Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Monsieur Borell
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Balog Romina
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Holla Rebeka
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Bencze Virág
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 
Szigeti Bella
Hyo Rin Nana - készen vagyok Vote_lcapHyo Rin Nana - készen vagyok Voting_barHyo Rin Nana - készen vagyok Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Hyo Rin Nana - készen vagyok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Hyo Rin Nana - készen vagyok Empty
TémanyitásTárgy: Hyo Rin Nana - készen vagyok   Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyVas. Ápr. 15, 2012 5:03 am

NoH8 - nah ez csak vicc volt Smile
Hyo Rin Nana - készen vagyok Tumblr_m04wzhqOeG1qbgtddo1_500

Hyo Rin Nana - készen vagyok 1-4Hyo Rin Nana

Becenév: Hyo, Rian, Husíí ,Nana , Hyorin, 씨스타 효린 <--szüleimnek és akik beszélik a koreait
Születési hely/idő: Dél Korea - Szöul , 1997 május 28
Kor: 14 és fél
Csoport: 9/b
Családi állapot: egyedülálló - nincs időm a fiúkra, elvenné egy pasi az énekléstől az energiámat...

Hyo Rin Nana - készen vagyok 2-5

Érdeklődési kör: éneklés » a próbák » a japán hagyományok » a magyar szokások » japán konyha » tánc » koreográfia gyártás az együttesnek » az együttesem a Sistar ,azon belül; Ailee , Bora

Klubtagságok: Sistar » Beyonce » Korean Beyonce (Ailee) » Korean » Korean Dorama » Magyarország » Budapest » Anti rasszista » No H8 » Ázsiai lányok

Beszélt nyelvek: koreai, japán, magyar , angol, francia

Titkok:

» Ailee-vel volt az első csókom (csak megpróbáltuk mert még egyikünk sem csókolózott)
» szólókarrierbe szívesen kezdenék
» honvágyam van ,de nagyon. Vissza akarok menni Koreába !!
» tetkót akarok a tarkómra > Sistar < feliratot
» magassarkú nélkül 152 cm vagyok (te jó Isten)

Személyiség:

» Nagyon cuki ember vagyok.Már kiskoromban is az voltam ,és itt most nem csak külsőleg értem,imádok minden dolgot ami édes és ebben az esetben pedig nem csak a tárgyakra,állatokra értem hanem ételekre is.
» Ha valaki közel kerül hozzám azt foggal körömmel védem ,de tényleg.Mondjuk csak azért mert aki közel kerül hozzám, az már csak is különleges személy lehet.
» Általában kedves vagyok. Sőt mit szerénykedek?! Mindig.
» Türelmes típus vagyok ,tudok várni a dolgokra/személyekre/időre ,mindenre amire várni kell.

Külső:

» Mivel ázsiai származású vagyok, ezért elég alacsony is, de ennek ellenére nem madár csontozatú, inkább töltött galamb ,de nem egy gombócka. Arányosan 152 cm-hez 48 kg.
» A külsőmnél jön elő az imént említett cukiság. Szóval az arcom elég cuki lett, olyan vagyok mint egy szélesszájú kisbaba.

Különleges ismertetőjele:

» Ázsiai vagyok ,nem hiszem,hogy eltudnék veszni Magyarországon...
» De ha muszáj ideírnom akkor a fenekemen bazi nagy anyajegy van...Hatalmas.

Play by: Hyo Rin

Hyo Rin Nana - készen vagyok 3-3

Hyo Rin Nana - készen vagyok 52408538815475120590632

-Ugye nem ment el a hangod örökre ?-kérdezte nagy ijedve Bora.Tőlem kérdezte.Mivel rajtam kívül nem tudok róla,hogy más is betegen feküdne ebben a kórházi szobában.Sajnos begyulladt egy hangszálam, és egy hosszadalmas műtéten mentem keresztül,hogy megjavuljon.-Persze ,hogy nem.Ha kijövök innen megígérem neked,hogy szebb lesz a hangom mint újkorában...-mosolyogtam rá bátorítóan,és én is csak reménykedem benne,hogy tényleg olyan aranyhangom marad mint amilyen volt.Annyi tervem van még az énekes szakmában, nem hagyhatom,hogy elvesszen amit Isten ajándékozott nekem.-Egyenlőre csak annyit tehetek,hogy nem erőltetem meg a hangom és nagyon sok mézet meg teát iszok.-bár igazság szerint még beszélnem sem szabadna, hanem egy hülye jegyzetfüzetbe kéne írogatnom a mondani valóm. Klassz.Még szerencse ,hogy pozitív ember vagyok és hiszek abban ,hogy a remény hal meg utoljára.Ekkor kopogtattak az ajtón és Ailee lépett be egy hatalmas ajándékcsomaggal és lufikkal a kezében.-Szia !-pattant fel Bora ,hogy segítsen neki letenni a cuccait.-Sziasztok csajok!-üdvözölt minket és közben leült az ágyam szélére.-Szia...-köszöntem vissza bágyadtan és megöleltem.-Jaj aranyom hogy vagy ? Túl élted? Mond,hogy nincs semmi mellékhatás és ugyanaz a pacsirta maradtál!-kérdezte és egyben jelentette is ki reménykedve, mire én reflexből válaszolni akartam,de fuldokló és krákogó hang jött ki a torkomon.-Hé! Te jó ég ! Jól vagy? Hívjak egy orvost ?-kérdezte riadtan Bora ,de én erre csak megráztam a fejem mivel válaszolni azt nem tudtam, így felkeltem a kórházi ágyból és odamentem a jegyzetfüzethez amit már odakészítettek nekem a műtét előtt és írni kezdtem rá...-Ne aggódjatok minden rendben csak még nem szabad erőltetnem magam,és kicsit túlzásba vittem a beszélést ,úgyhogy ha nem baj akkor ide írok...-olvasta az írásomat hangosan fel Ailee.-És mondd mégis mennyi időbe fog telleni mire kiszabadulsz innen ?-kösz a kérdést magam sem tudom.-Remélem minél hamarabb, mert már nem bírok még 2 hetet itt ülni és álló napokat unatkozni...


A hozzászólást Hyo Rin összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 16, 2012 6:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég

AnonymousVendég


Hyo Rin Nana - készen vagyok Empty
TémanyitásTárgy: Hyo Rin Nana   Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyVas. Ápr. 15, 2012 9:22 am

준비

Azt hiszem minden oké Smile Készen vagyok.

Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga

Szatmáry Kinga12/b12/b

♠ Kor : 31
♠ Munka/Hobbi : × évfolyamelső; elhivatott önkéntes; környezetvédő
♠ Ahol épp most vagyok : × Budapest - Gödöllő
♠ Reagok : 15
♠ Hozzászólások száma : 39
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.
: Hyo Rin Nana - készen vagyok Tumblr_lxauwskRTU1r3fdc5o1_250

Hyo Rin Nana - készen vagyok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyo Rin Nana - készen vagyok   Hyo Rin Nana - készen vagyok EmptyKedd Ápr. 17, 2012 6:00 am

Kedves Hyo Rin!

Érdekes meg kell hagyni. Kis dalos pacsirta tér hozzánk? Remélem megtalálod a helyed nálunk, hiszen nem te vagy az egyetlen aki messzi földről érkezett hozzánk, vagy japán rokonai vannak. Mindenesetre;

Elfogadva!

A foglalások után ne felejtsd kitölteni a profilodat sem!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hyo Rin Nana - készen vagyok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hyo Rin Nana - készen vagyok   Hyo Rin Nana - készen vagyok Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hyo Rin Nana - készen vagyok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-