Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Anastasie Veui  EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Anastasie Veui  EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Anastasie Veui  EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Anastasie Veui  EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Anastasie Veui  EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Anastasie Veui  EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Anastasie Veui  EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Anastasie Veui  EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Anastasie Veui  EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Monsieur Borell
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Balog Romina
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Holla Rebeka
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Bencze Virág
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 
Szigeti Bella
Anastasie Veui  Vote_lcapAnastasie Veui  Voting_barAnastasie Veui  Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Anastasie Veui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Anastasie Veui  Empty
TémanyitásTárgy: Anastasie Veui    Anastasie Veui  EmptyKedd Ápr. 17, 2012 5:08 am

"Shine a light through an open door
Love and life I will divide"

Anastasie Veui  Wefound

Anastasie Veui  1-4Anastasie Veui Détaillées

Becenév: Ana, Tasie, Anastasie
Születési hely/idő: Franciaország, Párizs - 1994 április 15
Kor: 17
Csoport: 11/b, cserediák
Családi állapot: egyedülálló

Anastasie Veui  2-5

Érdeklődési kör:
☮ Hajfestés
☮ Fodrászkodás
☮ Masnik
☮ Csatok
☮ Minden hajjal kapcsolatos dolog
☮ Minden olyan ruha ami nincs a divatban
☮ Anti divat, utálom a mai divatot
☮ Magassarkú cipők
☮ Szép sminkek
☮ Garnier arckrémcsalád
☮ Peace
☮ Love
☮ Francia emberek, fiúk, lányok (csak barátként)
☮ Csokik
☮ Finom édességek
☮ Nyalókák <3
☮ Rude boy, Bad boy

Klubtagságok:
☮ Legyen mindig fésű a táskádban
☮ Anti Divat
☮ Anti anorexia
☮ Vörös hajú lányok *-*
☮ Paris
☮ I Love You
☮ Jesus
☮ Je T'aime Paris ♥
☮ Notre Dame
☮ Hazaszeretők

Beszélt nyelvek: francia, angol, spanyol, német, kicsi magyar

Titkok:
- Cigizek röpke 3 éve (persze csak titokban füstölök)
- Szeretek tanulni
- Sőt még könyvet is veszek, elég sűrűn a kezembe
- Néha szégyenlem a baráti társaságom
- A hátamon 15 pici csillag van egy kupacban (tetkó) A szüleim és a tanárok nem tudják
- Szerintem engem örökbe fogadtak csak nem árulják el
- Voltam már bulimiás mert kövérnek éreztem magam (az alkatomból és az adottságaimból adódóan)

Személyiség:
- Örökösen vidám ember vagyok. Imádok nevetni, szórakozni, társaságban és leginkább a középpontban lenni. Utálom az igazságtalanságokat és ezért keményen meg is védem az ártatlanokat. Szerencsére jó nagy pofám lett így bármikor kiállok magamért és a barátaimért. Néha a kelleténél kicsit többet jártatom a számat, ezért elég gyakran vagyok nyakig trutyiban...

Külső:
- Barna bőröm van, és eredetileg csoki barna hajam. Ezt nem tudom kitől örököltem mert mindenkinek világos haja van a családban.
- Elég nőiesre sikeredtem és az adottságaim is elég rendesen domborúak. Ezt sem tudom kitől örököltem mert mindenki magas hosszú lábú és gebe a családban, mell nélkül.
- Remélem most már értitek, hogy miért kételkedem a származásom felől...

Különleges ismertetőjele:
- Tetkók
- Vörös, festett hajam
- Hajkoronáim

Play by: Rihanna

Anastasie Veui  3-3
Anastasie Veui  Hjhh

-Az életem egy felében, otthon ülő, kedves, szorgalmas kislány voltam. Nem jártam el otthonról, sulin kívül nem nagyon ismertem senkit, nem szórakoztam, unalmas, befásult kölyök voltam. Vagyis akkoriban még ezt gondoltam magamról, de aztán megismerkedtem 9.osztály második felében Robinnal aki szó szerint fenekestül felforgatta az életem. Az elején még úgy gondoltam, hogy teljesen jó irányba. Annyira édes volt ahogy udvarolt, mindent megtett azért, hogy észrevegyem. Én mivel stréber és félénk voltam, nem akartam észrevenni a közeledését mert én az anarchia legalján ő pedig a legtetején állt. Azt hittem csak szórakozik velem. Hiszen ott volt a többi menő csaj akik szebbnél szebb ruhákba jártak és folyton úgy csináltak mintha felsőbb rendű lények lennének és még csak azt is szívességből tennék, hogy megjelennek az iskolában.
-Elkezdett érdekelni a külsőm, nagy részben Robin miatt, de persze a többi srác miatt is. Egyéni stílust fejlesztettem, belőttem a hajam, sminkelni kezdtem magam. A "nagy változásomra" természetesen az összes fiú felfigyelt és egyből ugrottam a listán előre 5 helyet. Arról nem is beszélve, hogy elkezdtek gyűlni a rajongóim...Már megismertek, köszöntek nekem a folyóson, suttogtak rólam, irigykedve figyeltek a lányok, lettek barátaim is, és még Robin is egyre inkább csapta a szelet és elkezdtem érdekelni nyilvánosan is. Hazavitt az a biciklijével (?) ne csodálkozzatok biciklit mondtam. Mivel még nem lehetett jogosítványa, megfelelt nekem a bringája is. Vett nekem csokit, és betette a padomba úgy, hogyha reggel megyek suliba akkor észrevegyem. Elhívott randizni. Nagybetűs ünnep a naptáramban, (még ma is) az első randim; 2009 május 24.
-Hivatalosan is elkezdtünk járni és teljesen dúlt a Love. A hírünk nagyon hamar szárnyra kapott. Másnapra már a fél város tudta...Bár azt hittem, hogy Robint szekálni fogják érte, hogy egy olyan lánnyal mint én, hogy jöhetett össze, de teljesen kellemes csalódás ért. Mint kiderült, versenyeztek értem...A lányok körében viszont már nem volt ilyen nagy sikerem. Pletykáltak rólam, meg kibeszéltek. Bár, nem tudott érdekelni mert jól tudtam, hogy csak féltékenységből teszik. Onnantól kezdve teljesen megváltozott minden az életemben. Eljártam otthonról, nagyon sok barátom lett, házibulikba jártam, elkezdtem cigizni és kezelhetetlenné váltam és még szókimondó is lettem. Ez a kezdetekben nagyon bejött mert én voltam a vagány csaj, és rossz kislány hírében álltam. Jobban már nem is alakulhatott volna az életem. Otthon is klappoltak a dolgok, a tanulásban is, és még volt egy pasim is aki megrögzötten imád. Akkor még nem is sejthettem, hogy ez az imádat betegessé fordul át. Robin volt minden az életemben, csókolóztunk, szerettük egymást, megtanított deszkázni, megmutatta a bulik és az éjszakai élet világát. Magyarán belevitt a rosszba.
-1 éve jártunk már amikor észrevettem, hogy nagyon féltékeny típus. Már annyitól bedühödött, hogy elkezdtem beszélni egy másik sráccal. A tulajdonaként kezelt a szó minden értelmében. Csak rá nézhettem, csak vele foglalkozhattam, csak vele beszélgethettem...Ha már oda mertem menni egy másik fiúhoz, és nevettem a viccein vagy csak egy kicsit is flörtöltem vele beakarta törni a képét. A rögeszméjévé váltam. Nem féltem tőle, én lettem volna az utolsó ember az életében akire valaha is kezet emelt volna.
-Egy hét múlva aztán, eldöntöttem, hogy ennek véget kell vetnem és szakítani akartam vele. Finoman közölni próbáltam vele, hogy ez nekem nem megy mert úgy kezel mint egy tárgyat amit nem használhat más csak ő. Nem tudom, hogy érthette a dolgot mert nagyon mérges lett rám, és elkezdte számon kérni rajtam, hogy kikkel beszélgettem, és,miért vagyok ilyen boldog, meg, hogy jól tudja, hogy az a 12.-es gyerek az oka akivel a kémia óra után olyan jót nevettem. Erre aztán már én is végképp bedühödtem és a fejéhez vágtam, bár nem akartam, hogy elegem van belőle és, hogy vegye már észre, hogy szánalmas, meg, hogy én már rühellem és utálom azt, hogy folyton vele kell lennem. Ezek után pedig olyan dolgot tett amit soha az életben nem fogok megbocsájtani neki. Megfogta a kezem és elkezdett erőszakkal betuszkolni a fiú WC-be. Akárhogy is próbáltam kiszabadulni a szorításából nem sikerült, túl erős volt ahhoz, hogy eltudjam rántani a kezem. A WC ajtónál megrúgtam, de nem fájt neki és belökött egy fülkébe és letepert.
Elkezdtem sírni, mert pontosan tudtam, hogy mit akar csinálni velem. Nem tudtam ellenkezni,kiabálni sem tudtam mert befogta a számat.
Bár nem tett velem semmi piszkos dolgot, de jól tudom még ha csak akár egy percre is, a megerőszakolásom futott át az agyán...
5 perc múlva a legnagyobb meglepetésemre elengedte a kezem, mire én egyből kiakartam rohanni, de megfogta a kezem és visszarántott, de akkor már nem erővel, inkább gyengéden. Keservesen zokogott és letérdelt elém. Bocsánatot kért és elkezdte ecsetelni, hogy mennyire szeret, nem tehetem ezt vele, én vagyok a legfontosabb dolog az életében...
Nem tudott vele meghatni. Ez nem egy Happy End.Ott hagytam a fiú WC-ben és csak annyit mondtam neki - Menny a francba !- ezzel aztán véglegesen elváltak útjaink...





A hozzászólást Anastasie Veui Détaillées összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 19, 2012 1:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

AnonymousVendég


Anastasie Veui  Empty
TémanyitásTárgy: Anastasie Veui    Anastasie Veui  EmptyKedd Ápr. 17, 2012 8:11 am

Készen vagyok ^^
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta12/b12/b

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Olvasás, fényképezés
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 26
♠ Hozzászólások száma : 110
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 06.
: Anastasie Veui  7225

Anastasie Veui  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anastasie Veui    Anastasie Veui  EmptyKedd Május 22, 2012 6:15 am

Elfogadva!
Foglalj avatart, és mehetsz is játszani Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Anastasie Veui  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anastasie Veui    Anastasie Veui  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Anastasie Veui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-