Szent Johanna Gimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szent Johanna Gimi

...
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Rentai Renáta


Legutóbbi témák
» Avatarfoglaló
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptySzer. Aug. 13, 2014 11:52 pm by Reni

» Varró Dina ~ KÉSZ!
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptyKedd Aug. 12, 2014 6:40 pm by Dakó Bogi

» City of Bones - Csontváros
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptyPént. Okt. 25, 2013 8:37 pm by Vendég

» EOF - Empire of Fantasy
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptyPént. Szept. 06, 2013 9:43 am by Vendég

» NYC CLUB - welcome to the party
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptyKedd Jún. 04, 2013 7:43 pm by Lázár Szilvia

» Art war!
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptyPént. Május 31, 2013 2:07 am by Vendég

» A Klónok Krónikája
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptyPént. Márc. 29, 2013 1:34 am by Vendég

» Szent Johanna Gimi
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptySzer. Márc. 27, 2013 2:55 am by Szigeti Bella

» Gadoria, a druidák erdeje - Újraindultunk!
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptySzomb. Márc. 23, 2013 11:11 pm by Vendég

Top posters
Rentai Renáta
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Monsieur Borell
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Móricz Aurora Bianka
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Tárnai Zsolt
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Herczeg Fruzsina
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Balog Romina
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Holla Rebeka
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Szatmáry Kinga
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Bencze Virág
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 
Szigeti Bella
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_lcapSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Voting_barSólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Vote_rcap 












Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Szer. Szept. 20, 2023 8:33 am-kor volt itt.

~ Az oldal ötletét köszönhetjük az imádnivaló Leiner Laurának, aki megmutatta milyen egy gimi, ahova mindenki szívesen járna.

~ Az oldal vezetői Reni és Rebi, akiknek köszönhetitek, hogy megteremtették a lehetőséget, hogy beléphessetek ebbe az izgalmas suliba.

~ Ezenfelül az oldalon lévő képeket és szerkesztéseket köszönhetjük Norah-Lynn McCane-nek és Blue_Nadine-nek, akik besegítettek, hogy még szebbek lehessünk.

Megosztás
 

 Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

AnonymousVendég


Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Empty
TémanyitásTárgy: Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :)   Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptySzomb. Márc. 17, 2012 7:40 pm

Ugyanaz a kép, ugyanaz a hang,Ugyanaz a kellemetlen csend, ami felkavar.
Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Tumblr_lzkoooe9re1qaw62eo1_500

Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) 1-4...Sólyom Magdaléna Patrícia

Becenév: Léna....csak és kizárólag, esetleg Sólyom
Születési hely/idő: 1996. December 15.
Kor: 15 év
Csoport: 9.a
Családi állapot: egyedülálló/ülő

Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) 2-5

Érdeklődési kör: Zene, városjárás, éneklés...meg efféle baromságok.
Klubtagságok: Fotózkodj mindennel, ami szembe jön!, Horrorfilmek, Nem vagyok őrült csupán más a valóságom, Harry Potter 4ever, Aki elmehetne az X faktorba, de nem teszi
Beszélt nyelvek magyar, angol, francia
Titkok:
#. Olyan rosszba vagyok anyámmal, hogy pár hónapja már nem beszélgetünk.
#. Anyám pszichológushoz járat.
#. Apám halott.
#. Tokofóbiám van, az az rettegek a szüléstől.
#. Nem vagyok szűz.
Személyiség:
Nem vagyok mindennapi, ebben teljesen biztos vagyok.
Elsősorban iszonyatosan hangulatember vagyok,hol röhögök mindenen, hol meg sírni akarok, kiabálni. Anyám szerint ez az őrület jele, meglehet. Minden attól függ hogyan kelek föl, mi történik velem. Ha épp minden rendben, akkor egészen jó társaság vagyok, néha kicsit túlenergizált és néha kicsit hülye. Olyankor képes vagyok csak a móka és a pillanatnyi örömszerzés miatt hülyeségeket csinálni. Így történhetett meg az is, hogy egy unalmas estén pár barátom társaságában befestettük rózsaszínre a szomszéd macskáját. Szerintem nagyon szépen sikerült, bár a szomszédasszony nem igazán örült a dolognak. Általában az egész életet ostoba filmként fogom fel, nem veszem komolyan sem magamat sem másokat, egyszerűen csak próbálom jól érezni magam. Nem vagyok buta lány, de nem igazán szeretek tanulni, állítólag minden képességem meg van ahhoz, hogy kitűnő legyek, de én nem nagyon töröm magam.Ha semmi sem alakul jól kicsúszik a kezemből az irányítás, nem beszélek sokat, nem viccelődöm. Indulatossá, ingerültté válok, egyszerűen csak nem akarok önmagam lenni. Általában lerí az arcomról, ha aznap bal lábbal keltem, így mindenki tudja, hogy jobb elkerülni, mint esetleg pofonvágódni. Ja és imádok egyedi szavakat kreálni, figyeljétek meg, egyszer még nyelvújító leszek.

Külső:
Na oldalazzunk szépen a tükör elé!Első körben szeretném megemlíteni, hogy szőke vagyok, de nem a hülye szőkék fajtájából. A szemem kék, termetem apró, vékonyka vagyok és most éppen vigyorgok. A hajamat leginkább leengedve hordom, esetleg fölfogva a fejemre, nagyobb kreációkra meg se időm se kedvem. Ruháim nagyrészt divatosak, stílusom nem igazán határozható meg. Szinte bármit felveszek férfiruhától a hosszú szoknyáig. Sminkben úgy gondolom a kevesebb több, azért csak szempillaspirált és szájfényt használok, néhanapján rúzst.
Különleges ismertetőjele: Van egy aprócska, fehér igazgyöngy fülbevalóm, amit még a nagyanyámtól kaptam és folyton össze van firkálva a kezem.
Play by: Ashley Benson


Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) 3-3
A nevem Léna, azt hiszem ez elég kezdésnek. Tizenöt éve születtem Győrött, vagy ezt nem így mondják? Nem tudom, lényegében utálom, ha két t betűt teszünk egy város végére, magam sem értem miért csinálom. Lényegtelen.
Édesanyám a mai napig állítja, hogy születésem pillanatában, mintha Jézust látta volna, de szerintem csak szakállas volt a szülészorvos, anyámnak pedig nemes egyszerűséggel tévképzetei voltak a fájdalomtól. A szülés rettenetes dolog, tekintve, hogy fáj és anyám szerint egyáltalán nem szép. Elég valószínű, hogy sosem leszek anya, de ez most egyáltalán nem ide tartozik.
Megszülettem és biztos jöttek a rokonok és álltak a rózsaszín bölcsőm mellett, mint valami idióta filmben, nem igazán tudom. Egyáltalán nem emlékszem a dolgokra, a legkorábbi emlékem nem nevezhető szép élménynek.Mindössze
öt éves voltam, mikor apám meghalt. A temetés minden pillanata tiszta, a síró rokonok, akik valójában idegenek. A lehajtott fejek sűrűjében anyám vonyítása az ég felé, mint valami remek alakítás, amiért minimum Oscart vár.Én
meg csak álltam ott egyedül, mindenkitől távol és nem értettem semmit, csak azt, hogy apa soha többé nem vesz a nyakába és soha többé nem hallom azt kicsi Lénuska.
Aztán eltelt sok-sok év, hallgattam anyám rimánkodását arról, hogy milyen rossz az élet és engedelmesen költözködtem házból lakásba, lakásból kislakásba. Sehol se volt jó, anyám nem nagyon talált munkát, akkor találta ki, hogy Budapestre megyünk, én pedig megvontam a vállam. Hogy lehettem tizenegy évesen ennyire életunt?!
Hello Budapest!
Én lettem a "mindenmindegy" lány, utáltak és én is utáltam mindenkit. A napjaimat az iskola befejeztével azzal töltöttem, hogy fölfedezzem a várost, elloptam anyám régi fényképezőgépét és fotóztam, mindent, mindenhol és nagyon élveztem. A tanulmányi eredményeim egészen elfogadhatóak voltak, tekintve, hogy nem volt túl sok barátom bőven jutott idő a tanulásra. Anyám azt a kevés embert is gyűlölte, szerinte, akik olyan hülyeségekben segédkeznek a lányának, mint a macskafestés sosem lesznek hasznára a társadalomnak. Kérdem én, ez kit érdekel?
Olyan hatodikos lehettem, mikor drága anyám kitalálta, hogy nem normális, hogy én mindennap a belvárosban császkálok tök egyedül és túlzottan antiszociális vagyok. Akkor borultam ki először, elegem volt belőle, hogy soha nem tudtam megfelelni, tehettem én bármit semmi sem volt elég jó neki. Üvöltöztem, ő meg nem tudott mit mondani csak bámult rám üveges tekintettel, mint valami buta kisgyerek.
Most légy rendes egy kicsit Magdaléna, a doktornő csak segíteni akar nekem.
Abban a pillanatban én le se szartam, hogy mit akar tőlem a nő, csak menni akartam. El onnan , bárhová és végül a nyomorult pszichológus segített, bár közvetett módon. Felfogtam, hogy, amit csinálok az nem jó. Más kell mutatnom, fel kell vennem egy álarcot és kedvelni fognak. Milyen buták az emberek!
Néhány csinos ruha, szempillaspirál és egy mosoly kell, ahhoz, hogy népszerű légy és barátokat szerezz. Na ná, meg anyám lóháton!
Most már itt vagyok, kilencedikesként a Szent Johanna gimnáziumban és a pasik forognak utánam. Nem érdekel, csupán imádok velük szórakozni. Új ellenségek és talán még barátok is jöhetnek. Őszintén kíváncsi vagyok mi lesz velem. Olyan még nem volt, hogy semmi se lett volna.

Vissza az elejére Go down
Rentai Renáta

Rentai Renáta12/b12/b

♠ Kor : 29
♠ Munka/Hobbi : Olvasás, fényképezés
♠ Ahol épp most vagyok : Budapest
♠ Reagok : 26
♠ Hozzászólások száma : 110
♠ Ekkor csatlakoztam : 2012. Mar. 06.
: Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) 7225

Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :)   Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :) EmptyVas. Márc. 18, 2012 8:16 am

Először is, üdvözöllek köztünk, Magdaléna! ^^

Az előtörténeted meglehetősen tetszett, nem mindennapi ember vagy. Talán még többet is szenvedtél az életben, mint én a több mint két év alatt ( najó, biztos >.<). Nem húzom a szót, Elfogadlak! Wink

Avatarfoglalás, titulusfoglalás, töltsd ki a profilod, és mehet a játék! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Sólyom Magdaléna - lassan, de biztosan :)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Szent Johanna Gimi :: ;;others :: Archívum-