Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Monsieur Borell
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Balog Romina
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Holla Rebeka
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Bencze Virág
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 
Szigeti Bella
Vass Angéla -elfogadásra készen! Vote_lcapVass Angéla -elfogadásra készen! Voting_barVass Angéla -elfogadásra készen! Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Vass Angéla -elfogadásra készen!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Vass Angéla -elfogadásra készen! Empty
TémanyitásTárgy: Vass Angéla -elfogadásra készen!   Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyPént. Aug. 17, 2012 6:34 am

újdonsült vadócka
vass angéla liliána
18. susan coffey. kívülállók. egyedülálló
személyiségem,

[size=10]Egy lány, aki annyira erősen húzza meg a copfját, hogy a hajhagymái felkiáltanak, de nem érdekli, mert jól áll neki. Egy lány, aki szeret tanulni. Aki szeret jó jegyeket kapni, versenyezni. Aki mindig megkapja a főszerepet a darabokban.
Nem.
Ez nem én vagyok. Csak voltam, de erről psszt!
Most inkább vagyok a partiarc vadócka, mint a stréber. Az emberekkel kedvesen bánok, nem szokásom leinni magam, és szót fogadok a családnak. Szeretek vásárolni már, de nem olyan cicababa-szinten. Bár ha jobban belegondolok, nem is maga a shoppingolás vonzz, inkább a jó ruhák. Smile Számomra fontos a megjelenés, de egyáltalán nem úgy értem, hogy agyonsminkelem magam, bebújok a márkás cuccok alá, és az egész testem egy "hamisítvány". Elfogadom azt, hogy így nézek ki, (és tényleg nem nagyképűségből, de) szerintem nem vagyok bűnronda. És TÉNYLEG nem nagyképűségből!


történetem


Május 16.
Az esőcseppek versenye hamar unalmassá vált, és inkább az utat néztem. No, meg körbepillantottam a kocsiban. Anya izgatottam dobolt a kormányon a rádióból szóló zenére, és csillogó szemekkel vezetett. Igen, mindig ez van, ha Gödöllőre megyünk a versenyre. A hátsó üléseken apa próbálta megnyugtatni Andrist, az ötéves, hiperaktív, kezelhetetlen Andrist. Igen, aki az öcsém. Bár imádom, de most is tőle zengett a kocsi. Végre megérkeztünk. Azon nyomban látni akartam Kólát, úgyhogy elköszöntem anyuéktól.
- Sok szerencsét, Angie! - fogott kezet velem apu, én meg magabiztos mosollyal távoztam.
Éppen a vattacukros bódé mellett haladtam el, amikor belebotlottam Olivérbe.
- Olivér! - ugrottam a nyakába, és ránézve elismertem, hogy a Skype nem adja vissza a helyes kis arcát.
- Angie! Hogy vagy? - nyomott egy puszit az arcomra.
- Köszönöm, jól - húztam meg a copfomat mosolyogva.
Így beszélgettünk egészen az istállóig. Kólához rohantam.
- Sziia, Kóla! Ugye ma is porrá zúzzuk Szatmáryt? - simogattam meg a lovat.
- Kötve hiszem - szólt egy hang mögülünk.
Sejtettem, ki az.
- Szatmáry.. - fordultam meg, és lesajnálóan pillantottam rá. - Álmodozz csak, majd felébresztelek, ha megnyertem a versenyt.
Még nem is válaszolt, amikor bemondták a nevemet a hangosbemondón. Én jövök. Felvettem a sisakomat, és felültem Kólára, majd kivágtattam a pályához.

Izgatottan ugrattam át az akadályokat, és egyre csak az járt a fejemben - legyőzöm Szatmáryt! Sikerült hibátlanul teljesítenem, amikor befejeztem, hatalmas ovációt kaptam, majd meghúzva a copfomat visszamentem az istállóhoz. Éppen akkor fáradt ki Szatmáry a lovával a pályára, kissé lenéző mosollyal üdvözöltem. Miután sikeresen kikerültük egymást, bevezettem Kólát a boxába.
- Tudod, mit hoztam neked, paci?
Kivettem a földre tett táskámból a zacskó almát, és etetni kezdtem a fekete lovat.
~ Megnyerem a versenyt. Szatmáry elbukik. Ess el, Szatmáry! Rontsd el! Nem kapod meg az első helyet, dehogy! ~
Elkalandoztam. elképzeltem, milyen lehet Kinga élete. Egész nap tanul, edz, és valami suliújság főszerkesztője is. Mindig felszegett állal járkál, és imádja a versenyeket. Azt gondolja, mindig ő nyer. Pff. Szánalmas.
- Hibátlan lett - lépett az istállóba.
- Kész csoda történt. Tudod, hogy szánalmas vagy? - nevettem fel.
- Miért is? - vonta fel a szemöldökét Szatmáry.
- Végiggondoltam. Állandóan magolsz, gyakorolsz a versenyekre - eredménytelenül, persze -, valami újság szerkesztőségét vezeted, felszegett állal mész fel-alá, és azt gondolod, mindig te fogsz nyerni. Semmi szórakozás nincs az életedben - válaszoltam, és visszafordultam Kólához.
Szatmáry felnevetett.
- Ugye tisztában vagy vele, hogy a te életed is kábé ebből áll? - Szórakozottnak tűnt.
Nyitottam a számat, hogy feleljek, de nem tudtam, mit. Igaza van. Szánalmas vagyok. Az nem lehet.
- Nem. Már nem ebből áll - szóltam, kivettem a hajgumit a hajamból, és megráztam a hajamat.
Nem is tudom, mikor örültek ennyire a hajhagymáim.


Május 18.
Tegnap (okt. 17) mindent elintéztem, hogy ne legyek szánalmas, és ne hasonlítsak Szatmáryra. Elmentem fodrászhoz, és eldöntöttem, hogy csak max. tesiórán fogom erősen felkötni a hajam. Nem fogok többet versenyezni, csak hobbiból fogok lovagolni. Innentől kezdve megfelel nekem a négyes is, nem fogok annyit tanulni. Nem fogom azzal fárasztani a fejemet, hogy felszegett állal megyek mindenhová. És sulit fogok váltani, ugyanis a mostani suliban mindenki olyan, amilyen voltam. Viszlát, múlt!

Szeptember 17.
Új suli. Sokkal jobb, a tanítás nem gyenge, és az osztálytársak is jófejek. Jó lesz a végzős évem, az tuti!


kiegészítés

BESZÉLT NYELVEK: magyar, angol, görög
KLUBTAGSÁGOK: no more competition; Hobbilovasok; Party and music
TITKOK:
- Nem mindenki számára titok, de régen maximalista voltam, aki szeretett tanulni és jó jegyeket kapni
- Nyolcadikban (vagyis inkább az előtt nyáron) véletlenül befestettem a hajamat zöldre, amikor randira készülődtem
- Egyszer féltékenységből hozzákötöztem egy lányt a fához megakadályozva, hogy randira menjen
KÜLÖNLEGES ISMERETETŐJEL: party-szemüveges ló képének tetkója a tarkómon
SZERET:
♥️ bulik
♥️ hobbilovaglás
♥️ sötétkék
♥️ hip-hop
♥️ törpenyuszik <3
♥️ nyaralás, utazás
NEM SZERET:
♦️ tanulás
♦️ erősen hátrafogott haj (múlt ><)
♦️ kék-barna összeállítás
♦️ répa
♦️ Justin Bieber

Vissza az elejére Go down
Monsieur Borell

Monsieur BorellAdminAdmin

♠ Reagok : 2
♠ Hozzászólások száma : 91
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.

Vass Angéla -elfogadásra készen! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vass Angéla -elfogadásra készen!   Vass Angéla -elfogadásra készen! EmptyHétf. Aug. 27, 2012 3:50 am

Elfogadva!

Foglalj avit, és titulust, töltsd ki a profilod, és mehetsz játszani. Wink
Vissza az elejére Go down
https://szjg.catsboard.com
 

Vass Angéla -elfogadásra készen!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hyo Rin Nana - készen vagyok
» Nyáry Erik - KÉSZEN VAN
» Zágonyi Auróra ~ Készen :)
» Hegedűs Bence ~ készen állok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: Kívülállók-