Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Kovács Fruzsina (Készül!) EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Monsieur Borell
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Balog Romina
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Holla Rebeka
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Bencze Virág
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 
Szigeti Bella
Kovács Fruzsina (Készül!) Vote_lcapKovács Fruzsina (Készül!) Voting_barKovács Fruzsina (Készül!) Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Kovács Fruzsina (Készül!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kovács Fruzsina

Kovács Fruzsina11/a11/a

♠ Kor : 28
♠ Munka/Hobbi : pincérkedem, fotózok, rajzolok, zenélek
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 0
♠ Hozzászólások száma : 9
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Jul. 16.
: Kovács Fruzsina (Készül!) 344tue1

Kovács Fruzsina (Készül!) Empty
TémanyitásTárgy: Kovács Fruzsina (Készül!)   Kovács Fruzsina (Készül!) EmptySzer. Júl. 18, 2012 6:43 am

szöszi-chan
Kovács Fruzsina
17. Vivien Eileen Bauersmidth. 11/a. egyedülálló (azt hiszem)
személyiségem

Érzékeny vagyok, bár tudok egy rohadék is lenni. Sokan a végletek emberének tartanak. A fantáziámat, amiből szerencsére nincs hiány, nem tartom zárt ajtók mögött. Könnyű belevinni a hülyeségbe, de ugyanakkor megfontolt is vagyok. Ha kell, kiállok a barátaim mellett és vállalom a lelki lábtörlő szerepét is, bár ezt nem igazán kapom vissza. Nem vagyok egy könnyűvérű nő, viszont a szép szemeknek nem tudok ellenállni, különösen, ha az a szempár barna, és a tulajdonosa is helyes. Élvezem az életet annak minden nehézségével és örömével. Soha nem lelkizgetek egyedül a sötét szobában és nem keresem a „miért?”-et. Ha valakinek így nem tetszem, azzal nem foglalkozom. Eléggé felvágták a nyelvem, és van erőm ahhoz, hogy kiálljak az igazamért minden félelem nélkül. Ha valaki első ránézésre akar megítélni az könnyen zsákutcában, köthet ki, mert a külsőm és a belsőm nem tükrözi egymást. Nem vagyok egy kifejezetten érdekes ember, de én így szeretem magam, és ezen senki nem tud változtatni.

történetem

Anyum és a nagynéném, Melinda nevelt fel. Az apám kiléte kétséges. Igazság szerint 2 potenciális jelölt is van ilyen téren, de mivel ikrek ezért nem tudják megállapítani, hogy melyikük is az, aki engem erre a földre csinált. Szerencsémre Gáborral és Andrással is nagyon jó a kapcsolatom így nem érzem, hogy valaki is hiányozna az életemből.
Nagyon sokszor költöztünk mikor még általánosba jártam. Csak később tudtam meg a nénikémtől, hogy anya el akarta felejteni az ikreket, de én nem tudtam elengedni a „apáimat”. Mindig megírtam nekik, hogy éppen hova költöztünk így hála égnek megtaláltak. Aztán anya ismét összeszűrte a levet Andrissal így mikor 7 éves lettem megszületett a kishúgom Csilla. Nem voltam túl lelkes a dolog miatt. Bár szerettem Andrást, Gáborra emberileg sokkal jobban hasonlítottam, így egy picit mindig is reménykedtem, hogy ő az apám. Ám, mikor betöltöttem a 9-et, anya ismét terhes lett ezúttal Gábortól, és akkor minden a feje tetejére állt. Én szimplán csak vállat vonta a dolgok felett és éltem tovább az életemet.
Anya folyton aggódott, hogy nekem nincs „normális” családom, így biztos kimaradnak nekem dolgok. Nos, ezekre a kimaradt dolgokra még mindig nem tudom, hogy mik lehetnek, de állandóan helyeseltem neki. Ezáltal mindig megnyugodott és ejtette a témát.
Mikor eljött a suli választás ideje anya, Melinda, Gabi és Andris ott ültek mellettem egy rakat suli prospektussal és szép sorban elmagyarázták, hogy melyik iskola miért lenne jó nekem. Én meg csak találomra kihúztam az egyik lapot, így kerültem ebbe a gimibe.
Igazság szerint grafikus akartam lenni, vagy fotós, de nem kerestem olyan iskolát, ami kifejezetten ezekre specializálódott volna. Feleslegesnek éreztem, ráadásul mindig is belém nevelték azt, hogy döntsek felelősségteljesen, ha a jövőmről van szó, így jobbnak láttam ha gimibe megyek, aztán meg kezdek valamit az életemmel. Ráadásul még ott van az életemben a zenei, is mint egyfajta mozgatórugó, viszont senki nem engedné, hogy csak úgy hip-hop összedobjak egy bandát és várjam a sikert. Ez még az én racionalitás ellenes agyamban is kiveri a biztosítékot.
Mikor elballagtam általánosból anya, Melinda, Gabi, Andris, Csilla és Karolin, a kisebbik húgom, elmentünk nyaralni a Balatonra 2 hétre. Kivettünk egy kis házat és ott laktunk. Akkor éreztem először, hogy igazi nagycsalád vagyunk, ám az a nyaralás nem ettől lett felejthetetlen, hanem mert szerelmes lettem. Az egyik délután Csillivel és Karollal sétáltam. Természetesen a drága húgaim megkívánták a fagyit és beültünk az egyik cukrászdába ahol egy extra helyes pincérsrác szolgált ki minket. Mikor indulni készültünk egy kis cetlit csúsztatott a táskámba, amit én csak akkor vettem észre mikor hazaértünk. Megyesi Krisztiánnak hívták a templomtorony meszelő magas, barna szemű, szőke, kócos hajú srácot akivel aznap este találkoztunk is a sétáló utcán. Kiderült, hogy ő is Pesti így mikor vége lett a nyárnak elkezdtünk találkozgatni. Végül fél év együtt járás után csak egy levelet küldött nekem azzal, hogy elköltöztek és nem akarja, hogy szomorkodjak miatta, mert szeret és szereti, ha mosolygok. Azóta hírét se láttam viszont nem bánkódok miatta.

kiegészítés

BESZÉLT NYELVEK:német, magyar, francia
KLUBTAGSÁGOK: I love Alvás, Music is my life
TITKOK:imádom a romantikus filmeket és könyveket, szeretek egyedül ücsörögni és a Holdat nézni, igazi álmodozó vagyok.
KÜLÖNLEGES ISMERETETŐJEL: egy nyaklánc rajta 3 medállal, a folyton a nyakamban lógó füles, az elengedhetetlen kockás sáljaim, és a rengeteg karkötőm
SZERET: töri óra, a nyakláncom, a Hold, hülyének lenni, költőien megnyilvánulni mikor senki sem számít rá, csókolózni
NEM SZERET: paprika, fizika, kémia, érzelgős szövegek, csöpögős filmek, Twilight

Vissza az elejére Go down
Holla Rebeka

Holla Rebeka10/b10/b

♠ Kor : 28
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 14
♠ Hozzászólások száma : 43
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 15.
: Kovács Fruzsina (Készül!) 548uig

Kovács Fruzsina (Készül!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kovács Fruzsina (Készül!)   Kovács Fruzsina (Készül!) EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 7:53 am

Beteg, nagyon beteg, annyira beteg, hogy az hihetetlen!:O De nem rossz, egy szóval sem mondtam, vagy írtam, hogy rossz lenne. Tök jó, meg minden, csak beteg. Aztán... Haragszom rád, mert mielőtt elfogadtunk volna elkezdtél játszani, és ezt nem szabad. Engem egy másik oldalon, amit nem nevezek nevén, simán kitöröltek volna, de én jófej vagyok és nem töröllek, csak haragszom rád!
Elfogadva!
Foglalj avatart, és mehetsz is játszani! Razz
Vissza az elejére Go down
 

Kovács Fruzsina (Készül!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kovács Norina
» Herczeg Fruzsina
» Tarján Zalán - készül
» ♣ Váradi Boróka Júlia ♣ készül!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 11/a-