Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Pécsi Tamara (Tami) EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Pécsi Tamara (Tami) EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Pécsi Tamara (Tami) EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Pécsi Tamara (Tami) EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Pécsi Tamara (Tami) EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Pécsi Tamara (Tami) EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Pécsi Tamara (Tami) EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Pécsi Tamara (Tami) EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Pécsi Tamara (Tami) EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Monsieur Borell
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Balog Romina
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Holla Rebeka
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Bencze Virág
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 
Szigeti Bella
Pécsi Tamara (Tami) Vote_lcapPécsi Tamara (Tami) Voting_barPécsi Tamara (Tami) Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Pécsi Tamara (Tami)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Pécsi Tamara

Pécsi Tamara12/a12/a

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Shopping, éneklés
♠ Ahol épp most vagyok : A b-sek menő klikkében
♠ Reagok : 5
♠ Hozzászólások száma : 13
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Apr. 14.
: Pécsi Tamara (Tami) 40153950

Pécsi Tamara (Tami) Empty
TémanyitásTárgy: Pécsi Tamara (Tami)   Pécsi Tamara (Tami) EmptySzomb. Ápr. 14, 2012 10:05 pm

Ki vagy te, és hova vitted Tamit?
Pécsi Tamara (Tami) Emily_osment_wallace_by_crishtinetaa5-d3dsybf

Pécsi Tamara (Tami) 1-4...Pécsi Tamara Panna

Becenév: Tami
Születési hely/idő: Budapest, 1994. aug. 16.
Kor: 18
Csoport: 12/a
Családi állapot: egyedülálló, de nemsokára nem így lesz

Pécsi Tamara (Tami) 2-5

Érdeklődési kör: Éneklés, shoppingolás, fiúk
Klubtagságok: Singing, Plázák 4ever!, Apple, iPhone, iPod, iPad
Beszélt nyelvek magyar, francia, egy kis angol
Titkok:
♥ Beleestem Dave-be annak ellenére, hogy b-s
♥ Éjjeli fogszabályzóm van
♥ Néha benézek turkálókba is
Személyiség: Igazából a régi énemről többet tudnék beszélni. Lenéző.Pfuj. Cicababa. Hah! Az álma az oltár előtt állni egy férfi előtt, rezzenéstelen arccal kimondani azt az igent, majd elkölteni a férje összes pénzét. Jézusom. De ő már nincs köztünk. Hogy én milyen vagyok? Egyszerűen az ellentéte. Álmom az oltár előtt állni szerelmemmel, boldogságtól könnyes szemmel elrebegni az igent. Egy önző, mindent és mindenkit lenéző, ocsmány csaj, vagy egy kedves, barátságos, szép, de ezzel nem felvágó lány a jobb? Szerintem a válasz egyértelmű.

Külső: Egyszerűen helyes. Cuki? Aha! Szerintem senki se ellenkezne ebben a témában. Hátközépig érő, hullámos szőke haj? Igen! Kék szemek? Naná! Hosszú, dús szempilláim vannak, nem szokott cserepes lenni az ajkam se. Mégsem lehet látni engem soha smink nélkül. Ugyanis a szempilláim hanyatt feküdnek, egy kis kunkorodás se jut eszükbe, a szám pedig egyszerűen halvány színű. Ami néha jó (nagyon ritkán), néha rossz.
Különleges ismertetőjele: Édes nevetése
Play by: Emily Osment


Pécsi Tamara (Tami) 3-3
- Úristen, ezt valami turkálóból szedte? Nagyon gáz, ez valamikor 1462-ben lehetett divat.. - mondta lesajnálóan Dina, miközben hátradobta haját.
- És a cipője! Ez valami förtelem, ki tervezte? Saját maga? - szólt Rami.
- Az biztos, hogy nem illik egymáshoz a ruha és a cipő! - kezdte Ivett is.
Csendben maradtam, mégsem mondhattam rosszakat az egyik új barátnőmről. Belátom, Virág tényleg nem öltözik a legdivatosabban, de legalább van egyénisége.
Terepszemlét tartottam, és megakadt a szemem a büfés sornál. Ott állt Dave, a gyönyörű szép szemeivel a szendvicseket nézegette. Gondolom választani próbált. Odamenjek hozzá? Ááá, ez hülyeség. De tuti ízlene neki a sonkás-sajtos-salátás! Viszont hülyének nézne, ha odasétálnék. És nem csak ő nézne hülyének. A csajok is felvont szemöldökkel figyelnének engem, és a bénázásomat. Ennek következményei pedig egyöntetű kitagadás (a klikkből), és magamra maradok. De úgyis olyan mindegy, mert így sem érzem jól magamat a csajok között, odamegyek.
- Csajok, megyek a büfébe - azzal otthagytam őket, és odasétáltam a sor végére.
Ez így nem lesz jó, Dave már majdnem az legelején van, sok mindent nem fogok így elérni! Gondolkozz, Tami, gondolkozz.
- Arrébb mész egy picit? - kérdeztem az előttem állótól, és félrelöktem.
Jó, ez nem szép dolog, sőt. De muszáj lesz előre férkőznöm. És könyörgöm, (még) én vagyok az egyik tagja a 12/a-s menő csajoknak, megtehetem! Ezt megtettem pár emberrel, és voilà! Dave gyönyörű barna haja volt a szemem előtt.
És.. és akkor most szólítsam meg? De ez így olyan.. Viszont ha így viselkedek soha nem leszek Dave karjaiban! Nehéz az élet..
- D-dave? - szóltam az előttem állónak.
Dave megfordult, és köszönt. Akkor most jön az a szendvics-ajánlat.. De ez olyan hülyeség! Mindegy, ez lesz a megszólítás oka. Kell még valamit mondanom. Gondolkozz, Tami! Á, megvan!
- Képzeld, új SD-kártyám van! Csak izé.. Nem tudom nagyon kezelni még az iPhone-omat, mivel az is új. Reméltem, hogy segítesz.. - füllentettem.
Remek, most be kell szereznem egy Apple-t, meg egy új SD-t. Mindegy, Dave-ért megéri!
- És milyen iPhone-od van? Segíthetek! Mikor?
Jó, oké. Akkor úgy holnapra beszerzem azt a mobilt..
- Mondjuk úgy.. holnap suli után?
Dave bólintott. A sor közben haladt, Dave lett az első a sorban, de még mindig nem választott szendvicset.
- Szerintem a sonkás-sajtos-salátás lesz a legjobb választás - ajánlottam már önbizalommal tele.
outfit: KATT
Vissza az elejére Go down
Szatmáry Kinga

Szatmáry Kinga12/b12/b

♠ Kor : 31
♠ Munka/Hobbi : × évfolyamelső; elhivatott önkéntes; környezetvédő
♠ Ahol épp most vagyok : × Budapest - Gödöllő
♠ Reagok : 15
♠ Hozzászólások száma : 39
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 03.
: Pécsi Tamara (Tami) Tumblr_lxauwskRTU1r3fdc5o1_250

Pécsi Tamara (Tami) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pécsi Tamara (Tami)   Pécsi Tamara (Tami) EmptyVas. Ápr. 15, 2012 7:17 am

Kedves Tamara!

Nos, legnagyobb meglepetésemre, kiderült, hogy nem vagy olyan üresfejű liba mint amilyennek gondoltalak - de vajon ez elég, hogy megnyerd a kocka fiú szívét? Mindenesetre, az ET-d tetszett, nem csak nekem de a többi Staff tagnak is így te kapod a karaktert.

Elfogadva!

A foglalások után ne felejtsd kitölteni a profilodat sem!
Vissza az elejére Go down
 

Pécsi Tamara (Tami)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;ready characters :: elfogadottak :: 12/a-