Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Kelemen Norbert EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Kelemen Norbert EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Kelemen Norbert EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Kelemen Norbert EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Kelemen Norbert EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Kelemen Norbert EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Kelemen Norbert EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Kelemen Norbert EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Kelemen Norbert EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Monsieur Borell
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Balog Romina
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Holla Rebeka
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Bencze Virág
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 
Szigeti Bella
Kelemen Norbert Vote_lcapKelemen Norbert Voting_barKelemen Norbert Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Kelemen Norbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Kelemen Norbert Empty
TémanyitásTárgy: Kelemen Norbert   Kelemen Norbert EmptyHétf. Május 21, 2012 7:36 am

Mosolyogj ez a második legjobb dolog amit a száddal tehetsz!
Kelemen Norbert Tumblr_m1m33ibCQi1r99f4t_large

Kelemen Norbert 1-4Kelemen Norbert

Becenév: Norbi
Születési hely/idő: Budapest, 1995. augusztus 9.
Kor:17
Csoport: 11/b
Családi állapot: mikor hogy, jelenleg szingli

Kelemen Norbert 2-5

Érdeklődési kör: zene, na persze a csajok, sport, de legföbbképpen a filmek
Klubtagságok:
Beszélt nyelvek magyar, német, angol
Titkok: még soha nem voltam szerelmes, van egy kutyám amiről a szüleim nem tudnak, egy lakókocsiban élek, nem szeretek a szüleim társaságában lenni, félek a macskáktól
Személyiség:
Hát, igen! Hol is kezdjem? Mikor ilyen mikor olyan a természetem, általában jó kisfiúsnak mutatom magam, de belü ltombolok és néha, sajnos, ki is török. Gyorsan dühbe jövök és az a gáz szitu, hogy nagyon nehéz leállítani. Nem szeretek osztozkodni, semmiben. Utálom ha beszólnak, és ha valaki ezen információ tudatában van és megteszi annak nagyon ajánlatos abban a percben elfutni, mert nagyon szeretek balhét kirobbantani, főleg ha van rá elég okom. Nekem ne mondja senki azt, hogy hazudok, mért én a titok tartás és az igazság híve vagyok. A hazugság számomra elkerülhető dolgom amivel nem akarok élni.
Na igen, elég nagy csajozós vagyok, amit magamra is vállalok és soha nem akartam leállni vele. Minden csaj odavan értem és ki is használom ezt a fajta népszerűségemet. Nem szoktam sokáig sírni utánam, de jó kis parti vagyok bárki számára. Nem csalok meg egy lányt sem. Mielőtt a kiszemeltemmel összejönnék szakítok az előbbivel. Eddig nem volt olyan ex barátnőm akivel haragba lennék, mindegyikkel beszélő viszonyba vagyok.

Külső:
Szőke haj, kék szem egy igazi sármos pasi vagyok. Tudom is magamról, de ezért tettem is. Mindennapos edzéseket tartozik, hogy megtartsam kockáimat és a karomon díszelgő izmokat. Imádom ha körberajonganak a csajok azért teszek arról, hogy a külsőm is férfias legyen. Nem követem a divatot ez maradjon csak a legnépszerűbb divat őrült fiúk dolga. Jobban szeretem a visszagogott farmert és a trikót, vagy rövid ujjút. Nem hordok soha nyakláncot és karkötőt se még a férfi szettből sem. Éltalában egy óra az amit kiegészatőnek magamra veszek
Különleges ismertetőjele:
Szőke haj és a kék szemem az ami kitűnik, de nem vagyok különleges semmi furcs nincs rajtam tlán ez az ami megkülönböztet a tröbbi embertől.
Play by: Alexander Ludwig


Kelemen Norbert 3-3
Augusztusban megszülettem. Hű hát igen nagy információ löket, de mindegyis. Mindenkinek az élete valószínüleg ugyanolyan egy-két éves koráig. Elvan egy babaágyon és kész. Nekem az életem igazán 6 évesen kezdődött el amikor elég idős voltam, hogy a nagybátyjám magával vigyenide-ode. Anyuák teljesen megbíztak benne, és tudták, hoyy nem csinálunk semmi rosszat. Az elején ez így is volt. Fagyizni vitt és moziba. Elvitt koncertekre és filmmaratont rendeztünk a nappalijában. Amíg 10 éves nem lettem minden hétvégémet vele töltöttem. Azután már hétközneo is elmentünk együtt. Akkor tanított meg motorozni. Életem legszebb napjai voltak amikor motoroztam. Persze a szüleim nem tudhattak róla, hogy egy 10 éves kisgyerek motorozni tanul az elvileg megbízható nagybácsitól. Így ez a kis mocizás a kettőnk titka lett. Ez volt az ami összeköovácsolt minket. A nagybátyám sokkal többet volt velem és én ezt furcsának tartotam de nem zavart mert nagyon szerettem vele lenni. Közeledett a 11. szülienpom és azt kértem tőle, hogy menjünk el egy túrára csak mi ketten. Azt mondta, hogy nem lehet, mert ő beteg és nem tud sehova menni. Én nem gondoltam komolyan, de nem nyagattam tovább. Azt hittem, hogy már nem akar velem lenni, és ezz nem esett jól. Addig én voltam a szüleim nagy álma, nem volt velem semmi bajuk és mindig rendesen viselkedtem, de mikor elmondták miért is nem tudott a nagybétyjám velem jönni és egy igazi vadós lettem. Kikültöztem 14 évesen egy lakókocsiba mert azt még apu bátyja hagyta ott. Ott élek azóta.

Ebben az évben bekerültem a Szent Johanna Gimibe és a szüleimben megcsillant a remény, de gyorsan el halt amikor egy lányt hazavittem. Persze nem bemutatni. Ez a lány idősebb volt mint én. Ő már jóval a 20as éveiben járt és én akkor voltam 16 éves. Na innen kitalálja bárki mi volt kettőnk között. De ezt csak egy valakine mondtam el és az az egyik osztálytársam Levente volt. Ő az én legjobb haverom, ő az aki régen a nagybátyám volt. Ő pótolja a hiányát. Benne ugyanígy megbízok mint a rokonomban.
Most tehát itt vagyok ebben a fura világban és élem az életemet a barátaimmal és a családommal. Hát ez volnék én.

Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta12/b12/b

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Olvasás, fényképezés
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 26
♠ Hozzászólások száma : 110
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 06.
: Kelemen Norbert 7225

Kelemen Norbert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelemen Norbert   Kelemen Norbert EmptyKedd Május 22, 2012 6:05 am

Elfogadva!
Az avatarfoglalás után már mehetsz is játszani Wink
Vissza az elejére Go down
 

Kelemen Norbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Antai-Kelemen Noémi - Készülget..
» Antai-Kelemen Ádám -Kész van
» (Antai-Kelemen Ádám) Cortez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-