kitty Tumblr_ls1az3h4xn...beo2_250-33cf01f


Szatmáry Kitty Empty
TémanyitásTárgy: Szatmáry Kitty   Szatmáry Kitty EmptySzer. Szept. 12, 2012 12:06 pm

Primadonna Girl
Szatmáry Kitty
16. Phoebe Tonkin. diák (10/b). egyedülálló
személyiségem,

Ha valaki meg akarja ismerni Kitty-t, akkor igen nagy fába vágja a fejszét, ugyanis a lány nem nyílik meg egykönnyen, ismeretleneknek pedig soha. Igazából csak azok ismerhetik meg az igazi énjét, akik minden nap találkoznak vele, mint például a családtagjai. Elég jól titkolja, ha valami baja van, és nem akarja, hogy mások megtudják. Lobbanékony és nem nehéz kihozni a sodrából. Szeszélyes, nem szereti, ha valami nem úgy alakul, ahogy előzőleg megtervezte. Utálja, ha valaki beleavatkozik a dolgaiba, és nem is hagyja büntetlenül a tettet.
Vezetőtípus, néha szereti másokra erőltetni a véleményét. Határozott, így hát nehéz őt meggyőzni valaminek az ellenkezőjéről. Elég ítéletes, gyakran az emberek kinézetről alakít róluk véleményt.
Önfejű, ezért azt csinál, amit jónak gondol. Már sokszor mondták neki, hogy emiatt egyszer nagyon megüti a fejét, de Kitty-t hidegen hagyja mások véleménye. Neki csak az övé számít, no meg azoké, akik fontosak számára.
Barátságos és mosolygós, azonban, ha valakit nem kedvel, mindenki biztos lehet afelől, hogy azt tudatni is fogja az illetővel.
Őszinte, néha túlságosan is. Nem fél kimondani a véleményét, ennek ellenére mindig gondolkozik, mielőtt beszél. Kivételek persze azok a pillanatok, amikor dühös és teljesen elborul az elméje.

történetem

Gondolom, mondanom sem kell, hogy sosem rajongtam azért, ha a szüleim rövid pórázon próbáltak tartani. Szeretem a szabadságot, szükségem van rá. Nem vagyok börtöntöltelék, hogy valaki megszabja nekem, hogy mikor mit csinálhatok. Ennyi erővel miért nem tetoválnak rám egy számot, mint annak idején a németek a zsidókra vagy miért nem ültetnek belém csipet, hogy mindenféleképpen megtaláljanak, ha megpróbálnék elszökni? Szánalmas…
Ismét összevesztem a szüleimmel, mert nem tudtunk megegyezni a ma esti bulival kapcsolatban. Annyira utálom, hogy néha úgy viselkednek, mint két maradi mindentudó. Megértem én, hogy konzervatívak és sokszor nem értenek egyet velem, mert annak idején őket máshogy nevelték, de hahóó! A huszonegyedik századba élünk, az élet megváltozott, ahogy a fiatalok is. Mi sokkal korábban tanulunk meg bizonyos dolgokat, így hát a korunkhoz képest felkészültebbek vagyunk, mint régebben a velünk egyidős tinédzserek voltak. Jó lenne, ha ezt végre felfognák…
Most senki se gondolja azt, hogy nem szeretem a szüleimet, csupán pillanatnyilag a düh végigjárja a testemet és úgy gondolom, jobb, ha kiadom a feszültséget, mielőtt valami nagyobb hülyeséget tennék. Már az is bőven elég, amire készülök. Ahogy nem rég említetem, ma este egy nagy házibuli szerveződik, ahol meg vagyok hívva. Eszem ágában sincs kihagyni, hisz azon a partin csak úgymond elit emberek lesznek és természetesen csak azok jöhetnek el, akik szerepelnek a vendéglistán. Nem mondhatom le, semmiféleképpen. Főleg azután nem, hogy Facebook-on visszaigazoltam, hogy megyek. Szörnyen ciki lenne, ha a szüleim miatt nem jelennék meg. Persze, mondhatnám azt is, hogy rosszul lettem és ezért inkább otthon maradtam, de ha egyszer véletlenül, valamilyen módon kiderülne, hogy igazából azért nem jelentem meg, mert a szülői szigor határokat szabott nekem, akkor nemcsak hazug leszek, de az egész iskola rajtam fog röhögni. Elszököm és titkokban elmegyek, ha törik, ha szakad, ha esik, ha fúj. Inkább mondják azt, hogy szobafogságra ítéltek, mert megengedtem magamnak azt a luxust, hogy elszökjek otthonról és elmenjek a bulizni, amikor a szüleim nem engedtek el, mint azt, hogy anyáék megtiltottak, hogy megjelenjek a buliban, én szót fogadtam és később, másnap, a buliban készült, a facebookra feltöltött képekből és pletykákból értesültem, hogy mi történt az estén. Már a gondolattól is libabőrös leszek. Ez nem történhet meg velem.
Az a jó a szüleimben, hogy igen mélyen alszanak, így hát simán kimehetek a bejárati ajtón. Hogy ne bukjak le, azt találtam ki, hogy viszek macinacit és reggel abban jövök haza azt mondván, hogy korán keltem és elmentem futni. Hát nem vagyok zseniális?
Mielőtt bárki is azt gondolná, hogy nem számoltam Kingával, csak szólok, hogy nem is kellett, hisz ma este ő is elmegy szórakozni. Viszont neki nem kell kilopóznia itthonról, hisz őt elengedték. Érti már valaki, hogy miért borult el az agyam az imént? Merje mondani bárki is azt, hogy nincs igazam és mindazt, amit a szüleim tesznek igazságos… és máris felpofozom!

***

Az éjjeli szekrényemen álló órára pillantok, ami pontosan háromnegyed tizenegyet mutat. Felpattanok az ágyamból, kiveszem a már előre kiválasztott ruhámat, majd felveszem azt. Kiengedem a hajam és beletúrok, hogy természetesebben és vadabban nézzen ki. Egy kicsit erősebb sminket viszek fel az arcomra, hisz mégis csak egy buliba készülök. Fújok magamra egy kis parfümöt, majd felkapom a magas sarkúmat és a táskámat. Nem veszem fel a cipőmet, mert nem akarok zajt csapni. Majd ha a bejárati ajtó külső oldalán állok.
Kinyitom a szobám ajtaját és felmérem a terepet. Otthon síri csend uralkodik. Kilépek a hálómból és óvatosan becsukom magam mögött az ajtót. A nappaliba igyekszem, hisz onnan hallani, ha a szüleim alszanak. Mint minden férfi, apám szörnyen hangosan tud horkolni, így hát nem nehéz megállapítani, hogy ébren van e. Anyám pedig apám előtt alszik el, hisz ő is tudja, hogy zaj mellett sokkal nehezebb elaludni.
Mivel nem hallok semmit, ezért egy pillanatra megállok és várok. Nagyjából öt percig szobrosat játszom, mire végre meghallom apám förtelmes horkolását. Égnek emelem a szemem, majd elindulok a bejárat felé. Lenyomom a kilincset, aztán kiosonok. Nagy elővigyázatossággal behúzom az ajtót, majd megállok és kifújom a tüdőmbe szorult levegőt. Felveszem a cipőmet és elmosolyodom. Hát akkor jöjjön a parti!
kiegészítés

BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, francia és kezdő bolgár
KLUBTAGSÁGOK: Music is my life, Fashion bug, Agony aunt, Profizmus.
TITKOK:
~ Kis korában olyan akart lenni, mint a nővére
~ Partydohányos
~ Az első csókját egy klubban kapta, egy teljesen ismeretlen, nála jóval idősebb sráctól
KÜLÖNLEGES ISMERETETŐJEL: az orra alatti picike anyajegy
SZERET: kávé, rágó, divat, zenét, balettet, nyarat, sós vizet, napsütést, bikini, koktélok, bulik, lovak, sport
NEM SZERET: hazugokat, kétszínű embereket, kotnyeleseket, hideget, telet, fizikát, történelmet

Vissza az elejére Go down
Monsieur Borell

Monsieur BorellAdminAdmin

♠ Reagok : 2
♠ Hozzászólások száma : 91
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.

Szatmáry Kitty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szatmáry Kitty   Szatmáry Kitty EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 6:40 am

Szatmáry Kitty Nvtelen1
Vissza az elejére Go down
https://szjg.catsboard.com
 

Szatmáry Kitty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 10/b-