Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Tárnai Zsolt - Kész! EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Tárnai Zsolt - Kész! EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Tárnai Zsolt - Kész! EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Tárnai Zsolt - Kész! EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Tárnai Zsolt - Kész! EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Tárnai Zsolt - Kész! EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Tárnai Zsolt - Kész! EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Tárnai Zsolt - Kész! EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Tárnai Zsolt - Kész! EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Monsieur Borell
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Balog Romina
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Holla Rebeka
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Bencze Virág
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 
Szigeti Bella
Tárnai Zsolt - Kész! Vote_lcapTárnai Zsolt - Kész! Voting_barTárnai Zsolt - Kész! Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Tárnai Zsolt - Kész!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tárnai Zsolt

Tárnai ZsoltKívülállóKívülálló

♠ Kor : 34
♠ Munka/Hobbi : fényképezés, zene, foci, rajz
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 60
♠ Hozzászólások száma : 62
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Apr. 28.

Tárnai Zsolt - Kész! Empty
TémanyitásTárgy: Tárnai Zsolt - Kész!   Tárnai Zsolt - Kész! EmptyVas. Ápr. 29, 2012 12:57 am

Első pillanattól kezdve vagy szeretnek, vagy utálnak.
Tárnai Zsolt - Kész! Tumblr_laktmrFXJl1qay17v

Tárnai Zsolt - Kész! 1-4...Tárnai Zsolt

Becenév: Démon, Tárna, Zsolti
Születési hely/idő: Budapest, 1990. 01. 13
Kor: 22
Csoport: kívülálló
Családi állapot: egyedülálló

Tárnai Zsolt - Kész! 2-5

Érdeklődési kör: zene, sport, fényképek, csajok
Klubtagságok: Force Klub, Bulldog FC, Speed life, Pictures Gallery
Beszélt nyelvek magyar, angol, német, olasz
Titkok:
- Egyik becenevét azután kapta, hogy felgyújtott egy házat.
- Egyszer éjszaka rárontott egy rivális csapat csatárjára, eltörte a lábát és így megnyerték a meccset.
- A részeg apja fejét széttörte egyik gitárját. Az öreg sajnos túlélte.
Személyiség: Nem agresszív, csak ha oka van rá, egyébként gyakorta képes bunkó, tahó megjegyzéseket tenni. Elég nyomulósnak tűnhet, pedig sok esetben csak szórakozik. Magabiztossága és egoizmusa határtalan. Titkait kevés embernek adja ki, látszólag igen közvetlen, pedig szinte lényegtelen információkat oszt meg csak másokkal. Imádja a zenét és a sportot. A kettőt általában összehangolja. Sokat jár el otthonról különböző időkben, hogy képeket készítsen. Egyébként okos és nagyon kreatív, csak sokan nem ismerkednek vele addig, hogy ez kiderüljön. Szereti a pontosságot.

Külső: Magas, jól kidolgozott izomzattal rendelkező fiatal férfi. Sötét, rövid szálú haja van. Enyhén szögletes állán néha szakáll vagy borosta. Szemei sötétszürkék. Ábrázatán gyakorta félmosoly, mely mindenkinek szól, nem csak egyes embereknek. Általában egy egyszerű, minta nélküli pólót visel, hidegebb időkben vesz felé egy fekete bőrdzsekit. Alul farmert és fekete-fehér sportcipőt hord.
Különleges ismertetőjele: lángokat formáló tetoválás jobb alkarján.
Play by: David Gandy


Tárnai Zsolt - Kész! 3-3


A minap a hűtőre néztem. A lista, ami rajta van, egyre hosszabb. Hónapok óta írom, hogy tudjam, mit kellene tenni még, de a sorok csak nőnek és nőnek. Nem jó ez így. Akárhogy próbálom megoldani a dolgokat, csak szaporodnak. Valamit rosszul csinálok. Meg kellene tudnom, hogy mit! Lehet, hogy csak egyszerűen ki kellene dobnom? Így csak a tintát pazarlom azzal, hogy az el nem végzett teendők mellé megjegyzéseket irkálok. Nem is beszélve az új dolgokról, amiket nehéz észben tartani. Mi lenne, ha hagynám az egészet és tenném azt, ami eszembe jut? De hát elvégre most is azt teszem. A lista a hűtőn, én meg az utcán. Na, lehet, hogy ez a baj!

Feladatok!!!
Borotválkozz meg, kezd untatni a szakáll! PIPA
Az apád túlélte az utóbbi gitáros esetet. Az anyádat még mindig veri. Vagy őt hozd el onnan, vagy véletlen, hirtelen felindulásból töröld képen az öreget. Törd el az állkapcsát, a karjait, a lábait... Vagy esetleg üsd el az autóval, és utána tedd mindezt, hogy ne merjen többet anyádhoz érni! MÉG NINCS KÉSZ (Valószínűleg nem is lesz. Ki kellene húzni a listából.)
Menj edzőterembe, mert hamarosan meccs lesz! Edzésben kell lenned. PIPA (Sőt, azóta a meccs is letudva.)
Mindig elalszol, vegyél egy ébresztőt! PIPA (Összetörni az ébresztőt: PIPA)
Kelj korán és told ki a hátsód a parkba! Kell egy fénykép az új albumba! (Az összetört ébresztő nem működik!) MÉG NINCS MEG
Szerezz egy kutyát, úgy élvezetesebb futni. (Előbb pénzt kellene szerezni!) TEHÁT NINCS KUTYA
Találj valakit (egy lányt), akivel nem csak szórakozol. (Ennél nehezebbet nem is találhattam volna ki! Gratulálok magamnak!) FOLYAMATBAN
Rég bunyóztál, szét kéne ütni valakit. Mondjuk az edzőteremben. Sosem elég a gyakorlásból. (Ez kedvemre való. Kár, hogy sosem jut eszembe.) MÉG NEM SIKERÜLT
Tudtad, hogy nyílt hónapokkal ezelőtt egy új étterem? Be kellene már ugranod oda. (Ismétlem, nincs pénz!) MAJD EGYSZER
Vegyél le a bankkártyádról pénzt! Csóró módon élsz, pedig nem kellene. (Spórolok... valamire) JÓ, MEGYEK ÉS VESZEK LE
Keresnek egy beképzelt alakot modellnek. Pont rád szabták a szerepet, jelentkezz! SOHA

Azt hiszem tényleg ideje kidobni ezt a szemetet. Itt pofázik nekem, mikor ő nem csinál semmit. Vagyis ezen keresztül pofázok magamnak, ami nem túl épelméjű, meglátásom szerint. Itt az ideje, hogy én legyek az úr és ne ez a papírfecni. Egy mozdulattal hajítom ki a papírdarabot. Az az összes ráírt szöveggel a szemétben végzi, egy banánhéj mellett. Rá kell jönnöm, hogy minden ami rajta szerepelt, a memóriámba égett, annyiszor láttam már. Így hogy fogyatékosságomat leküzdöttem, most már tudom, hogy mit kellene tennem. Kár, hogy teljesen mást fogok csinálni. Kivéve talán néhány dolgot. A fénykép az kell, tehát korán kell kelnem. Ahhoz vennem kell egy ébresztőt, vagy egy idomított kutyát, ami korán akar menni sétálni, vagy elvégezni a dolgát. A kutya valahogy szimpatikusabb megoldás. És kevésbé törékeny.
Vissza az elejére Go down
Bencze Virág

Bencze Virág12/b12/b

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Ricsi <3, rajzolás
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 13
♠ Hozzászólások száma : 34
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 14.
: Tárnai Zsolt - Kész! Anniegif
Tárnai Zsolt - Kész! Viragricsi
Tárnai Zsolt - Kész! Sombreo

Tárnai Zsolt - Kész! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tárnai Zsolt - Kész!   Tárnai Zsolt - Kész! EmptyVas. Ápr. 29, 2012 1:18 am

tetszett a fogalmazásod, meg úgy összességében minden, mehetsz játszani, elfogadlak!
Avatarfoglalás, titulusfoglalás
Vissza az elejére Go down
 

Tárnai Zsolt - Kész!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nagy Zsolt - van nálad diétás kóla? Kösz Dave -.-
» Végváry Léna - Kész
» Berkovits Kincső - KÉSZ
» Szigeti Bella - kész
» Varró Dina ~ KÉSZ!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: Kívülállók-