Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Keira Erika Reynolds - Kész EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Keira Erika Reynolds - Kész EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Keira Erika Reynolds - Kész EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Keira Erika Reynolds - Kész EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Keira Erika Reynolds - Kész EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Keira Erika Reynolds - Kész EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Keira Erika Reynolds - Kész EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Keira Erika Reynolds - Kész EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Keira Erika Reynolds - Kész EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Monsieur Borell
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Balog Romina
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Holla Rebeka
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Bencze Virág
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 
Szigeti Bella
Keira Erika Reynolds - Kész Vote_lcapKeira Erika Reynolds - Kész Voting_barKeira Erika Reynolds - Kész Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Keira Erika Reynolds - Kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Keira Erika Reynolds - Kész Empty
TémanyitásTárgy: Keira Erika Reynolds - Kész   Keira Erika Reynolds - Kész EmptyPént. Ápr. 20, 2012 8:07 am

The warriors nowadays can fly!

Keira Erika Reynolds - Kész 27023-hannah-spearritt

Keira Erika Reynolds - Kész 1-4...Keira Erika Reynolds

Becenév:Key, Ira, Rika
Születési hely/idő:London, 1993. 06. 07
Kor: 18
Csoport: kívülálló
Családi állapot: egyedülálló

Keira Erika Reynolds - Kész 2-5

Érdeklődési kör: zene, írás, színjátszás, sport, állatok
Klubtagságok: White Angel, Shakespeare dráma, Little dog, Der Würfel
Beszélt nyelvek angol, magyar, német, tanul: olasz
Titkok:
- Az ágyam alatt egy egész gyűjteményem van klasszikusokból.
- A szerencsenyakláncomat nem találtam, hanem loptam.
- Több pasim volt, mint ahány évet megéltem, de nem tehetek róla, hülye volt az összes és azokat nem bírom.
- A fekete övemet vettem, nem kiérdemeltem. Órák és vizsgák helyett inkább az utcán lézengtem.
Személyiség: Kicsit nagyszájú, de ezzel együtt legalább őszinte. Kedves és segítőkész, főleg, ha a segítségre szorulók állatok. (Nem emberállatok!) Szeret a parkban sétálni, főleg Dopszlival a kutyájával. Kedveli a nyüzsgést, de értékeli a nyugalmat is. Úgy véli elég sok mindent meg lehet venni pénzen. Rendkívül ragaszkodó és korán barátkozó típus, ugyanakkor képes hamar meggyűlölni másokat. Köztes állapotban nem hisz, szerinte valakit vagy kedvelünk, vagy nem. Gyors észjárású és képes nagyon hamar megtanulni mindent. Talán ehhez van tehetsége, a lógáson kívül. Szereti a kihívásokat és a veszélyes dolgokat. Nem túl szégyenlős.
Általában kés van nála, biztonsági okokból. Küzdeni tud, akaratereje nem ismer határokat. Rendkívül szerénynek tartja magát barátaihoz képest. (Kérdés, hogy akkor milyenek a barátai, ha ő a szerény?) Ritkán szomorú. Nem mindig látja reálisan a dolgokat. Mondhatni sose, hihetetlen optimizmusa miatt. Ha tankkal mennének neki, valószínűleg akkor is azt hinné, hogy le tudja győzni.

Külső: Átlagos magasságú, nagyjából 168 cm magas, 60 kilós lány. Arca kedves, vonásai lágyak. Szürkéskék szemei érdeklődve vizsgálják a számára új dolgokat. Haja világos, többnyire vékony fonatokban hordja. Nyakában kabalanyaklánca lóg, melyet sosem vesz le.
Sportosan öltözködik, télen és nyáron. Általában topp, alá bármilyen színű melltartó, igazából nem érdekli. Sosem foglalkozott a divattal, mégis mindig elég tűrhetően fest.
Különleges ismertetőjele: napot ábrázoló tetoválás jobb kézfején
Play by: Hannah Spearritt


Keira Erika Reynolds - Kész 3-3



Tudjátok, hogy milyen hercegnőnek lenni? Élni egy nagy házban, szobalányok, házvezetők és mindenki más között? Tudod milyen az, ha felhőtlen az életed és nem kell tenned semmi, azon kívül, hogy költöd apád pénzét? Milyen, mikor a legjobb magántanárok nyüstölnek a másoknak iskolákban szájba-rágott tananyaggal? Na és hogy milyen mindezt egy csapásra elveszteni?
Bevallom, én sem!
Egészen egyszerű életem volt és van is. Bár a családnak sok pénze van, nem volt időm arra, hogy hercegnőként éljek valahol Londonban, egy nagy kastélyban. Nem, én még kiskoromban elkerültem onnan. Akkor még azt sem tudtam, hogy mik azok a habos rózsaszín ruhás lányok, akik a tv-ben rohangásznak és énekelnek. Apám új vállalkozásba kezdett. Ehhez persze miért ne kellene utazni az egész családnak. Az utazás nem volt ellenemre, nem erről van szó. Sokkal inkább a maradás. A nagy ház itt is megvan, na meg a kutya és egy szem kishúgom, ki azonnal kidekorálta még a wc-t is. Matricagyűjteménye új helyet talált magának a ház minden egyes szegletében. Kulcs nincs a szobámhoz, egyenlőre! Jobb híján a szekrényt tolom az ajtó elé. Feltéve, ha otthon vagyok. Bár az ablak még mindig tökéletes kiút.
Ami nem kellene, az a sok pénzéhes barát. Sokan csak azért kedvelik a másikat, mert meghívja őket moziba, vagy egy sörre. Ilyenek persze mindenhol vannak, csakhogy itt egy ilyen környék kellős közepébe kerültem. Apámék persze játsszák, hogy semmiről nem tudnak. Sőt, lassan ők is csak pénzhajhászok lesznek.
Mostanában nem volt semmi. Egyszerűen éltem a napokat a négy fal között, miközben zenét hallgattam és olvastam. Lehet, hogy furcsa egy foglalkozás sokaknak, de higgyétek el, hogy rengeteg embernek ez a megszokott. Nekem pont nem, de most ehhez volt kedvem. Túl hosszúak voltak előtte az éjszakázások. Volt néhány zűr, ahonnan futni kellett és ez egymás utáni alkalmakkor fárasztó eredményt hoz. Most jó volt pihenni. Dopszli a kutyusom már biztos hiányol. Nem mentem vele futni és a parkban sem játszottunk. Talán le kellene tennem a könyvet amit olvasok. Talán, vagy be is fejezhetem...
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta12/b12/b

♠ Kor : 30
♠ Munka/Hobbi : Olvasás, fényképezés
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 26
♠ Hozzászólások száma : 110
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 06.
: Keira Erika Reynolds - Kész 7225

Keira Erika Reynolds - Kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keira Erika Reynolds - Kész   Keira Erika Reynolds - Kész EmptyKedd Május 22, 2012 6:12 am

Elfogadva!
Foglalj avatart, és mehetsz is játszani. Wink
Vissza az elejére Go down
 

Keira Erika Reynolds - Kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-