Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Szeredi Jacqelin EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Szeredi Jacqelin EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Szeredi Jacqelin EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Szeredi Jacqelin EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Szeredi Jacqelin EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Szeredi Jacqelin EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Szeredi Jacqelin EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Szeredi Jacqelin EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Szeredi Jacqelin EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Monsieur Borell
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Balog Romina
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Holla Rebeka
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Bencze Virág
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 
Szigeti Bella
Szeredi Jacqelin Vote_lcapSzeredi Jacqelin Voting_barSzeredi Jacqelin Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Szeredi Jacqelin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Szeredi Jacqelin Empty
TémanyitásTárgy: Szeredi Jacqelin   Szeredi Jacqelin EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 8:32 am

“A legnagyobb dicsőség nem az, hogy soha nem vallunk kudarcot, hanem hogy minden bukás után képesek vagyunk felemelkedni.”
Szeredi Jacqelin 2iufgd5

Szeredi Jacqelin 1-4...Szeredi Jacqelin

Becenév: Lina
Születési hely/idő: Budapest-1996.július 15.
Kor: 16
Csoport: 10.b
Családi állapot: egyedülálló

Szeredi Jacqelin 2-5

Érdeklődési kör: pasik, divat, film
Klubtagságok: Tour Eiffel, we <3 Paris
Beszélt nyelvek:francia, magyar, angol(még nem tökéletesen)
Titkok: volt lázadó korszakom (nem is akármilyen), de ezt inkább én is elfelejteném...
Személyiség: Eleinte lehet, hogy félénknek tűnhetek, de ha megismersz meglátod, hogy ez csak a látszat. Mivel barátok nélkül, egyedül költöztem ide Budapestre, eléggé kiszolgáltatok vagyok egyenlőre. Én igazán kedves vagyok azzal, aki szeret engem és aki kedves, viszont utálom, ha a hátam mögött beszélnek ki, vagy ha valaki kétszínű. Ha a barátaim között vagyok, akkor szeretek a középpontban lenni. Az a tipikus álmodozó típus vagyok, sokan talán kicsit őrültnek is tartanak, mindig van valami „világmegváltó” ötletem, vagy célom. A pillanatnak élek, szeretem a spontán dolgokat.
Úgy gondolom, hogy nem nagyképűség, ha azt mondom, hogy a pasikkal jól tudok bánni... legalábbis igyekszem. Smile Nekem mindig nagyon fontos volt, hogy a fiúk szemében „jó nőnek” tűnjek, de ha engem egy srác meg akar szerezni, annak küzdeni kell, ez szabály, nem adom meg magam egy könnyen... bár biztos vannak olyanok, akik már a kisujjuk felemelésével is maguk köré tudnának csavarni. Helyzettől függő, hogy mennyire vagyok ragaszkodó, az agynélküli-helyes pasikkal folytatott románcok nem szólnak túl hosszú távra, viszont ha találok egy okos-bomba pasit azt nem eresztem.

Külső: Átlagos magasságú, kék szemű, szőke hosszú hajú lány vagyok. Mindig próbálok mosolyogni, még ha belül fáj is. Szeretem a csajos ruhákat, de asportos szetteket sem vetem meg, éppen milyen kedvem van. Kedvenc darabom a barna bőrkabátom, nagyon kényelmes, ráadásul egyszerre sportos és elegáns. Heti többszöri alkalommal járok sportolni, futópályára vagy edzőterembe. Próbálok egészségesen táplálkozni. Nem szeretek sminkelni, egyszerűen sikítva tudnék menekülni a szemceruzák elől.
Különleges ismertetőjele: A hátamon a jobb lapockámon van egy rózsa tetoválás.
Play by: Blake Lively


Szeredi Jacqelin 3-3
Párizsban születtem, soha nem találkoztam apámmal, még elhagyott minket mielőtt megszülettem volna. Anyukám mindig odaadóan nevelt, biztos családi hátteret biztosított számomra, bár ritkán volt otthon. Általános iskolába egy kétnyelvű suliba jártam, ahol magyarul tanultam a francia mellett. 9.-edikes voltam, amikor az új fősulimban elég rossz arcokkal ismerkedtem meg. Persze „menőnek” akartam tűnni, ezért elkezdtem velük bulikba járni, cigizni, inni és néha-néha még a drogokat sem vetettem meg. Az egyik fiúval, Benji-vel több volt köztünk, mint barátság. Így utólag már sajnálom, de vele 15 évesen elvesztettem a szüzességem a lakásunkon, amikor anya éppen üzleti ügyeket intézett. Mi több, nem is emlékszem arra az estére, mert már rendesen volt bennem pia. Ezt az időszakomat legszívesebben eltörölném, nagyon rossz volt, főleg mivel nem is élveztem, csak a beilleszkedés kedvéért tettem mindezt. Amikor már nem bírtam tovább anyukámhoz fordultam segítségért, teljesen kétségbeestem, a tanulmányi eredményeim rohamosan kezdtek romlani, ha tükörbe néztem már egyáltalán nem az az életvidám csaj tekintett vissza rám, aki azelőtt voltam. Egy pszichológushoz kerültem, aki segített átvészelni a nehéz időszakot, tanév végére egész jól teljesítettem a suliban is és a magánéletben is. Az állítólagos barátaim, és a pasim nem álltak szóba velem, miután kihagytam az esti bulikat, és ehelyett az estéimet otthon töltöttem.
Amikor végeztem a 9.-osztállyal anyukám a pszichológus tanácsára a lehető legtávolabbra akart vinni attól a helytől, ahová a rossz emlékeim fűződtek. A keresztanyámék itt élnek Budapesten, ezért jó ötletnek tűnt hozzájuk költözni, így anyámnak sem kell elmozdulni Párizsból, megtarthatja a munkáját, és én is új életet kezdhetek egy (viszonylag) ismerős közegben. Én örömmel beleegyeztem, tetszett az ötlet, mondjuk nekem mindegy volt, hogy hová megyek, csak el abból a nyomortanyától... Július elején repülővel ideutaztunk, berendezkedtünk. Megkaptam a ház 3. emeletét (valaha itt volt a padlás, csak átalakították nekem), ahol egy fürdő, egy háló és egy gardrób található. A hónap végére teljesen otthonossá tettem az én kis kuckómat.
A város nagyon tetszett, augusztusban sokat kirándultam, megismertem a látványosságokat és a legjobb helyeket. Bejelentkeztem a Szent Johanna Gimi-be, ahová az anyanyelvi francia tudásommal fel is vettek 10. osztályosnak, így nem kell az előző évet is újrajárni. Nagyon izgulok, hogy hogyan fogok boldogulni egy teljesen új közösségben, de bízom benne, hogy új, igaz barátokra találok... és persze nem állnék ellen, ha rám találna a szerelem.
Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta12/b12/b

♠ Kor : 30
♠ Munka/Hobbi : Olvasás, fényképezés
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 26
♠ Hozzászólások száma : 110
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 06.
: Szeredi Jacqelin 7225

Szeredi Jacqelin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szeredi Jacqelin   Szeredi Jacqelin EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 8:43 am

Szia Jacqelin! Smile

Nagyon örülök, hogy döntöttél, hogy itt folytatod a tanulmányodat. Remélem jó osztályba, közösségbe sikerül bele csöppenned, és sikerül javítani az életben elkövetett hibáidat egy jobb társasággal. Smile Előtörténeted tetszett, így Elfogadom! ^^

Foglalj avatart, és titulust, töltsd ki a profilod, és mehetsz játszani Smile
Vissza az elejére Go down
 

Szeredi Jacqelin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum :: Karaktertemető-